Προς το περιεχόμενο

Το YouTube Music έρχεται για να αποτελέσει τον ικανότατο αντίπαλο των Spotify και Apple Music


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 ώρες πριν, stelios18120 είπε

Καλά ας βάλει λειτουργία όταν σβήνει η οθόνη να συνεχίζει να παίζει η μουσική και βλέπουμε μετά.

Θέλει παρα πολλά ψωμιά ακόμα ωστε να φτάσει κάποιος το spotify η το soundcloud ;)

Mε Μoded Youtube. Mπορείτε να έχετε Youtube RED δωρεάν και μπορείτε να παίζεται μουσική με κλειστή οθόνη. Aκόμα έχει παρα πολλές παραμετροποίησης που δεν έχει το original youtube. Και έχει και dark theme. Download την version White/Dark 13.18.54 και Download και το MicroG Vanced για να μποειτε να κανετε Login και μετα τα κανεις και τα 2 install, μετα πας vanced settings - layout settings και βαζεις Dark Mode. Mην σας τα περνούν οι κλεφτες.

 

  Vanced Youtube Moded

Download site : https://vanced.azurewebsites.net/APKs?type=NONROOT

Official site : https://forum.xda-developers.com/android/apps-games/app-youtube-vanced-edition-t3758757

   
1 ώρα πριν, GeorgeSmirlis είπε

Επίσης, ρε π@@στη μου, που είναι το BLACK theme για android συσκευές? Αγανακτησαμε

Kανε αυτό που λέω και δεν θα ξανά χρησιμοποίησης ποτε το Original Youtube διότι είναι ένα τίποτα μπροστά στο Vanced Youtube εχει και Dark Mode.

Επεξ/σία από asdfaster
  • Like 1
  • Thanks 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

40 λεπτά πριν, BorrowedTime είπε

Καποιοι απο εμάς δεν ειμαστε κλέφτες οπότε, ξέρεις, πληρώνουμε για τις υπηρεσίες που χρησιμοποιούμε

Σιγά μην σε πληρώνει κι΄ολας για να εχεις προσβαση σε ολοκληρη την μουσική τστην ιστορία της ανθρωπότητας. Μια χαρά τιμή ειναι τα 11 ευρω

Κλεφτες? 

Οκ... 

Εδω γελαμε σωστα? Για πλακα πρεπει να το πες. Δεν μπορει να το ειπες σοβαρα... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 λεπτά πριν, Acrobatis7 είπε

Κλεφτες? 

Οκ... 

Εδω γελαμε σωστα? Για πλακα πρεπει να το πες. Δεν μπορει να το ειπες σοβαρα... 

 

5 λεπτά πριν, Acrobatis7 είπε

Κλεφτες? 

Οκ... 

Εδω γελαμε σωστα? Για πλακα πρεπει να το πες. Δεν μπορει να το ειπες σοβαρα... 

Tο youtube red Κλεψιμο είναι πάντως. Χρεώνει το minimize για να παιζεις με την οθόνη κλειστή 12 euro. Και δεν έχει τίποτε άλλο μεσα. Oσο αναφορά τώρα αυτή την εφαρμογή μουσικής που θα βγάλει. Aς μην έκλεβε με το Youtube Red ούτε 1 euro δεν θα πάρουν.

Επεξ/σία από asdfaster
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, asdfaster είπε

Tο youtube red Κλεψιμο είναι πάντως. Χρεώνει το minimize για να παιζεις με την οθόνη κλειστή 12 euro. Και δεν έχει τίποτε άλλο μεσα. Oσο αναφορά τώρα αυτή την εφαρμογή μουσικής που θα βγάλει. Aς μην έκλεβε με το Youtube Red ούτε 1 euro δεν θα πάρουν.

Οχι ντε. 

Εμας ειπε ο αλλος κλεφτες, επειδή εχω xposed και adblock. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Acrobatis7 είπε

Οχι ντε. 

Εμας ειπε ο αλλος κλεφτες, επειδή εχω xposed και adblock. 

