Προς το περιεχόμενο

linux


dimi-domi

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδια καλησπερα σας :) αντιμετοπιζω ενα προβλημα με το linux καθως ειμαι ασχετη :) θελω να τα απεγκαταστησω και να βαλω ξανα τα win :) το προβλημα ειναι εκανα iso στο στικακι αλλα η μητρικη δεν υποστηριζει  μεσω αυτου . προσπαθω μεσω του περιβαλλον αλλα δεν με αφηνει :( εχετε καμια ιδεα πως θα τρεξω το στικακι μεσω του περιβαλλον η τερματικου ? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αφου η μητρική δεν υποστηρίζει boot απο usb stick τοτε η μόνη λύση ειναι να κάψεις το iso σε ενα dvd και να κανεις boot απο εκει. Αν τώρα δεν εχει ουτε dvd ή είναι χαλασμένο, τοτε η μόνη λύση ειναι να βρεις και να δανειστείς ένα εξωτερικό dvd και να κάνεις τη δουλεια σου

Επεξ/σία από isay
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

47 λεπτά πριν, dimi-domi είπε

αντιμετοπιζω ενα προβλημα με το linux καθως ειμαι ασχετη

 

48 λεπτά πριν, dimi-domi είπε

εχετε καμια ιδεα πως θα τρεξω το στικακι μεσω του περιβαλλον η τερματικου

Ξέρεις πόσοι "σχετικοί" λένε τα linux και απεχθάνονται το τερματικό;

Ξέρω offtopic αλλά αν αντιμετωπίζεις κάποιο συγκεκριμένο πρόβλημα, πες το μήπως βρούμε άκρη. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, isay είπε

Αφου η μητρική δεν υποστηρίζει boot απο usb stick τοτε η μόνη λύση ειναι να κάψεις το iso σε ενα dvd και να κανεις boot απο εκει. Αν τώρα δεν εχει ουτε dvd ή είναι χαλασμένο, τοτε η μόνη λύση ειναι να βρεις και να δανειστείς ένα εξωτερικό dvd και να κάνεις τη δουλεια σου

εχω καψει σε dvd αλλα μου πεταγεται ενα μηνυμα οτι δεν βρεθηκαν προγραμματα οδηγησης :( σας ευχαριστω πολυ για το ενδιαφερων που δειξατε :)

3 ώρες πριν, becoming_I είπε

Ξέρεις πόσοι "σχετικοί" λένε τα linux και απεχθάνονται το τερματικό;

Ξέρω offtopic αλλά αν αντιμετωπίζεις κάποιο συγκεκριμένο πρόβλημα, πες το μήπως βρούμε άκρη. 

βασικα θελω να καταργησω τα linux και να βαλω τα 7win . αλλα η μητρικη δεν υποστιριζει usb boot μονο dvd . αλλα και dvd που εβαλα  λεει οτι  δεν βρεθηκαν προγραμματα οδησης :)

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δες την παρακατω σελιδα και τα comments της

https://www.sevenforums.com/tutorials/68505-sata-driver-load-windows-7-vista-setup.html

Επισης με λιγο google θα βρεις πολλα βιντεο/σελιδες με οδηγους και πως το ξεπερνας.

Δες -> http://lmgtfy.com/?q=windows+7+installation+asks+for+drivers

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...