Προς το περιεχόμενο

Battlefield V [PC]


saxos55

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

Αν βαράμε σε ultra 60 fps τότε χαλαρά είναι ποιο οικονομική λύση κατά πολύ η κονσόλα. Αλλά είναι υλτρα τα γραφικά η παίζουν low-medioum?? Δε ξέρω από κονσόλες πολα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αυτα τα μοντελα που εβαλες ειναι δεν ειναι τα τελευταία , αλλα οπως βλεπεις και εσυ ειναι 30+ fps , αν μπεις και δεις τα καινούργια Χ και PRO θα δεις και τα 60fps που λεγαμε αλλα και καλύτερα γραφικά :) σιγουρα PC δεν ειναι αλλα δεν εχει και τα λεφτά ενος PC,  αλλα μπορεις να παιξεις αρκετα καλα για κονσολα . :) 

Επεξ/σία από darkman
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

τι ευχαριστηση εχετε πετώντας από ψηλά να ρίχνετε βομβούλες στις σημαίες δεν καταλαβαίνω... τέλειο το παιχνίδι για εσάς . Υπάρχει και το World of airplanes.😕

 

Επεξ/σία από sstav
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
3 λεπτά πριν, sstav είπε

τι ευχαριστηση εχετε πετώντας από ψηλά να ρίχνετε βομβούλες στις σημαίες δεν καταλαβαίνω... τέλειο το παιχνίδι για εσάς . Υπάρχει και το World of airplanes.😕

Θα προσπαθούσα να το εξηγήσω, αλλά αν δεν πετάς από παλιούς εξομοιωτές και BF2, είναι δύσκολο να το πιάσεις.

Για μένα τουλάχιστον, μου αρέσει να μου λένε ότι υπάρχουν εχθροί στο τάδε σημείο της σημαίας ή ότι υπάρχει άρμα (ή άρματα) που έχει καθηλώσει τους δικούς μου και να το/τα τρώω.

Και οκ, δεν θα πω ψέματα ότι να χτυπάς την πρώτη σημαία που πατάνε (δεν κάνω start of round baserape) και να βλέπεις γραμμή από νεκροκεφαλίτσες, είναι ένα "ωραίο" συναίσθημα.

Υπομονή μέχρι τις 4 Δεκεμβρίου που θα τα κάνει ανεμοπλάνα που θα ρίχνουν νερόμπομπες η DICE (μπορεί και όχι, αλλά εγώ έτσι πιστεύω με το "pendulum balance" που κάνει).

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

24 λεπτά πριν, aris1986 είπε

Από χακς είναι αυτά τα σκορ ή είστε τόσο καλοί;

Δεν εκανα στα νιατα μου χακς και θα εκανα τωρα:lol:?Για παραδειγμα στο devastation εχει κατι stationary στο breaktrough.Οταν πεφτουν οι αλλοι πανω τους χωρις να βλεπουν πως να μην κανεις καλο σκορ.Το 75-0 ειναι απο μπομπερ.Δεν το κανεις και καθε μερα αυτο.Απλα σου εξηγω πως γινονται κατι φορες.Μην το παρεις προσωπικα η το παρεξηγησεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, gildo είπε

Δεν εκανα στα νιατα μου χακς και θα εκανα τωρα:lol:?Για παραδειγμα στο devastation εχει κατι stationary στο breaktrough.Οταν πεφτουν οι αλλοι πανω τους χωρις να βλεπουν πως να μην κανεις καλο σκορ.Το 75-0 ειναι απο μπομπερ.Δεν το κανεις και καθε μερα αυτο.Απλα σου εξηγω πως γινονται κατι φορες.Μην το παρεις προσωπικα η το παρεξηγησεις.

 

 

Καλά η αντίπαλη αεροπορία τι έκανε ; Γιατί δε σε κατέρριψε ; Πρέπει να έπεσες σε total noobs...

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

45 λεπτά πριν, _Theo_ είπε

Καλά η αντίπαλη αεροπορία τι έκανε ; Γιατί δε σε κατέρριψε ; Πρέπει να έπεσες σε total noobs...

εγω που δεν εχω πανω απο 5-6 παιχνίδια σαν bomber σε ενα round με πήγαινε καλά και οταν με πήραν χαμπάρι οι αντίπαλοι ειχα 2 spitfire και τα ΑΑ να με κυνηγανε σε ολο το map.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, sstav είπε

τι ευχαριστηση εχετε πετώντας από ψηλά να ρίχνετε βομβούλες στις σημαίες δεν καταλαβαίνω... τέλειο το παιχνίδι για εσάς . Υπάρχει και το World of airplanes.😕

σαν το Κ/D δεν έχει :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, _Theo_ είπε

Καλά η αντίπαλη αεροπορία τι έκανε ; Γιατί δε σε κατέρριψε ; Πρέπει να έπεσες σε total noobs...

Tιποτα δεν εκανε.Εμφανιστηκαν καποια στιγμη 2 αλλα τα ριξαμε και δεν ξαναπηραν αεροπλανο.Το ματς το κερδισαμε στο 1 ticket να φανταστεις.Ειχε μεινει τελευταια σημαια η B και μας ειχαν μεινει 3 tickets.Στα 3 tickets πηγα να γεμισω τον bomber και λεω δεν υπαρχει περιπτωση να προλαβω.Tελικα εριξα οτι ειχα και δεν ειχα στο β και πρεπει να επεσε η μιση αντιπαλη ομαδα εκει μεσα απο οτι ειδα.Τα παντα αντιμετωπιζονται στο παιχνιδι αλλα θελει ομαδικοτητα.

Επεξ/σία από gildo
  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα. Διαβαζα λιγο τα σπεκς για το παιχνιδι. Ισχυει οτι ο 6500 ειναι λιγος για αυτο το παιχνιδι; Διαβαζα και πολλες γκρινιες για τον επεξεργαστη στο φορουμ του battlefield

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...