Δεν θα τα έχει χρησιμοποίηση. Εγώ προσωπικά αν δεν έχω στο κινητό μου xposed και adaway η sabs το θεωρώ άχρηστο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 λεπτά πριν, asdfaster είπε

Mε Μoded Youtube. Mπορείτε να έχετε Youtube RED δωρεάν και μπορείτε να παίζεται μουσική με κλειστή οθόνη. Aκόμα έχει παρα πολλές παραμετροποίησης που δεν έχει το original youtube. Και έχει και dark theme. Download την version White/Dark 13.8.54 και Download και το MicroG Vanced για να μποειτε να κανετε Login και μετα τα κανεις και τα 2 install μετα πας settings και βαζεις Dark Mode. Mην σας τα περνούν οι κλεφτες.

  Vanced Youtube Moded

Download site : https://vanced.azurewebsites.net/APKs?type=NONROOT

Official site : https://forum.xda-developers.com/android/apps-games/app-youtube-vanced-edition-t3758757

   

Kανε αυτό που λέω και δεν θα ξανά χρησιμοποίησης ποτε το Original Youtube διότι είναι ένα τίποτα μπροστά στο Vanced Youtube εχει και Dark Mode.

Απλά με έσωσες! Σε ευχαριστώ απτην καρδιά μου!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
14 λεπτά πριν, GeorgeSmirlis είπε

Απλά με έσωσες! Σε ευχαριστώ απτην καρδιά μου!

Tίποτα άμα αντιμετώπισης προβλήματα στο Install πέσμου. 2 εφαρμογές είναι οι καλύτερες στον κόσμο για non root κινητά αυτή την στιγμή, και είναι κρίμα να μην τις ξέρει ο πολυς ο κόσμος. Το vanced youtube και το sabs για samsung.

Επεξ/σία από asdfaster
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, asdfaster είπε

Tίποτα άμα αντιμετώπισης προβλήματα στο Install πέσμου. 2 εφαρμογές είναι οι καλύτερες στον κόσμο για non root κινητά αυτή την στιγμή, και είναι κρίμα να μην τις ξέρει ο πόλις ο κόσμος. Το vanced youtube και το sabs για samsung.

Όχι όλα μπήκαν κομπλέ. Όλα λειτουργούν τέλεια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 λεπτά πριν, GeorgeSmirlis είπε

Όχι όλα μπήκαν κομπλέ. Όλα λειτουργούν τέλεια.

Αμα θες να κανεις και download videos σε πολλές res και γρήγορα βαλε το https://www.videoder.net/ να μην βγω άλλο offtopic

Επεξ/σία από asdfaster
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι σίγουρο ότι ο ανταγωνισμός είναι πλέον μόνο διαδικτυακός οπότε οι υπηρεσίες και η τιμολόγηση θα αποτελέσουν το έδαφος για τα μερίδια κοινού που θα αποσπάσουν οι εταιρίες..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Δεν καταλαβαίνετε ενα απλο πράγμα. Η Google προσφέρει μια υπηρεσία που λέγεται Youtube. Αυτή η υπηρεσία εχει 2 επιλογές. Δωρεάν με διαφημισεις και χωρίς background play και με πληρωμή, χωρίς διαφημίσεις και background play. Οταν λοιπόν χρησιμοποιείτε modded εφαρμογές για να παρακάμψετε τους κανονες και να εχετε δωρεάν αυτά που η εταιρεία πουλάει, σας καθιστά κλέφτες. Το οτι το θεωρείτε ακριβό ή οτι δεν αξίζει τα λεφτά του, δεν ειναι δικαιολογία για πειρατεία. Εγώ θεωρώ πως το Amazon Prime Video δεν αξίζει τα λεφτά του. Δεν εχω βάλει κανενα mod. Απλά δεν το εχω. Είναι απλο. Δεν θα σας αναγκάσω να κανετε κάτι, αλλά ειναι γελοίο να προσπαθείτε να το πλασάρετε ως σωστό και να ειστε και περήφανοι κι΄ολας που κατεβαζετε πειρατικά. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 hours ago, spectaculator said:

Για bits and bytes δεν δίνω δεκάρα. Πιστός του LP άντε και του CD με τα φανταζί εξώφυλλα! :)

Πάρα από τη πλάκα, γιατί αυτού του είδους υπηρεσίες έρχονται στην Ελλάδα μετά δεκαετιών καθυστέριση, κι αν έρθουν;

γιατί οι 9 στους 10 Ελληνάρες για bits and bytes δεν δίνουν δεκάρα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
27 λεπτά πριν, BorrowedTime είπε

