Προς το περιεχόμενο

Battlefield V [PC]


saxos55

Προτεινόμενες αναρτήσεις

16 λεπτά πριν, icy20 είπε

Καλα ειναι δυνατον να κρινεται ενα παιχνιδι απο το αν εχει γυναικες η οχι η εχει cyborg arms? Τι με νοιαζει? Να εχει καλο gunplay θελω και να ειναι challenging. Σε μεγαλο βαθμο για μενα αυτα τα εχει το 5. Μηπως απλα καποιοι τρωνε πετσα και το βρισκουν κακο? Λεω εγω τωρα...

Ανάλογα πως το βλέπει κανείς, εσένα από ότι φαίνεται δεν σε νοιάζει το Setting ενός παιχνιδιού αρκεί να είναι καλό το Gameplay. Εμένα και αρκετό κόσμο ακόμα (όπως φάνηκε από τις αντιδράσεις και τις πωλήσεις) το setting ενός παιχνιδιού είναι κομμάτι της εμπειρίας.

Άρα όταν εγώ περιμένω παιχνίδι δευτέρου παγκοσμίου, φυσικά και θα το κρίνω αν μου παρουσιάσεις γυναίκες με βιονικά χέρια και μαύρους ναζί. Και σίγουρα θα σε κρίνω, όταν η απάντηση που δίνεις σαν εταιρία στο κόσμο που αντιδράει είναι να τους αποκαλέσεις uneducated.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αυτός εδώ ο αρκουδακος γιατι να μην υπάρχει στο παιχνίδι, τι ρατσισμός και πολιτική ορθότητα, δικαιώματα δεν έχει; DICE!!!!!! 

 FULL.OF UNEDUCATED

FULL STRAVOSTOMIDES εκει στην EA/DiceWojtek_the_bear.jpg

Wojtek
the Soldier Bear

https://en.m.wikipedia.org/wiki/Wojtek_(bear)

Επεξ/σία από 7nisiotis
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ερχόμενος (PC) από όλη την σειρά BF εκτός του 4 που έπαιξα μόνο στην Beta και δεν το πήρα τελικά,

Μπορώ να πω ότι το BFV μάρεσε σε πολύ μεγάλο βαθμό καθώς κατά την γνώμη μου είναι μια αναβάθμιση από το BF1 έχει ωραίο Gunplay είναι λίγο Unbalanced μερικές φορές και έχει αρκετά Bugs χωρίς να σε εκνευρίζουν τις περισσότερες φορές!!

Όσο αφορά τα παραπάνω σχόλια περί SJW, ιστορίας κλπ. αν έχετε παίξει τις 3 ιστορίες στο Single Play και ψάξετε λίγο στο wiki θα δείτε ότι ισχύουν σε λίγο διαφορετική μορφή ως ιστορία (δεν θέλω να κάνω Spoil) . Στο θέμα χρώματος γένους των παιχτών όπως ανέφεραν μερικοί δεν παίζει και τόσο ρόλο από τη στιγμή που γουστάρεις το Game!!! 

Ναι θα ήθελα περισσότερη έμφαση στην ατμόσφαιρα όπλα Αμερικάνων όπως M1 Garand, Bar , M1903 Springfiled και όλα τα υπόλοιπα. Αλλα περιμένω πως θα μπουν εν τέλη.

Τέλος να προσθέσω είμαι λάτρης των Games / ταινιών και σειρών για το δεύτερο παγκόσμιο σε θέμα ιστορίας και οπλισμού με πάρα πολλές ώρες σε τέτοιους τίτλους.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, DEADLAZARUS είπε

Ρε συ, εγώ τρώω πέτσα (θα φάω όταν το παίξω, αλλά λέμε τώρα); Το δικό μου πρόβλημα είναι η ιστορική ανακρίβεια (έχω λόξα με την ιστορία), όχι η sjw προπαγάνδα. Κι αυτή ενοχλητική γίνεται, τουλάχιστον με τον τρόπο που η dice στη σερβίρει, αλλά...

