Προς το περιεχόμενο

Ποιον εναλλακτικό πάροχο αντί ΔΕΗ?


Hamurabi

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 24,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • korakios

    5900

  • HERTHAN

    1466

  • ekrepali

    1040

  • DownUNDERground

    753

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

4 λεπτά πριν, skoudinio είπε

Αν πω να μείνω ηρων? Υπάρχει πρόγραμμα χωρίς ρήτρα και ας πληρώνω πιο ακριβά την κιλοβατώρα

Απο οσο το εψαξα και εγω η δεη παιζει την καλυτερη τιμη σε σταθερη Kw.

Εγω επειδη δεν ειδα τον λογαριασμο μηπως σου βαλανε πολλες πλασματικες kw για αυτον τον λογαριασμο η οντως εκαψες τοσες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, skoudinio είπε

Αρα με πληρώνω το ποσό, γυρνάω δεη δεν υπάρχει άλλη λύση 

Αναφορά σε κείμενο

Για τη ρήτρα αναπροσαρμογής ξεκινάς
Α) με το έντυπο αμφισβήτησης λογαριασμού (στο site του κάθε πάροχου είναι στα "χρήσιμα έγγραφα")
Ζητάς από την εταιρία γραπτώς μέσω email :
1.τι είναι η χρέωση αναπροσαρμογής, (ή ρήτρα ή πως αλλιώς την ονομάζουν)
2.την ανάλυση του ποσού πως προέκυψε ακριβώς
3. (σημαντικό) γιατί δεν ενημερώθηκες ποτέ γιαυτή πριν υπογράψεις καθώς επηρεάζει την πραγματική τιμή από τη διαφημιζόμενη

Ζητάς ηχογραφήσεις απο τυχών τηλεφωνικές συνδιαλέξεις όταν σου κάνανε την παρουσίαση του προγράμματος πριν υπογράψεις


Αιτήσαι
1. επιστροφή όλου του ποσού της κρυφής χρέωσης
2. να φύγεις αζημίως (αν το συμβόλαιο προβλέπει ρήτρα αποχώρησης) μιας και το πρόγραμμα άλλη τελική χρέωση έχει από αυτό που σου παρουσίασαν

Β) Αν δεν απαντήσουν εντός 10 ημερών στέλνεις έντυπο παραπόνου (στα "χρήσιμα έγγραφα" και αυτό)

Γ) Ανάλογα την αρνητική απάντηση (ή μη απάντηση ), τότε μόνο κάνεις αίτηση στο νέο πάροχο και
προχωράς σε καταγγελία στο ΣτΚ και όποτε βγει η απόφαση, παίρνεις μέρος ή όλο το ποσό

Μπορείς να κάνεις και εγγραφή στο https://my.rae.gr/ και να κάνεις αίτημα/παράπονο

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

48 λεπτά πριν, icenex είπε

Εγω πορευομαι με το 0.18 που σε συγκριση με το 0.30+ που ειμαι τωρα ειναι οαση 

...για την ιστορία, να σου ξαναθυμήσω πως ΔΕΝ είσαι στο "+0,30", αλλά πρακτικά (λόγω της επιδότησης), γύρω στο 0,20-0,22 (αν κάνεις αναγωγή στις περίπου 1.500-1.800kwh που παίζει να καις απ' ό,τι λες)

Παντως εμενα τι στραβη μπορει να μου κανουν ουτως η αλλως απο αλλον παροχο ερχομαι και εχω διαλεξει το home enter με τα 0.18€ Λογικα τραβανε ιστοριες οσοι ηταν ηδη δεη κ αλλαξαν και υπαρχει αντιλογισμος για τις μερες που ηταν ακομη με παλιο προγραμμα και τους χρεωναν ρητρα.

