Προς το περιεχόμενο

Ποιον εναλλακτικό πάροχο αντί ΔΕΗ?


Hamurabi

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 λεπτά πριν, kirileman είπε

Η NRG πού ακριβώς αναφέρει την αφαίρεση των έναντι λογαριασμών στον εκκαθαριστικό της,

όντως?

3 λεπτά πριν, kirileman είπε

γιατί δεν το βλέπω;

😂

"Μείον Αξία Ρεύματος Έναντι"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 24,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • korakios

    5900

  • HERTHAN

    1466

  • ekrepali

    1040

  • DownUNDERground

    753

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

1 λεπτό πριν, korakios είπε

όντως?

😂

"Μείον Αξία Ρεύματος Έναντι"

Δεν μπορούσε να το πιστέψει ο εγκέφαλός μου ότι είναι 17 ευρώ. Περίμενε 3ψήφιο και το απέρριψε. 😁

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι..εκπρόσωποι της nrg αποφεύγουν συστηματικά να με ενημερώσουν σχετικά με το επαγγελματικό μου πρόγραμμα που έληξε την 26/2….  

Σε τι «προγραμμα» υποτίθεται πως ανήκω αυτές τις λίγες μέρες που έχουν μεσολαβήσει μέχρι σήμερα; :(((

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Joe22 είπε

Οι..εκπρόσωποι της nrg αποφεύγουν συστηματικά να με ενημερώσουν σχετικά με το επαγγελματικό μου πρόγραμμα που έληξε την 26/2….  

Σε τι «προγραμμα» υποτίθεται πως ανήκω αυτές τις λίγες μέρες που έχουν μεσολαβήσει μέχρι σήμερα; :(((

σε ότι προβλέπεται , το τρέχον ισχύον και επιλογής τους

έπρεπε να κάνεις αίτηση για το fix που είχαν πριν καταργηθεί

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 λεπτά πριν, darealiltunechi είπε

εξυπνακισμοι δεν χρειαζονται. οσον αφορα τον πολεμο και τις επιπτωσεις στην οικονομια ασε με να τα ξερω καλυτερα απο σενα. ο πολεμος πιστευεις θα διαρκεσει πανω απο 6 μηνες? εισαι αφελης αν το νομιζεις. η ανοδος στο NG και το πετρελαιο οφειλεται κατα κυριο λογο στην ενεργειακη κριση πριν τον πολεμο. η προσφατη ανοδος της ενεργειας απο τον πολεμο ειναι κατι προσχαιρο που θα ξεπεραστει σε ελαχιστες εβδομαδες και εχει μικροτερη συμβολη στην συνολικη ανοδο των τιμων.

εδω συμβουλευομαι εναν ανθρωπο που φαινεται να ξερει πολυ καλα τα προγραμματα που υπαρχουν στην αγορα γιατι προσωπικα δεν εχω γνωση επι του θεματος.

Ω, σου ζητώ συγγνώμη!

Δεν θα σε ξαναενοχλήσω με την αφέλειά μου, έχεις τον λόγο μου.

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 λεπτά πριν, korakios είπε

σε ότι προβλέπεται , το τρέχον ισχύον και επιλογής τους

έπρεπε να κάνεις αίτηση για το fix που είχαν πριν καταργηθεί

Φαντάζομαι πως εφόσον δεν έχω συναινέσει κι ενημερωθεί, μπορώ να φύγω, αν το αποφασίσω σύντομα.

Δε γνωρίζω καν τι οικονομικές υποχρεώσεις έχει το όποιο ισχύον…

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, washcloud είπε

Ω, σου ζητώ συγγνώμη!

Δεν θα σε ξαναενοχλήσω με την αφέλειά μου, έχεις τον λόγο μου.

Και μίλα καλύτερα, γιατί θα έχεις πολύ κακό πρόβλημα τώρα α.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Joe22 είπε

Φαντάζομαι πως εφόσον δεν έχω συναινέσει κι ενημερωθεί, μπορώ να φύγω, αν το αποφασίσω σύντομα.

