Προς το περιεχόμενο

Battlefield V [PC]


saxos55

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 minute ago, black66.gr said:

Άρα με αυτή ακριβώς την λογική αν δεις και cheater, μπες σε άλλο server υπάρχουν δεκάδες. 

Λανθασμένη λογική. ΌΛΟΙ οι υπόλοιποι, είναι ΙΔΙΟΙ με αυτόν που θα είμαι, γιατί ΟΛΟΙ είναι υπό τη διαχείρηση της DICE. Μέχρι και το ίδιο rotation έχουν στους χάρτες... Έλεος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Μόλις τώρα, Zaytsev είπε

Λανθασμένη λογική. ΌΛΟΙ οι υπόλοιποι, είναι ΙΔΙΟΙ με αυτόν που θα είμαι, γιατί ΟΛΟΙ είναι υπό τη διαχείρηση της DICE. Μέχρι και το ίδιο rotation έχουν στους χάρτες... Έλεος.

.......μα η δική σου λογική είναι αυτή. 🤣

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει πέσει πάντως με λίγο ψάξιμο αρκετά η τιμή του και αν συνεχίσει έτσι προβλέπω σε λίγους μήνες να πέσει αρκετά και ίσως κάτω από 20€ και για κονσόλες. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να παίζεις το 1 μετά από 15 μέρες συνεχόμενου V, και να σου φαίνεται πάναργο (εκεί που έκραζα αλύπητα το 1 για την υπερβολική του ταχύτητα σε σχέση με τα προηγούμενα).

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

ok, αρκετά με τα μηνύματα για τους cheaters. Τα ίδια άτομα ανακυκλώνετε την ίδια συζήτηση (και ακόμα χειρότερα πλέον την έχετε εξελίξει και σε επιθέσεις επί προσωπικού) και θα έπρεπε να σας είναι προφανές από τη μέχρι τώρα πορεία της συζήτησης ότι δεν πρόκειται να πείσετε τους άλλους που έχουν άλλη άποψη.

Στο εξής δεν θα παραμένουν τέτοια μηνύματα. Απορίες και παράπονα αποκλειστικά με pm σε moderator.

  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

- το hit range επιβάλλεται να διορθωθεί ...(κατεβάζεις κ σε κατεβάζουν για πλακα από μίλια μακριά )

- το visibility δεν το συζητάω καν...( ειδικά στο devastation map δεν βλέπω τίποτα όμως...)

-ήχος κ ατμόσφαιρα ένα μεγάλο ΓΙΑΤΙ..

- τώρα στα όπλα πλάκα πλάκα χωρίς να προσθέσεις  τα specializations υστερούν αρκετά....

- τα maps ειδικά σε conquest mode μιλάμε τεράστια... Δεν προλαβαίνω σε πολλές περιπτώσεις  να περάσω όλα τα flags πραγματικά .

- asoult ,medic, support  είναι brutal κλάσεις ...απορώ για ποιο λόγο έχουν ξεφτιλίσει έτσι το scout.... 

Υ.Γ παίζει με 3-4 patch να στρώσει... αλλά μέχρι τότε υπομονή . 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα πιο σημαντικά κατά τη γνώμη μου:

Spoiler
  • The volume attenuation of third-person footsteps over distance has been increased. It is now at a point between the original shipped value and the previous update. At 25m from the player, the footstep volume will now drop to 28% (11dB drop) of the volume heard when compared to someone next to the player. This compares with a previous update value of 71% (3dB drop), and an original shipped value of 10% (20dB drop).
  • Improved tracking of enemy soldiers by reducing the leaning on turns and sharp direction changes animation. This will keep the soldier’s upper body steadier and bring more consistency to combat (mostly with rifles and pistol poses).

Υπάρχουν και αρκετές αλλαγές στην Pantzerstorm, αλλά αμφιβάλλω αν θα καταφέρει να μην είναι λιγότερο δημοφιλές map αυτή τη στιγμή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μου είναι δύσκολο να παίξω sniper. Δεν έχει καλές πίστες. Μόνο μία βρήκα που είναι καμπεροκατάσταση, μία σε στύλ έρημος που δεν θυμάμαι το όνομα της τώρα. Αυτό είναι καλό απο την μια γιατί σε εκείνη την πίστα φάγαμε ξύλο αλλά και πάλι νιώθω ότι ο sniper ειναι παρατημένος.

Επίσης χθες που έπαιζα στην πίστα με τα χιόνια ένας έκανε ragequit και με έβρισε γιατί τον σκότωσα 3 φορές στη σειρά. Πολύ πλάκα :P

Έχω αφήσει και clan name 9gag απο το BF4 και σπάει σε πολλούς τα νεύρα, με έχουν ξαναβρίσει γι'αυτό. Δεν ξέρω και πώς αλλάζει τώρα αλλά αφού σπάει τα νεύρα των άλλων δεν το αλλάζω με τίποτα.

Επεξ/σία από Silverage
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

57 λεπτά πριν, Silverage είπε

Μου είναι δύσκολο να παίξω sniper. Δεν έχει καλές πίστες. Μόνο μία βρήκα που είναι καμπεροκατάσταση

Ακριβώς γι'αυτό αξίζει το παιχνίδι.😋

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...