...ακριβώς επειδή πας από άλλο πάροχο, εμπλέκονται και ο ΔΕΔΔΗΕ και ο πρώην πάροχος (κι όπου λαλούν πολλά παρόχια,,,,,ξέρεις :-D ). Ρήτρα θα πληρώσεις ΚΑΙ ΕΣΥ, γιατί πρώτα μπαίνεις στο βασικό Γ1 ("ρήτρας") και μετά "ενεργοποιείται" το σταθερό πρόγραμμα. Και θα πληρώσεις και στον παλιό πάροχο μέχρι να ολοκληρωθεί η μετάβαση.

 

Γενικα αυτα και να κατσει να στα εξηγησει καποιος πως χρεωνουν και ποτε μετρανε παιζει να κουρκουτιασει το μυαλο σου.Προσωπικα δεν θα ασχολιουμουν αν ητανε για μικρες διαφορες στην τιμη.Θα μου πεις γιατι να τους τα χαρισεις απλα πολλες φορες προτιμω την ψυχικη μου ηρεμια αν ειναι να σπασουν τα νευρα μου να βγαλω ακρη στα τηλεφωνα και στα εμαιλ.

...το τελευταίο το προσυπογράφω χειροπόδαρα :-) 

4 ώρες πριν, smerliao είπε

τεσπα, συνοψίζοντας, δεν νομζίω να υπάρχει κα΄τι άλλο απο ΔΕΗ έτσι?

και είδα για να πάρεις το 30 ευρώ έκπτωση, είναι μέχρι 31/1 και μόνο online. Σωστά κατάλαβα?

Γιές και γιές.

8 ώρες πριν, artshadows είπε

Kαι εμενα το ιδιο  FIXED ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΕΛΙΝ μολις μου ηρθε αυρο το εμαιλ τι να κανω?Να παω online Δεη;Επιστολή Μεταβολής Τιμής_Fixed Οικιακό και Νυχτερινό 01.02.pdf

Ναι και να πεις της Κυρά-Ελίν ότι φεύγεις αζημίως (αν είχες ρήτρα προωρης αποχώρησης). 

Επίσης να βάλεις νυχτερινό αν δεν είχες και δες αν δικαιούσαι και ΚΟΤ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 ώρες πριν, riverpx είπε

Καλημέρα! ευχαριστώ για την απάντηση. Με καλέσαν απο την protergia διότι είδαν οτι έκανα έτηση στην elpedison και μου είπαν οτι μου κάνουν δώρο τα πάγια και θα μου τα πιστώσουν στον πρώτο λογαριασμό (90 Ευρώ) εαν παραμείνω. Επισυνάπτω τον λογαργιασμό που μπόρεσα να βρω της protergia (είναι πάντα εκκαθαριστικός διότι δηλώνω κιλοβατώρες κάθε μήνα) και το συμβόλαιο που μου έστειλαν απο την elpedison. Η σύμβαση με την protergia λήγει 29/01. Ευχαριστώ!

...σου είχα ήδη πει πως είναι μονόδρομος για εσένα να πας ΔΕΗ και συγκεκριμένα στο Enter. Πάμε :

Μακρυά από την Elpedison γιατί έχει 24 μήνες δέσμευση και στα σταθερά και στα κυμαινόμενά της (το ότι έχει δέσμευση στα κυμαινόμενα, είναι δείγμα άσεβειας προς τον πελάτη της άλλωστε) (ΔΕΗ 12 στα σταθερά)

Μακρυά από την Elpedison γιατί έχει πολύ "λαϊκίστικο" τρόπο να αυτοπροωθείται (δεν είναι μόνο ζήτημα αισθητικής - σημαίνει και κάτι για το τί ρόλο βαράει σαν εταιρία).