Δε γνωρίζω καν τι οικονομικές υποχρεώσεις έχει το όποιο ισχύον…

δες αν υπάρχει κλασσική ειδοποίηση σε πρόσφατους λογαριασμούς

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

33 λεπτά πριν, darealiltunechi είπε

εξυπνακισμοι δεν χρειαζονται. οσον αφορα τον πολεμο και τις επιπτωσεις στην οικονομια ασε με να τα ξερω καλυτερα απο σενα. ο πολεμος πιστευεις θα διαρκεσει πανω απο 6 μηνες? εισαι αφελης αν το νομιζεις. η ανοδος στο NG και το πετρελαιο οφειλεται κατα κυριο λογο στην ενεργειακη κριση πριν τον πολεμο. η προσφατη ανοδος της ενεργειας απο τον πολεμο ειναι κατι προσχαιρο που θα ξεπεραστει σε ελαχιστες εβδομαδες και εχει μικροτερη συμβολη στην συνολικη ανοδο των τιμων.

εδω συμβουλευομαι εναν ανθρωπο που φαινεται να ξερει πολυ καλα τα προγραμματα που υπαρχουν στην αγορα γιατι προσωπικα δεν εχω γνωση επι του θεματος.

kala-tou-lete-%CE%BA%CE%B1%CE%BB%CE%B1%C
Ωραιος!
Και εγω εχω εναν γνωστο που εχει ενα παιδι που απο τα 10 παιζει PUBG και του ειπε να μου πει οτι αν πηγαινε με την squad του θα επαιρναν το Κίεβο σε ενα απογευμα. 
Εδω θα ειμαστε σε ελαχιστες ευδομαδες που σου ειπε ο γνωστος σου να δουμε τι ξερει... 
Αντε τωρα, απο λοιμωξιολογοι, μετα μου γίνατε σεισμολογοι μετα  διεθνολόγοι και οικονομικοί αναλυτές. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, gorge18 είπε

kala-tou-lete-%CE%BA%CE%B1%CE%BB%CE%B1%C
Ωραιος!
Και εγω εχω εναν γνωστο που εχει ενα παιδι που απο τα 10 παιζει PUBG και του ειπε να μου πει οτι αν πηγαινε με την squad του θα επαιρναν το Κίεβο σε ενα απογευμα. 
Εδω θα ειμαστε σε ελαχιστες ευδομαδες που σου ειπε ο γνωστος σου να δουμε τι ξερει... 
Αντε τωρα, απο λοιμωξιολογοι, μετα μου γίνατε σεισμολογοι μετα  διεθνολόγοι και οικονομικοί αναλυτές. 

Εγώ πάντως διεθνολόγος έχω σπουδάσει...🤣🤣🤣🤣

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

36 λεπτά πριν, kirileman είπε

Η NRG πού ακριβώς αναφέρει την αφαίρεση των έναντι λογαριασμών στον εκκαθαριστικό της, γιατί δεν το βλέπω; Ο λογαριασμός αφορά περίοδο από 14/10/21 έως 13/2/22.

  Απόκρυψη περιεχομένων

 

 

IMG-cec3a87b29cc10177fe4cd0244fd660d-V.jpg.d88d4b92d80c30b098f486cc39d01b0f.jpg

 

 

 

561035363_.png.0396989bd62b36b696cc31fc2c68e136.png

:mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 23/2/2022 στις 5:39 ΜΜ, korakios είπε

πέρασαν οι 10 εργάσιμες , κάνεις καταγγελία μέσω myrae γράφοντας τα ίδια και αναφέροντας την αδιαφορία της εταιρίας

στο χέρι σου είναι αν θα ρισκάρεις τυχών διακοπή ρεύματος , δεν μπορεί να σου απαντήσει κάποιος υπεύθυνα

Ρε παιδιά μου έστειλαν αυτό το mail σαν απάντηση αλλά δεν βγάζω άκρη!

εγω βλέπω ότι από 01/10 έως 31/10 πληρωσα ρητρα 115,23

Από 01/11 έως 31/12 137 ευρώ Και ο τελευταίος λογαριασμός είναι κοστολογημένος από 30/11 εως 04/02 281,35.

Είναι λογικό; 

1C58FF1C-F090-4743-A2A6-5C7B7B4F8D5E.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, silvester81 είπε

Ρε παιδιά μου έστειλαν αυτό το mail σαν απάντηση αλλά δεν βγάζω άκρη!

ούτε κάποιος άλλος μπορεί να σε βοηθήσει , δες αν ήταν έναντι τα παραπάνω ποσά που αναφέρεις

συνέχεια μέσω myrae και φυσικά (δε θυμάμαι την περίπτωσή σου) , δεν απαξιώνουμε το ποσό , αλλά την ύπαρξη της ρήτρας όπως γράφω στην προτεινόμενη ανάρτηση τέρμα ψηλά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...