Προς το περιεχόμενο

Battlefield V [PC]


saxos55

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 3,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Ε οπότε μόνο αυτοι που έχουν Nvidia RTX 2070/80 κάρτες είναι μια χαρά.Δηλαδή η μειοψηφία .Όλοι οι άλλοι οι υπολοιποι(οι πιο πολλοί)δεν είναι μια χαρά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 ώρες πριν, lotusgr είπε

Παιδιά, αντιμετωπίζω ένα πρόβλημα με το παιχνίδι.. μετά απο 1-1:30 ώρα κολλάει τελείως και πρέπει να το κλείσω απο task manager. Επίσης βλέπω οτι καταναλώνει σχεδόν όλη τη ραμ

Το κάνει και σε άλλον?

bf.PNG

Αχ παλιές καλές εποχές Battlefield 4. Είχε για κάποιο λόγο στο setup μου memory leak το παιχνίδι και έστρωσε μετά από κανένα 6μηνο με updates. Όσο και αν είχα ψάξει (αν είναι κάτι αντίστοιχο) λύση δεν είχα βρει, απλά πάντα πριν μπω έκανα ένα restart το πισί να σιγουρευτώ ότι θα αργήσει να το κάνει. 

12 ώρες πριν, aris1986 είπε

Χαχα 11,238 Ram δεν έχω ξαναδεί σε πρόγραμμα.

Το BF4 μου έτρωγε το πρώτο εξάμηνο γύρω στα 13.4-14gb ram από τα 16 μετά από κάποια ώρα :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει βγεί ενα promotion απο χτες όσοι κάνουν αγορά rtx κάρτας θα πάρουν δωρεάν το battlefield , εγώ εστειλα ενα mail στο you.gr που πήρα την κάρτα τον οκτώμβρη μηπως το δικαιούμαι και αν κανονικά νομίζω ολοι πρέπει να το πάρουμε 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 λεπτά πριν, JTRGamer είπε

Ε οπότε μόνο αυτοι που έχουν Nvidia RTX 2070/80 κάρτες είναι μια χαρά.Δηλαδή η μειοψηφία .Όλοι οι άλλοι οι υπολοιποι(οι πιο πολλοί)δεν είναι μια χαρά

δεν ξέρω τι κάρτα έχεις φίλε άλλα σε εμενα με 1080ti πηγαινει ταπα το παιχνιδι με dx12, αντιθέτως οταν βάζω dx11 εκτός από λιγότερα fps έχω και microstuttering λίγο βεβαία άλλα αντιληπτό

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γνωρίζει κάποιος μήπως που βρίσκονται οι επιλογές για το dxr low mid και ultra, γιατί στο παιχνίδι βλέπω μόνο on και off για το dxr..

Kαι αν γίνεται να παίξω offline to singleplayer χωρις να συνδεθώ στο net, κανονικά αγορασμένο είναι το παιχνίδι απλά δεν με ενδιαφέρει το multiplayer καθόλου και στο gaming rig μου δεν μου χρειάζεται το ιντερνετ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε Amd 8320 (στα 4.00) και 1060 6gb τι ελπίδες έχω να το παίξω αξιοπρεπώς σε 1080p? Μου έχει λείψει το bad company 2 και το σκέφτομαι για αγορά ώστε να το κάνω μετά Unistall όταν θα πεθαίνω συνεχώς από τα αεροπλάνα.

Παίζει τίποτα free trial?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 ώρες πριν, Psycho_Warhead είπε

Αυτό το βίντεο είναι πριν το patch για το DXR. Το DX12 έστρωσε μετά το patch.

 

6 ώρες πριν, JTRGamer είπε

Ε οπότε μόνο αυτοι που έχουν Nvidia RTX 2070/80 κάρτες είναι μια χαρά.Δηλαδή η μειοψηφία .Όλοι οι άλλοι οι υπολοιποι(οι πιο πολλοί)δεν είναι μια χαρά

Το patch έφτιαξε το dx12, όχι το dxr έφτιαξε το dx12

Επεξ/σία από GjokerR
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, giannhstsip είπε

Παιδιά εμένα στα settinks δεν μου έχει καν επιλογή dx 11 η dx 12 . Δε ξέρω σε τι το τρέχω και δεν έχω ιδέα τι φταίει

settings μήπως? πήγαινε video, advanced, και πάνω πάνω γράφει για DX11 η 12. 

αν θυμάμαι καλά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...