Μακρυά από την Elpedison  και το σταθερό της (εδώ οι όροι της άθλιας φωτοτυπίας που σου στείλανε...; Για να το δεις καθαρότερα)(...αν δεις πουθενά "αγοράζουμε περισσότερο ρεύμα και γι' αυτό η ρήτρα μας είναι φθηνότερη" στην ανάλυση τρόπου υπολογισμού της, τρύπα μου την,,,οθόνη. Δες τον τρόπο υπολογισμού στο τμήμα "Γ - τιμοκατάλογος"). Ναι, έχει και καλά "φθηνή αρχική τιμή κιλοβατώρας" και αυτό όοοταν μια μέρα πέσει και πάλι η τιμή χονδρικής θα είναι καλό,,,αλλα΄θα ζούμε έως τότε άραγες; :ρ Κατά τ' άλλα, επειδή έχεις 400kWh στον λογαριασμό που ανέβασες και αν αυτή είναι η μέση κατανάλωση μηνός σου, τότε να ξέρεις ότι η ΤΕΛΙΚΗ τιμή της κιλοβατώρας του ρητροπρογράμματος της, θα σου βγαίνει γύρω στα 0,19 (της ΔΕΗ 0,18 κι αν πας για το Home Online, 0,17).

Και δεν τελειώνει εκεί, καθώς έχει και 4,5 πάγιο για μέρα,,,,,κι άλλα τόσα για νύχτα! Γαμάτο; Ρε τους διαβόλους...Όλα τα είχα δει, αλλά αυτό πια...ΑΝ το καταλαβαίνω σωστά δηλαδή, που νομίζω ότι σωστά το καταλαβαίνω...(στη ΔΕΗ τα πάγιο είναι 3 για το Εντερ, 0,5 για το Ονλάιν)

Και το κερασάκι είναι η ρήτρα αποχώρησης, μ' έναν πολύ ^@&*@ τρόπο υπολογισμού, που αναγόμενος στα δικά σου δεδομένα (καθώς έχει να κάνει με καταναλώσεις/εκπτώσεις συνέπειας), είναι γύρω στο 160άρι,,,,για ολη την διάρκεια του προγράμματος (!), ήτοι 24 μήνες....(στην ΔΕΗ, στον 9ο μήνα είναι μηδέν, στον 6ο 20€ στον 3ο 40, και ΜΑΞ τα 60 των 3ων πρώτων μηνών....)

ΜΑΚΡΥΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛΠΕΝΤΙΣΟΝ. Και ήδη σου είπε ο Korakios πως έχει την τάση να σε υποχρεώνει σε μονομερή ανανέωση συμβολαίου και να προσέχεις. Τί αλλο πια να πω; ΜΑΚΡΥΑ!

...και μακρυά από τα ρητοπρογράμματα γενικά. Ένα παραπάνω που δείχνεις να ξεπερνάς τις 300kWh/μήνα, άρα οι 100 ΔΕΝ θα επιδοτούνται από το κράτος (θα τις πληρώνεις x0,30...) και κάτσε να δούμε αν θα συνεχίσουν μετά τον Γενάρη κι αν θα κουτσουρευτούν περισσότερο (ήδη κουτσουρεύτηκαν). Για να μην πω τί θα γίνει αν ξανανέβει η τιμή χονδρικής στα επίπεδα Νοέμβρη-Δεκέμβρη. ΔΕΗ σταθερό λοιπόν. Ονλάιν αν δεν θες να πληρώσεις εγγύηση (αλλά θα βαλεις υποχρεωτικά αυτόματη εξόφληση από τράπεζα) + 30€δώρο μέχρι 31/1 (αλλά ΜΗν τα πολυκοιτάς τέτοια "δωράκια", αυτά είναι κράχτες...) ή Έντερ και εγγύηση 100άρι - την οποία όμως μπορείς να πάρεις πίσω ως πιστωτικό στον λογαριασμό αν τελικά βάλεις αυτόματη εξόφληση. Έντερ, αν θες να υπογράψεις σε κατάστημα, που θα γίνει και πιο γρήγορα η διαδικασία μετάβασης, αφού είσαι από άλλο πάροχο...

