Προς το περιεχόμενο

Η Apple αντικαθιστά τις συσκευές iPhone X που έχουν πρόβλημα με το Face ID


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
39 λεπτά πριν, aneurysm είπε

1) Έλα να σε κεράσω μια κάρτα, γιατί είναι κρίμα να κάνεις αναπάντητες με συσκευή του χιλιάρικου, και μετά έλα να πείς για τα οικονομικά μου. Δεν με ξερεις, δεν σε ξέρω,  κρατα τους χαρακτηρισμους για την πάρτη σου.

Ήρεμα με τα εκατομμύρια σου... κάνε καμιά δωρεά αντί να "κερνάς" κάρτες. Ο Zaytsev μάλλον εννοούσε ότι δεν σκαμπάζεις από οικονομικά, όχι ότι είσαι άπορος.

Επεξ/σία από D.Luffy
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 84
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
16 λεπτά πριν, Fotis13 είπε

χαχχχα δεν εχεις βαρεθει να το λες αυτο τοσα χρονια  ρε ταλαιπωρε ?Mηπως η μαζα ειστε εσεις τελικα  που κοιμαστε ορθιοι?Ρητορικη ειναι η ερωτηση γιατι σιγουρα ειστε εσεις .

Εδω φτανει το 1 τρις σε λιγο και ο αλλος  λεει για λαθη και αποτυχημενη εταιρεια και μας  καλει να κανουμε και τα μαθηματικα ...

Τα premium  σε ολες τις πλατφορμες 1 χιλιαρικο εχουν .Αυτη ειναι η τιμη για τα καλυτερα .Αλλα τι σου λεω τωρα με 5ετιας smartphone  εισαι ...

Για την ιστορια ο μονος beta tester εισαι εσυ που παιζεις pubg :P

Σημείωσα κάποια facts. PUBG? Ούτε από μακριά είναι άθλιο και γενικά μακρυά από online gaming. Επειδή εδώ και κάνα δίμηνο πήρα note 8 με τιμολόγιο έχω κάποια άποψη. Το iPhone x δεν μπροστά του. Το beta testing δεν το γράφω εγώ αλλά τα άρθρα με τα πολλά προβλήματα. 

Επεξ/σία από Heybro
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, Heybro είπε

Επειδή εδώ και κάνα δίμηνο πήρα note 8 με τιμολόγιο έχω κάποια άποψη. Το iPhone x δεν μπροστά του. 

Πήρες Note 8? Αυτό που κορόιδευες δηλαδή πριν μήνες ότι είχε αναλογία τηλεκοντρόλ και ότι δήθεν θα πήγαινες για Xiaomi/Huawei? Τελικά δεν κάνει κωλοτούμπες μόνο η Apple...

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 λεπτά πριν, D.Luffy είπε

Πήρες Note 8? Αυτό που κορόιδευες δηλαδή πριν μήνες ότι είχε αναλογία τηλεκοντρόλ και ότι δήθεν θα πήγαινες για Xiaomi/Huawei? Τελικά δεν κάνει κωλοτούμπες μόνο η Apple...

Ναι φίλε δεν είχα άλλες επιλογές. Ήθελα mate 10 το 16:9 αλλά συμβιβάστηκα δεν ήρθε Ελλάδα. Τον πρώτο καιρό με ενόχλησε δουλεύω ακόμα το note 3 και βλέπω τις διαφορές στις αναλογίες. Οι επιλογές σε 16:9 έχουν στενέψει ειδικά σε ναυαρχίδες δεν υπάρχει τίποτα. Η μόδα με πήγε εκεί και επειδή σε καμία 4ετια θα αλλάξω πάλι πήρα note που δουλεύω και το πενάκι κάποιες φορές. 

Επεξ/σία από Heybro
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 λεπτά πριν, D.Luffy είπε

Ήρεμα με τα εκατομμύρια σου... κάνε καμιά δωρεά αντί να "κερνάς" κάρτες. Ο Zaytsev μάλλον εννοούσε ότι δεν σκαμπάζεις από οικονομικά, όχι ότι είσαι άπορος.

Bro εχεις δικιο, διαβασα γρηγορα απο το κινητο.. Zaytsev sorry και απο σενα μαν.. εχασα το νοημα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, D.Luffy είπε

Πήρες Note 8? Αυτό που κορόιδευες δηλαδή πριν μήνες ότι είχε αναλογία τηλεκοντρόλ και ότι δήθεν θα πήγαινες για Xiaomi/Huawei? Τελικά δεν κάνει κωλοτούμπες μόνο η Apple...