Δεν καταλαβαίνετε ενα απλο πράγμα. Η Google προσφέρει μια υπηρεσία που λέγεται Youtube. Αυτή η υπηρεσία εχει 2 επιλογές. Δωρεάν με διαφημισεις και χωρίς background play και με πληρωμή, χωρίς διαφημίσεις και background play. Οταν λοιπόν χρησιμοποιείτε modded εφαρμογές για να παρακάμψετε τους κανονες και να εχετε δωρεάν αυτά που η εταιρεία πουλάει, σας καθιστά κλέφτες. Το οτι το θεωρείτε ακριβό ή οτι δεν αξίζει τα λεφτά του, δεν ειναι δικαιολογία για πειρατεία. Εγώ θεωρώ πως το Amazon Prime Video δεν αξίζει τα λεφτά του. Δεν εχω βάλει κανενα mod. Απλά δεν το εχω. Είναι απλο. Δεν θα σας αναγκάσω να κανετε κάτι, αλλά ειναι γελοίο να προσπαθείτε να το πλασάρετε ως σωστό και να ειστε και περήφανοι κι΄ολας που κατεβαζετε πειρατικά. 

Aυτός που λες δεν στέκι. Kαι δεν υπάρχει περίπτωση να είσαι τόσο νόμιμος ως πιστεύεις πως είσαι. Γιατί ένα mp3 η ένα rigntone θα το εχεις στο pc σου. Και εσύ κλέφτης είσαι. Γιατί η madonna το πουλάει το mp3 δεν το δίνη τσάμπα για ringtone. Εγώ δεν ανέχομαι να πληρώνω 12 euro για ένα minimize εσύ που γουστάρεις πλήρωνε. Σαν developer rom που είμαι δεν ανέχομαι να περνώ λεφτά από τις roms που φτιάχνω τις δινω τσάμπα στον κόσμο. Aπό την στιγμή που υπάρχει internet θα υπάρχει πάντα πειρατεία. Και από τη στιγμή που η τεχνολογία εξελίζεται θα υπάρχει πάλι πειρατεία. Αυτά πάνε πακέτο. Ολοι οι ηθικοι εδώ μέσα είστε. Ποσα giga ταινίες έχετε δεν ξέρουμε... και άλλες πόσες βλέπετε online στο τσαμπα... Eίμαι παρα πολύ περήφανος που μπορώ να καταλάβω πως τα 10 euro που θα δώσω δεν θα πάνε για ένα minimize καθε μηνα. θα τα δώσω στο netflix που κατ εμέ είναι καλύτερο από το minimize και αξίζει και πάνω από 30 euro για αυτό που προσφέρει το μηνα. θέλει η google να βγάλει και από την μυγα ξίγκι? ναι google αμε...

Επεξ/σία από asdfaster
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
7 minutes ago, asdfaster said:

Aυτός που λες δεν στέκι. Kαι δεν υπάρχει περίπτωση να είσαι τόσο νόμιμος ως πιστεύεις πως είσαι. Γιατί ένα mp3 η ένα rigntone θα το εχεις στο pc σου. Και εσύ κλέφτης είσαι. Γιατί η madonna το πουλάει το mp3 δεν το δίνη τσάμπα για ringtone. Εγώ δεν ανέχομαι να πληρώνω 12 euro για ένα minimize εσύ που γουστάρεις πλήρωνε. Σαν developer rom που είμαι δεν ανέχομαι να περνώ λεφτά από τις roms που φτιάχνω τις δινω τσάμπα στον κόσμο. Aπό την στιγμή που υπάρχει internet θα υπάρχει πάντα πειρατεία. Και από τη στιγμή που η τεχνολογία εξελίζεται θα υπάρχει πάλι πειρατεία. Αυτά πάνε πακέτο. Ολοι οι θικοι εδώ μέσα είστε. Ποσα giga ταινίες έχετε δεν ξέρουμε... και άλλες πόσες βλέπετε online στο τσαμπα. Eίμαι παρα πολύ περήφανος που μπορώ να καταλάβω πως τα 10 euro που θα δώσω δεν θα πάνε για ένα minimize καθε μηνα. θα τα δώσω στο neflix που κατ εμέ είναι καλύτερο από το minimize.