Σπήκινγκ οφ τιμές χονδρικής, να ξέρεις, ειδικά αν δεν σου έχει έρθει άλλος από τον λογαριασμό που ανέβασες, ότι σε περιμένουν χειρότερα, καθώς αυτός περιλαμβάνει τιμές χονδρικής μισού Σεπτέμβρη και μισού Οκτώβρη, τότε που ακόμη δεν ήταν τόσο ψηλά...

Πρωτέργεια δεν συμφέρει ούτε για πλάκα να πας σταθερό (είναι,,,χειρότερο κι απ' το κυμαινόμενο - πώς τα καταφέρανε, δεν ξέρω), οπότε ξαναλέω : ΔΕΗ σταθερό, μονόδρομος. Εγώ αυτό βλέπω. και μάλιστα καλά θα κάνεις το αργότερο μέχρι τέλος της άλλης βδομάδας να κάνεις την μετάβαση, καθώς θα υπάρχουν με αυτές τις τιμές/όρους μέχρι 31/1 και όπως είπα η μετάβαση από άλλο πάροχο καθυστερεί, οπότε μην το τρενάρεις.

Ο μόνος λόγος για να μην βλέπεις ΔΕΗ είναι να υπάρχει παλιά οφειλή πάνω στην ΠΑΡΟΧΗ (και δυστυχώς, παρανόμως η ΔΕΗ δεν δέχεται σύνδεση αν δεν υπάρξει εξόφληση,,,ακόμη κι από τον νέο χρήστη της παροχής...!).

Τα 90 δώρο της Πρωτέργειας, ούτε γι' αστείο να μην τα υπολογίζεις. Πιο πολλά θα κερδίσεις πηγαίνοντας σταθερό ΔΕΗ. Ενδεικτικά αν πληρώσεις 890-90=800 τον χρόνο Πρωτέργεια, ΔΕΗ θα πληρώσεις 700...(και 12 μήνες και μικρή ρήτρα αποχώρησης κλπκλπ)

Τέλος, ψάξου αν δικαιούσαι και ΚΟΤ (κι αν ναι, πάνε στο Έντερ ΔΕΗ).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα σε όλους, πρόλαβα και μπήκα Protergia με σταθερό τιμολόγιο 8,8 λεπτα/KWH και χωρίς πάγιο

Άραγε στη λήξη του 12μηνου συμβολαίου συνεχίζει αορίστου με τα ίδια χαρακτηριστικά η πάμε σε ρήτρες και λοιπά ωραία;

Παρακάτω ο εκκαθαριστικός μου

image.png.7c0894f7646f5a74034d59735f3ea3e6.png

image.png.65cb8f23665b18a5d9c5c974c6be7341.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, washcloud είπε

...σου είχα ήδη πει πως είναι μονόδρομος για εσένα να πας ΔΕΗ και συγκεκριμένα στο Enter. Πάμε :

Μακρυά από την Elpedison γιατί έχει 24 μήνες δέσμευση και στα σταθερά και στα κυμαινόμενά της (το ότι έχει δέσμευση στα κυμαινόμενα, είναι δείγμα άσεβειας προς τον πελάτη της άλλωστε) (ΔΕΗ 12 στα σταθερά)

Μακρυά από την Elpedison γιατί έχει πολύ "λαϊκίστικο" τρόπο να αυτοπροωθείται (δεν είναι μόνο ζήτημα αισθητικής - σημαίνει και κάτι για το τί ρόλο βαράει σαν εταιρία).

Μακρυά από την Elpedison  και το σταθερό της (εδώ οι όροι της άθλιας φωτοτυπίας που σου στείλανε...; Για να το δεις καθαρότερα)(...αν δεις πουθενά "αγοράζουμε περισσότερο ρεύμα και γι' αυτό η ρήτρα μας είναι φθηνότερη" στην ανάλυση τρόπου υπολογισμού της, τρύπα μου την,,,οθόνη. Δες τον τρόπο υπολογισμού στο τμήμα "Γ - τιμοκατάλογος"). Ναι, έχει και καλά "φθηνή αρχική τιμή κιλοβατώρας" και αυτό όοοταν μια μέρα πέσει και πάλι η τιμή χονδρικής θα είναι καλό,,,αλλα΄θα ζούμε έως τότε άραγες; :ρ Κατά τ' άλλα, επειδή έχεις 400kWh στον λογαριασμό που ανέβασες και αν αυτή είναι η μέση κατανάλωση μηνός σου, τότε να ξέρεις ότι η ΤΕΛΙΚΗ τιμή της κιλοβατώρας του ρητροπρογράμματος της, θα σου βγαίνει γύρω στα 0,19 (της ΔΕΗ 0,18 κι αν πας για το Home Online, 0,17).