Καλοδεχουμενη η κολοτουμπα...δεν λες που επιτελους θα σταματησει σε καθε θεμα να αναφερει το περιβοητο Note 3.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
37 λεπτά πριν, ScorpioX777 είπε

Καλοδεχουμενη η κολοτουμπα...δεν λες που επιτελους θα σταματησει σε καθε θεμα να αναφερει το περιβοητο Note 3.

Το note 3 το έχω στην καρδιά μου έχω κάνα χρόνο να το αναφέρω εντάξει. Μακάρι να βγει τόσο καλό και το 8 ο καιρός θα δείξει. Έχω πολύ καλη εμπειρία από ότι Samsung συσκευή έχω συν ότι η amoled του note είναι απίστευτη δεν θα μπορούσα να πάω και αλλού. Μου βγήκε κάτω από 500αρικο με τιμολόγιο συν το έβαλα στα έξοδα. 

Επεξ/σία από Heybro
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Διαβαζω μερικα σχολια εδω μεσα και δεν ξερω αν πρεπει να γελασω ή να κλαψω.
Πραγματικα τι λογικη ειναι αυτη που λετε οτι επειδη κανει 1000ε δεν μπορει να βγαλει προβλημα?
Δηλαδη αμα παρεις μια Μercedes 50.000e θα πρεπει να σου βγαλει 3 προβληματα. Αμα παρεις με 60.000ε πρεπει να σου βγαλει 2 προβληματα και αμα παρεις με 90.000ε ειναι αθανατη ετσι...?
Και για μερικους fanboys εδω μεσα να σας θυμισω οτι το Νote 7 εκανε 800ε αλλα εκει αντι για να μην δουλευει ενα απλο μικροφωνο εκανε ΜΠΑΜ...

Και επισης κατι αλλο πολυ σημαντικο που θα πρεπει μερικοι να βαλετε στο μικρο σας το μυαλουδακι, επειδη εσεις κραζατε τοτε οτι τι iphone εδω και 4 χρονια ειναι το ιδιο και το ιδιο και δεν εχει αλλαξει, ειναι μια γενικα μια ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ συσκευη (1st generation) και λογικο ειναι οτι μπορει μια στο τοσο να παρουσιασει καποιο προβλημα. Σε καθε συσκευη οτι και να ειναι αυτο οταν αλλαζουν καποια πραγματα στην αρχη ναι μπορει να γινει και αυτο. Οπως και με touchID, στην αρχη ειχε καποια θεματα αλλα οσο περναγε ο καιρος γινοτανε και καλυτερο.

 

Τουλαχιστον αναλαμβανει το λαθος της και στο φτιαχνει η και ακομα σου δινει καινουργιο τηλεφωνο!!!

 

Επεξ/σία από nio15
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Heybro είπε

Το note 3 το έχω στην καρδιά μου έχω κάνα χρόνο να το αναφέρω εντάξει. Μακάρι να βγει τόσο καλό και το 8 ο καιρός θα δείξει. Έχω πολύ καλη εμπειρία από ότι Samsung συσκευή έχω συν ότι η amoled του note είναι απίστευτη δεν θα μπορούσα να πάω και αλλού. Μου βγήκε κάτω από 500αρικο με τιμολόγιο συν το έβαλα στα έξοδα. 

Και οχι μονο η Amoled...εγω ενα 6μηνο το εχω και ειναι οτι καλυτερο εχω αγορασει ποτε αν και την πενα για να πω την αληθεια την εχω ξεχασει λιγο...


Καλοδουλευτο και να το χαρεις σαν το επικο Note 3.:-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, ScorpioX777 είπε

Και οχι μονο η Amoled...εγω ενα 6μηνο το εχω και ειναι οτι καλυτερο εχω αγορασει ποτε αν και την πενα για να πω την αληθεια την εχω ξεχασει λιγο...


Καλοδουλευτο και να το χαρεις σαν το επικο Note 3.:-)

Να σε καλα φιλε μου το χαιρομαι στο επακρο απλα ακομα το προσεχω αρκετα δεν το περνω στο χωραφι κριμα ειναι ακομα. Το note 3 τρωει βουτες κατω στο χωμα και λεω ΟΚ δεν εγινε κατι. Η οθονη του ειναι χαρμα σε ευχαριστω πολυ και παλι καποια στιγμη θα μπει και rom χανοντας εγγυηση λογω knox αλλα χαλαλι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...