Προς το περιεχόμενο

Battlefield V [PC]


saxos55

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ο πρώτος (από τους γνωστούς του thread, όχι περαστικός) που θα ζητήσει τσαμπέ κλειδάκι με pm (μη ξεσκίσουμε το thread) για early access στη beta, δικό του.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Με το ΣΑΠΑΚΙ που λέει και ο PsychoWarhead τον i7 2600k* @4.5, gtx 1070 και 16Gb να ασχοληθώ ή να πάω για ψάρεμα, καναρίνια , γαλακτομπούρεκο ;

 1080p @72Hz [oc]

Θα παίζω με μαγειρεμένα settings 😛 όπως σε όλα τα mp

Περισσοτερο με ενδιαφέρει να πλησιάζει τα 100 και να μη πέφτει κάτω από 75min

**αναβαθμιση προς Φεβρουαρίου κάτι το 19IMG_20180903_184356.jpg.f7ecef4e7d233d780d9a15129e72303b.jpg

Επεξ/σία από 7nisiotis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με μία ολιγόλεπτη δοκιμή, όλα ultra σε 1080p 75-85fps. Ο cpu 80% περίπου και η gpu 99%. Mε το σύστημα της υπογραφής. Από gameplay και γραφικά δεν με εντυπωσίασε, όπως είπε πριν και o @Psycho_Warhead σαν reskin του BF1. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Για να παίξεις από σήμερα πρέπει ή να προ-παραγγείλεις το game ή να έχεις origin access συνδρομή με 4 ευρώ τον μήνα. Αλλιώς μεθαύριο θα παίξεις κ εσύ.

Επεξ/σία από tetes3e
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

οποίος ψήνετε να μπει από σήμερα

παίζουν και κλειδιά για early access στα γνωστά κλειδαδικα παιδιά με 1 και κάτι ευρώ

Επεξ/σία από FORIS78
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επαιξα καμια ωρα , δεν ειναι κακο αν και ειμαι κοντα στα 15 fps κατω απο οτι στο 1 ακριβως με τις ιδεις ρυθμισεις ( ryzen 5 1600 στα 3800 με RX580 8GB) .. Δεν μου φανηκε τοσο κακο οσο ειχα ακουσει και διαβασει και ειδα οτι μου ηταν πιο ευκολο να κρυφτω για να γλυτωσω απο τα πυρα σε σχεση με το bat1-bat4 .

Αν καποιος βιαζεται να το παιξει γιατι παει και περνει κλειδια με 1.5 ευρω ; Ας δωσει 4 να παει για 1 μηνα και τα αλλα παιχνιδια που εχει το access...

 

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Cool little detail. (Δεν είναι δικό μου το βίντεο)

Edit: Πάντως που έπαιξα χτες...μου αρέσει. Σίγουρα δεν είναι τέλειο (π.χ. Panzer IV να μην μπορεί να λιώσει αυτοκίνητο και γενικά να συμπεριφέρεται...κάπως) αλλά μου αρέσει πώς παίζει το παιχνίδι γενικά.

Ισχύει ότι τα αεροπλάνα είναι πολύ arcade-y, αν και για μένα, όλα τα BF είναι απλά με κάποια αληθοφανή στοιχεία. Αυτή τη φορα δεν το έχω ψάξει, αλλά διάβασα κάποιους να λένε πώς τα μαχητικά έχουν διαφορετικά flight characteristics οπότε το Spitfire είναι πιο γρήγορο στις στροφές αλλά το BF-109 είναι πιο καλό στο να παίρνει ύψος.

Το ότι βλέπω πάντως τοίχο με τούβλα σε συγκεκριμένα μέρη και η κανονιά απλά κάνει γούβα πάνω τους...Φαίνεται ότι δεν φτιάχνουν τους τοίχους σήμερα όπως παλιότερα. :P

Επεξ/σία από GhostRiderLSOV
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...