Προς το περιεχόμενο

Battlefield V [PC]


saxos55

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το χει δοκιμασει κανεις με radeon 7850 2gb? Λεω να το παρω στο ανηψακι μου που το θελει αλλα να μπορει τουλαχιστον να το τρεχει medium settings average 40-50fps.

Σύστημα ryzen 1600x , 16gb ram, ssd, 7850 2gb, monitor 1680x1050

Δεν τον πολυνοιαζει το multiplayer ουτε τα 60fps ακατεβατα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Ρε σεις θέλει πολύ τακτ το παιχνίδι στο multiplayer. 
Δύσκολα βλέπω τον εχθρό, πετάγονται από παντού, οι random συμπαίχτες είναι ότι να ναι με αποτέλεσμα εγω να πιέζω μονος και με μια σφαιρούλα σε ξαπλώνουνε τις περισσότερες φορές.

Το τελευταίο ίσως είναι θέμα netcode (που το χανε φτιάξει στο 4), είτε με βαράνε μπαμ κεφάλι..

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, GrafeioTeleton είπε

Σε Amd 8320 (στα 4.00) και 1060 6gb τι ελπίδες έχω να το παίξω αξιοπρεπώς σε 1080p? Μου έχει λείψει το bad company 2 και το σκέφτομαι για αγορά ώστε να το κάνω μετά Unistall όταν θα πεθαίνω συνεχώς από τα αεροπλάνα.

Παίζει τίποτα free trial?

Φιλε εχω το ίδιο σύστημα με 8 giga ram αλλα χωρις να εχω κανει oc τον cpu.Πριν λίγες μέρες έβαλα την msi 1060 6gb γιατι πριν ειχα την 960 4gb.Παιζω ολα στα low εκτός του mesh.Σε μερικούς χάρτες παιζει καλα αλλα σε γενικές γραμμές εχει πολλά fps drops και lag spikes.Το πιο πιθανό ειναι να φταίει ο επεξεργαστης.Σε αλλα συστήματά με καλύτερο επεξεργαστή τρέχει μια χαρα το παιχνίδι με την 1060.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Psycho_Warhead είπε

Θέλει Win10 1803+ για να εμφανιστεί το DX12.

Έχω τα 10. Είχε την 1803 κ πάλι το ίδιο. Αναβαθμισα σε 1809 πάλι τπτ. Πραγματικά δε ξέρω τι φταίει... Κ θέλω να δω πως είναι το rtx αλλά χωρίς dx12 δε μπορω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 λεπτά πριν, gildo είπε

Θα φτιαξουμε καποιο platoon οπως στο bf1?Ειμαστε γεροι ανθρωποι και δεν θα μας παρουν σε αλλες ομαδες:lol:

γερολυκοι insomniacs. im in

44 λεπτά πριν, giannhstsip είπε

Έχω τα 10. Είχε την 1803 κ πάλι το ίδιο. Αναβαθμισα σε 1809 πάλι τπτ. Πραγματικά δε ξέρω τι φταίει... Κ θέλω να δω πως είναι το rtx αλλά χωρίς dx12 δε μπορω

υπαρχει ενας φακελος Profile options καπως ετσι, δεν ξερω που βρισκεται, λιγο που το εψαξα λενε αν διαγραψεις τον φακελο αυτο φτιαχνει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, vaggos88 είπε

γερολυκοι insomniacs. im in

υπαρχει ενας φακελος Profile options καπως ετσι, δεν ξερω που βρισκεται, λιγο που το εψαξα λενε αν διαγραψεις τον φακελο αυτο φτιαχνει.

Δε μπορώ να βρω κάπου τέτοιο φάκελο :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...