Προς το περιεχόμενο

Battlefield V [PC]


saxos55

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderators
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Είμαι κι εγώ σε αυτή την clan των 30 ατόμων και όταν παίζαμε στo BF2 που για εμάς ήταν το καλύτερο της σειράς, πολλοί δεν ήξεραν ακόμα την σειρά. Σόρρυ κιόλας.

Το θέμα εδώ είναι να λέμε για το παιχνίδι και περιμένω να βγει το patch για να γράψουμε κάτι σοβαρό, τώρα αν είναι απλά να την λέμε για το Femalefield και τα λοιπά, το έχουμε πει ήδη.

Το πρόβλημά μου εμένα είναι ότι πολλοί γράφουν ενώ δεν το έχουν παίξει / δεν σκοπεύουν να παίξουν, απλά για να βγάλουν χολή για τον έναν ή τον άλλον λόγο.

Μερικούς ξέρω ότι δεν το κάνουν έτσι, αλλά κάποιοι άλλοι που θα έπρεπε να κοιτάνε το δικό τους "Battlefield Killer" να πάνε σε εκείνο το τόπικ να γράφουν, παρά να εμφανίζονται όποτε γίνονται τα άσχημα για να ανέβουν κι εκείνοι στο hatewaggon.

Επεξ/σία από GhostRiderLSOV
  • Like 4
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 ώρες πριν, dfk_7677 είπε

Good for you. Κρίμα που δεν ισχύει γιατί ακόμα γράφεις σε αυτό το νήμα.

Είναι σαν να λες σε έναν γιατρό που μελετάει καρκινικά κύτταρα γιατί το κάνει αφότου ο ίδιος δεν είναι πιθανότατα ασθενής. Τέτοιου τύπου απάντηση έδωσες.

 

3 ώρες πριν, dfk_7677 είπε

 

 

 

 

 

3 ώρες πριν, dfk_7677 είπε

 

 

 

 

 

Επεξ/σία από 7nisiotis
  • Like 2
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

28 λεπτά πριν, GhostRiderLSOV είπε

Μερικούς ξέρω ότι δεν το κάνουν έτσι, αλλά κάποιοι άλλοι που θα έπρεπε να κοιτάνε το δικό τους "Battlefield Killer" να πάνε σε εκείνο το τόπικ να γράφουν, παρά να εμφανίζονται όποτε γίνονται τα άσχημα για να ανέβουν κι εκείνοι στο hatewaggon.

Γιατί, θα διαβάσει κανείς ένα topic για ένα game που το παίζουν 500 νοματαίοι κάθε μέρα; Εδώ θα είναι κάθε μέρα μπας και τους δώσει κανείς προσοχή, τα καημενούλια.

  • Like 2
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, 7nisiotis είπε

SURE

w7szz5N.jpg

https://wccftech.com/ea-mock-battlefield-v-genderfield/

battlefield-v-410x308.jpg

Αγορά στα 10 ευρώ μόνο για το battle Royale για μένα ή αν είναι μαπα ούτε χάρισμα.

Πλέον μες τα μούτρα σου υποψήφιε καταναλωτή σε εκδηλώσεις χλευάζουν την άποψη σου.... so "ξηγησου" και συ ανάλογα όπως νομίζεις.

βλεπεις πως σε βλεπει ο τυπας................

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελειωνει το sub και θα περιμενω να πεσει η τιμη στη συνεχεια.Απο εκει και περα πιστευω οτι θελει αρκετη δουλεια στο θεμα με τα bugs και το performance.Σαν ιδεα το gameplay ειναι καλο αλλα θελει ομαδικοτητα αλλιως δεν κανεις τιποτα.Δυστυχως αν παιζεις μονος ειναι πολυ δυσκολο να πετυχεις καλους συμπαικτες.Ενας λογος που το αφηνω ειναι οτι εχω μεγαλο θεμα με τα frame drops.Ο αλλος λογος ειναι οτι βαρεθηκα να παιζω μονος και να περιμενω μηπως και μου τυχει καποια καλη squad.Μεχρι και το bad company 2 παιζαμε 5-6 ατομα παρεα.Απο εκει και περα σταματησαν τα περισσοτερα παιδια και καποια στιγμη αρχιζεις να βαριεσαι  μονος σου.Δεν θα κατσω να σχολιασω το καθετι γιατι τα εχουμε γραψει 100 φορες απο την alpha,beta και το release.Καλη συνεχεια σε ολους και τα ξαναλεμε.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
23 λεπτά πριν, spyros007 είπε

βλεπεις πως σε βλεπει ο τυπας................

Δυστυχώς δεν βρήκα transgender black asian "καταπιεσμένη" από toxic masculinity, στρατιώτη των Ναζί :P

 

Επεξ/σία από 7nisiotis
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 hour ago, dfk_7677 said:

Τώρα αυτό το έβαλες για επιχείρημα; 🤣

Γαλλικά δε γνωρίζεις προφανώς, γιατί αν γνώριζες, δε θα το έκανες.

Ήταν 1ο σε πωλήσεις ΜΟΝΟ τη 47η εβδομάδα. ΚΑΜΙΑ άλλη. Τη 46η πχ ήταν το Pokemon...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Είδα που έπαιζε σε stream ένας παίχτης το The Last Tiger.

Δεν μπορώ να πω ότι δεν ήταν αναμενόμενα όσα έγιναν, αλλά σαν War Story μου άρεσε περισσότερο από τα άλλα 3.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...