Προς το περιεχόμενο

Ποιον εναλλακτικό πάροχο αντί ΔΕΗ?


Hamurabi

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημέρα έκανα την αίτηση τη παρασκευή για το my home online και στο site λέει για ενεργοποίηση μέχρι 10 Απριλίου ισχύουν οι πλάκες τιμές.οταν λέει ενεργοποίηση λογικά δεν με πιάνει εμένα σωστά?Μπορώ να κάνω κάτι γι'αυτό?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 24,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • korakios

    5900

  • HERTHAN

    1466

  • ekrepali

    1040

  • DownUNDERground

    753

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

1 ώρα πριν, Giannis_Io είπε

Ποινή αποχώρησης είναι τα 120, στο ίδιο προγραμμα ήμουν κι εγώ. Πότε έκλεισες εξάμηνο; Φαντάζομαι σου είχε έρθει ειδοποίηση για αλλαγή τιμών. Είχες 60 μέρες να φύγεις αζημιως, αν δεν έχουν περασει οι 60 μέρες κακώς σε χρέωσαν με τα 120.

Οχι 3 λογαριασμός είναι και με ειδοποίησαν στον πρώτο!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, korakios είπε

κρίμα , μόλις σήμερα άλλαξαν τα της ΔΕΗ , στο άλλο θέμα

τώρα να βάλω στο excel αυτές τις τιμές ή να περιμένω να ενημερώσουν το site ?

Νομίζω ότι είναι θέμα χρόνου να το αλλάξουν και εκεί οπότε άλλαξε το και στο Excel να έχουμε την καινούργια εικόνα.

Μήπως περίμεναν την αλλαγή στα σταθερά της ΔΕΗ να στείλουν την ειδοποίηση???  😁

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, coolni23 είπε

Καλημέρα έκανα την αίτηση τη παρασκευή για το my home online και στο site λέει για ενεργοποίηση μέχρι 10 Απριλίου ισχύουν οι πλάκες τιμές.οταν λέει ενεργοποίηση λογικά δεν με πιάνει εμένα σωστά?Μπορώ να κάνω κάτι γι'αυτό?

απο την καρφιτσωμένη ανάρτηση που δε διάβασες:

Στις 18/2/2022 στις 10:11 ΠΜ, korakios είπε

Και φυσικά κρατάμε το θέμα χωρίς να βγαίνουμε εκτός μιας και υπάρχουν αντίστοιχα θέματα για :

ΔΕΗ σταθερά προγράμματα, ΥΔΕ (πιστοποιητικό εγκατάστασης), νυχτερινό τιμολόγιο, κοινωνικό τιμολόγιο ΚΟΤ, φυσικό αέριο προγράμματα , κλιματιστικά κτλ και πάντα διαβάζουμε τις τελευταίες 10 τουλάχιστον σελίδες απο το τέλος

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, Kzaxas είπε

Ουφ.....Έπεσε και το κάστρο της solar😁, ήρθε τελικά αυτή η ρημαδα ειδοποίηση για αλλαγή των όρων. Η αλήθεια είναι την περίμενα κάποια στιγμή απλά παρακαλούσα να περάσει ο χειμώνας.Τουλάχιστον βγάλαμε αυτόν τον χειμώνα πολύ καλά!!!!

Screenshot_20220411-122034~2.png

15€ πάγιο το μήνα;

Τρελός παπάς τους βάφτισε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οντως ρητρα αποχωρησης θα μου κανουν λεει καινουργιο λογαριασμο.. θα στειλω και ενα email να ειμαι καλυμενος.. μεγαλη εκπληξη η EFA!σε ολα….οποιος τσιμπησει τσιμπησε δλδ…

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Kzaxas είπε

Νομίζω ότι είναι θέμα χρόνου να το αλλάξουν και εκεί οπότε άλλαξε το και στο Excel να έχουμε την καινούργια εικόνα.

είναι ήδη :)

σε λίγες μέρες θα μπει ΚΟΤ στο φύλλο με τα ρητροπρογράμματα και έχει αρκετή δουλειά μιας και για το ΚΟΤ η έκπτωση μπαίνει πριν της συνέπειας ......

μέχρι να σου αλλάξουν τιμές θα είναι έτοιμο 😁

3 λεπτά πριν, Kzaxas είπε

Μήπως περίμεναν την αλλαγή στα σταθερά της ΔΕΗ να στείλουν την ειδοποίηση???  😁

😂

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, coolni23 είπε

Καλημέρα έκανα την αίτηση τη παρασκευή για το my home online και στο site λέει για ενεργοποίηση μέχρι 10 Απριλίου ισχύουν οι πλάκες τιμές.οταν λέει ενεργοποίηση λογικά δεν με πιάνει εμένα σωστά?Μπορώ να κάνω κάτι γι'αυτό?

Καλημέρα... Αν έχεις υπογράψει το συμβόλαιο πιάνει από την ημέρα της υπογραφής.. Ενεργοποίηση μπορεί να παρει 2-3 μέρες.. 

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, takoulou είπε

Καλημέρα... Αν έχεις υπογράψει το συμβόλαιο πιάνει από την ημέρα της υπογραφής.. Ενεργοποίηση μπορεί να παρει 2-3 μέρες.. 

 

20 λεπτά πριν, korakios είπε

Και φυσικά κρατάμε το θέμα χωρίς να βγαίνουμε εκτός μιας και υπάρχουν αντίστοιχα θέματα για :

ΔΕΗ σταθερά προγράμματα, ΥΔΕ (πιστοποιητικό εγκατάστασης), νυχτερινό τιμολόγιο, κοινωνικό τιμολόγιο ΚΟΤ, φυσικό αέριο προγράμματα , κλιματιστικά κτλ και πάντα διαβάζουμε τις τελευταίες 10 τουλάχιστον σελίδες απο το τέλος

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 λεπτό πριν, geopro είπε

Είμαι πελάτης της Volterra από  29 Σεπτεμβρίου 2021 στο v1 οικιακό με την παλιά τιμή  0,099 + την έκπτωση 10% για εμπροθεσμη εξόφληση.

Έλαβα και εγώ τη περίφημη επιστολή για την αλλαγή στους όρους της σύμβασης.

Δυστυχώς δεν ήρθε στα χέρια μου εγκαίρως. Δεν είχα λάβει email ούτε κάποιου άλλου είδους ηλεκτρονική ενημέρωση.

προηγούμενες σελίδες αναφέρεται τι ακριβώς θα γράψεις για τις 60 μέρες της εφαρμογής αλλαγών μετά την ειδοποίηση

Επεξ/σία από korakios
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είμαι πελάτης της Volterra από  29 Σεπτεμβρίου 2021 στο v1 οικιακό σταθερό με την παλιά τιμή  0,099 + την έκπτωση 10% για εμπρόθεσμη εξόφληση.

Έλαβα και εγώ τη περίφημη επιστολή για την αλλαγή στους όρους της σύμβασης.

Μόλις πήρα τηλέφωνο στη volterra και μου είπαν ότι η επιστολή στάλθηκε εκ παραδρομής και δεν αφορά τη δική μου σύμβαση. Να τους πιστέψω ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, geopro είπε

Μόλις πήρα τηλέφωνο στη volterra και μου είπαν ότι η επιστολή στάλθηκε εκ παραδρομής και δεν αφορά τη δική μου σύμβαση. Να τους πιστέψω ;

πάρτο γραπτώς , τι ρωτάς και τι να σου πούμε ....?!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...