Προς το περιεχόμενο

Φήμες ότι η Apple φέτος θα κυκλοφορήσει dual SIM εκδόσεις iPhone


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

58 λεπτά πριν, nectons είπε

Αργά αλλά σταθερά. Αυτές είναι εξελίξεις. Πρόοδος. Όχι αστεία. 

Ουστ ρε Apple όλο μαμακίες ακούμε για την πάρτη σου. Α ρε τρίξιμο τα κοκαλάκια του φουκαρά του Τζομπς που του έχουνε γελοιοποιήσει την εταιρία...

Αποτυχημένη προσπάθεια χιούμορ υποθέτω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εγώ έχω αρχίσει να πιστεύω ότι αυτή η εταιρία είναι απλά άχρηστη γι'αυτό τα βγάζει με τόση καθυστέρηση...πραγματικά πιστεύω τόσα χρόνια δε μπορούσε απλά να γράψει το λογισμικό για 4 πύρινες και για της 2 σιμ κ για της κάρτας μνήμης...Και όλα αυτά φαίνονται ξεκάθαρα κ από το παλαιολιθικο design με της μπεζελαρες που κρατάει τόσα χρόνια.Δεν είναι ότι δε θέλει ξεκάθαρα είναι ότι δε μπορεί 

Επεξ/σία από Eragon1996
  • Like 3
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
3 minutes ago, Eragon1996 said:

Εγώ έχω αρχίσει να πιστεύω ότι αυτή η εταιρία είναι απλά άχρηστη γι'αυτό τα βγάζει με τόση καθυστέρηση...πραγματικά πιστεύω τόσα χρόνια δε μπορούσε απλά να γράψει το λογισμικό για 4 πύρινες και για της 2 σιμ κ για της κάρτας μνήμης...Και όλα αυτά φαίνονται ξεκάθαρα κ από το παλαιολιθικο design με της μπεζελαρες που κρατάει τόσα χρόνια.Δεν είναι ότι δε θέλει ξεκάθαρα είναι ότι δε μπορεί 

Έτσι ακριβώς! Άχρηστοι μηχανικοί που δεν μπορούν να κάνουν τίποτα με αποτέλεσμα η εταιρεία να πάει χάλια... 

  • Like 5
  • Thanks 2
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, billdanos είπε

Έτσι ακριβώς! Άχρηστοι μηχανικοί που δεν μπορούν να κάνουν τίποτα με αποτέλεσμα η εταιρεία να πάει χάλια... 

Άραξε έχω και iphone για δεύτερο γνώμη μ είναι 😂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, billdanos είπε

Έτσι ακριβώς! Άχρηστοι μηχανικοί που δεν μπορούν να κάνουν τίποτα με αποτέλεσμα η εταιρεία να πάει χάλια... 

όσο γιαυτό  να ναι καλά οι  "ψαγμένοι"  καταναλωτές! 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 λεπτά πριν, christopher0016 είπε

όσο γιαυτό  να ναι καλά οι  "ψαγμένοι"  καταναλωτές! 

Εγω νομιζα πως οι  "ψαγμενοι " καταναλωτες αγοραζουν " τσιν τσαν τσον "που τα κανει ολα καλυτερα και με το 1/3 των χρηματων.

Επεξ/σία από Fotis13
  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Apple… Το μόνο που την νοιάζει είναι να πίνει το αίμα των πελατών της, περαστικά στους “premium” πελάτες της.

 

Apple Lost Lawsuit Against Independent iPhone Repair Shop in Norway Over Unauthorized Parts

 

οr

Spoiler

 

etc etc

 

Επεξ/σία από Havik
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν ισχυουν οι τιμες παντως(γιατι για τις ιντσες ψιλο αμφιβαλλω,ειδικα για 6.5ιντσες iphone)τοτε μαλλον θα ξαναγυρισω σε Iphone μετα απο καιρο.

Καλο,χρυσο το Iphone x αλλα περαν της αρχικης υψηλης του τιμης τα 550δολλαρια επισκευης ειναι που πονανε περισσοτερο.

Μακαρι να βγαλουν και μοντελο με θυρα ακουστικων,αν και δεν το βλεπω...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, Fotis13 είπε

Εγω νομιζα πως οι  "ψαγμενοι " καταναλωτες αγοραζουν " τσιν τσαν τσον "που τα κανει ολα καλυτερα και με το 1/3 των χρηματων.

οχι να σκασω δεκα μισθους για να ειμαι i.. τυπος..   ενω μπορω να κανω με το 1/3 των χρηματων την δουλεια μου..   με τρομερα ανωτερο hardware και desing 

ναι τωρα που το σκεφτομαι ειμαι ψαγμενος .

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...