Δεν κατάλαβες. Δεν με αφήνω στην απ΄εξω. Εχω κατεβάσει στο παρελθον πολλά ταγουδια και ταινιες. Αλλά τότε η Ελλάδα δεν ειχε προσβαση πουθενά. Σε καμια υπ[ηρεσία. Εχω Google Music και Netflix απο την πρώτη μέρα που εγιναν διαθέσιμα. Μουσική εχω να κατεβασω χρόνια, το ιδιο και ταινίες και σειρές. Αλλά το θέμα δεν ειναι αυτο. Και αυτό ακριβώς δεν καταλαβαίνετε. Δεν εχει σημασία ΠΟΥ πάνε τα 10 Ευρώ. Αν το θεωρείς κοροιδία ΔΕΝ το αγοράζεις. Δεν δικαιολογεί ομως την πειρατεία. Αν πας σε ενα μαγαζί και δεις το Χ προιόν και το θεωρήσεις υπερεκτιμημενο τι θα κανεις; Θα πας απ΄εξω να το πάρεις κινεζικο απο τους Νιγηριανούς; Το οτι κατι ειναι digital δεν σημαινει δεν εχει αξια. Πάρε το Netflix. Καλά κάνεις. Η Google σου δινει το minimize. Το θεωρείς ακριβό; Μην το πάρεις. Αλλά δεν ειναι δικαιολογία για την πειρατεία αυτό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
50 λεπτά πριν, BorrowedTime είπε

Δεν κατάλαβες. Δεν με αφήνω στην απ΄εξω. Εχω κατεβάσει στο παρελθον πολλά ταγουδια και ταινιες. Αλλά τότε η Ελλάδα δεν ειχε προσβαση πουθενά. Σε καμια υπ[ηρεσία. Εχω Google Music και Netflix απο την πρώτη μέρα που εγιναν διαθέσιμα. Μουσική εχω να κατεβασω χρόνια, το ιδιο και ταινίες και σειρές. Αλλά το θέμα δεν ειναι αυτο. Και αυτό ακριβώς δεν καταλαβαίνετε. Δεν εχει σημασία ΠΟΥ πάνε τα 10 Ευρώ. Αν το θεωρείς κοροιδία ΔΕΝ το αγοράζεις. Δεν δικαιολογεί ομως την πειρατεία. Αν πας σε ενα μαγαζί και δεις το Χ προιόν και το θεωρήσεις υπερεκτιμημενο τι θα κανεις; Θα πας απ΄εξω να το πάρεις κινεζικο απο τους Νιγηριανούς; Το οτι κατι ειναι digital δεν σημαινει δεν εχει αξια. Πάρε το Netflix. Καλά κάνεις. Η Google σου δινει το minimize. Το θεωρείς ακριβό; Μην το πάρεις. Αλλά δεν ειναι δικαιολογία για την πειρατεία αυτό.

Kαι εγώ αυτό κάνω. Πλέον όλα είναι διαθέσιμα και οι τιμες είναι πολύ καλές. Και απόλυτος προσβάσιμες για όλους. Oλα αυτά στήνονται με πολύ κόπο. Eίναι σωστό να έχουν την ανταμοιβή τους με το donate μας για της υπηρεσίες τους όλες αυτές η εταιρίες και οι developers. Aυτό που κάνει ομως με το youtube red η google είναι σαν να σου πουλα ένα πληκτρολόγιο και να σου λέει πλήρωνε extra εξυπνάκια για τα keys άμα θες να γράψεις, ενώ όλοι σου τα παρέχουν μέσα τα keys... H ίδια η εταιρία σε ωθεί να πας αλλου. Eκεί καταλαβαίνεις πως τα windows και τα κάθε windows αξίζει να τα αγοράσεις και να τα σέβεσαι. Eγώ προσωπικά αγοράζω σχεδόν το 90% γιατί απλά βρίσκω σωστό να ανταμείψω την κάθε εταιρία και τον καθε developer για τον κόπο και για αυτό που μου προσφέρει. Aλλα για minimize με τίποτα και θέλω και dark theme. Zηταeει 12 euro και ούτε dark theme δεν μου εχει. Tα λεφτά ξέρει να τα ζητάει..τι θέλουν οι χρηστες δεν ξέρει να ρωτάει. Το youtube είναι μονοπώλιο θες δεν θες θα πας σε κάτι κάτι άλλο που προφανώς θα είναι πειρατικό. Ενας κολοσσός σαν την google το θεωρώ ντροπή να έχει ένα τέτοιο youtube με 0 παραμετροποίησης με 0 support. Και να θέλει και λεφτά.
Και το vanced youtube να παρέχει τα πάντα.

Επεξ/σία από asdfaster
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...