Έχω αποδεχθεί ότι το παιχνίδι δεν θυμίζει Β' Π.Π. παρά τις περί του αντιθέτου εξαγγελίες. Έχεις δίκιο στο ότι δεν θα προσέξω μέσα στην τούρλα της μάχης αν οι Γερμανοί είναι φίλοι μας/ο διπλανός μου είναι διπλανή κτλ.

Απλά, εκεί στη dice το έχουν παρακάνει με όλες αυτές τις ανοησίες. Ας τις βάλουν, αφού το θέλουν, αλλά με μέτρο.

έχεις να φας πέτσα εσύ μόλις το ξεκινήσεις, θα είναι και αθόρυβη σαν το discord που δεν σε ακούει κανείς :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

απαπα....γιατί το παιδί να φάει πέτσα.;; μια χαρα θα το μαθεί...το θέμα είναι να ξεσυνηθίσεις από τις τακτικές του 1...

Επεξ/σία από sstav
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ολο μιλατε @DEADLAZARUS και @sstav αλλα δεν σας βλεπω μεσα για να εχετε αποψη. Ακουτε τον καθε καημενο που ειτε δεν θελει ειτε δεν μπορει. Χτες Σπυρο παρακολουθησες καθολου τα match η ετρωγες το γιαουρτακι σου χωρις πετσα? :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, icy20 είπε

1)Ολο μιλατε @DEADLAZARUS και @sstav αλλα δεν σας βλεπω μεσα για να εχετε αποψη. Ακουτε τον καθε καημενο που ειτε δεν θελει ειτε δεν μπορει.

2)Χτες Σπυρο παρακολουθησες καθολου τα match η ετρωγες το γιαουρτακι σου χωρις πετσα? :P

1)Δεν είμαστε μπουκωμένοι, γι' αυτό μιλάμε ακόμα🤣...

Μάριε, δεν είπα το παραμικρό για gameplay/όπλα/κτλ, γιατί, προφανώς, δεν έχω άποψη. Τα γύρω-γύρω σχολίασα.

2) Απαπαπαπα, shots fired. Σπύρο, μια headshotιά στον κύριο icy20, παρακαλώ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

ξέρω ότι δεν είναι gameplay related αλλά ήθελα να το μοιραστώ.

btw κατά λάθος το είδα σήμερα στα μηνύματα. (ειναι η deluxe)

 

ο διαγωνισμός  για να δοκιμάσετε και εσείς την τύχη σας. δίνουν κάμποσα κάθε εβδομάδα μέχρι να ολοκληρωθεί το build.  

ταυτοχρονα τρεχει και στο twitter more details nvidia

Screenshot_9.png

Επεξ/σία από vaggos88
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, vaggos88 είπε

ξέρω ότι δεν είναι gameplay related αλλά ήθελα να το μοιραστώ.

btw κατά λάθος το είδα σήμερα στα μηνύματα. (ειναι η deluxe)

ο διαγωνισμός  για να δοκιμάσετε και εσείς την τύχη σας. δίνουν κάμποσα κάθε εβδομάδα μέχρι να ολοκληρωθεί το build.  

ταυτοχρονα τρεχει και στο twitter more details nvidia

Screenshot_9.png

Μονο για αυτες τις χωρες ισχυει τελικα?You must be a resident of either the United Kingdom, Germany, France, The Netherlands, Switzerland, Austria, Sweden, Norway, Finland, Denmark, Poland, Czech Republic, Turkey, Ukraine, Hungary, and eighteen (18)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
26 λεπτά πριν, gildo είπε

Μονο για αυτες τις χωρες ισχυει τελικα?You must be a resident of either the United Kingdom, Germany, France, The Netherlands, Switzerland, Austria, Sweden, Norway, Finland, Denmark, Poland, Czech Republic, Turkey, Ukraine, Hungary, and eighteen (18)

χμμ δεν ξερω τωρα το ειδα που το ποσταρες, εγω παντως μια χαρα το κερδισα και μπήκε κανονικά στον λογαριασμό μου το παιχνίδι.

ισως να ισχύουν οι οροι για το pc που θα το κάνουν giveaway

Επεξ/σία από vaggos88
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...