Και δεν τελειώνει εκεί, καθώς έχει και 4,5 πάγιο για μέρα,,,,,κι άλλα τόσα για νύχτα! Γαμάτο; Ρε τους διαβόλους...Όλα τα είχα δει, αλλά αυτό πια...ΑΝ το καταλαβαίνω σωστά δηλαδή, που νομίζω ότι σωστά το καταλαβαίνω...(στη ΔΕΗ τα πάγιο είναι 3 για το Εντερ, 0,5 για το Ονλάιν)

Και το κερασάκι είναι η ρήτρα αποχώρησης, μ' έναν πολύ ^@&*@ τρόπο υπολογισμού, που αναγόμενος στα δικά σου δεδομένα (καθώς έχει να κάνει με καταναλώσεις/εκπτώσεις συνέπειας), είναι γύρω στο 160άρι,,,,για ολη την διάρκεια του προγράμματος (!), ήτοι 24 μήνες....(στην ΔΕΗ, στον 9ο μήνα είναι μηδέν, στον 6ο 20€ στον 3ο 40, και ΜΑΞ τα 60 των 3ων πρώτων μηνών....)

ΜΑΚΡΥΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛΠΕΝΤΙΣΟΝ. Και ήδη σου είπε ο Korakios πως έχει την τάση να σε υποχρεώνει σε μονομερή ανανέωση συμβολαίου και να προσέχεις. Τί αλλο πια να πω; ΜΑΚΡΥΑ!

...και μακρυά από τα ρητοπρογράμματα γενικά. Ένα παραπάνω που δείχνεις να ξεπερνάς τις 300kWh/μήνα, άρα οι 100 ΔΕΝ θα επιδοτούνται από το κράτος (θα τις πληρώνεις x0,30...) και κάτσε να δούμε αν θα συνεχίσουν μετά τον Γενάρη κι αν θα κουτσουρευτούν περισσότερο (ήδη κουτσουρεύτηκαν). Για να μην πω τί θα γίνει αν ξανανέβει η τιμή χονδρικής στα επίπεδα Νοέμβρη-Δεκέμβρη. ΔΕΗ σταθερό λοιπόν. Ονλάιν αν δεν θες να πληρώσεις εγγύηση (αλλά θα βαλεις υποχρεωτικά αυτόματη εξόφληση από τράπεζα) + 30€δώρο μέχρι 31/1 (αλλά ΜΗν τα πολυκοιτάς τέτοια "δωράκια", αυτά είναι κράχτες...) ή Έντερ και εγγύηση 100άρι - την οποία όμως μπορείς να πάρεις πίσω ως πιστωτικό στον λογαριασμό αν τελικά βάλεις αυτόματη εξόφληση. Έντερ, αν θες να υπογράψεις σε κατάστημα, που θα γίνει και πιο γρήγορα η διαδικασία μετάβασης, αφού είσαι από άλλο πάροχο...

Σπήκινγκ οφ τιμές χονδρικής, να ξέρεις, ειδικά αν δεν σου έχει έρθει άλλος από τον λογαριασμό που ανέβασες, ότι σε περιμένουν χειρότερα, καθώς αυτός περιλαμβάνει τιμές χονδρικής μισού Σεπτέμβρη και μισού Οκτώβρη, τότε που ακόμη δεν ήταν τόσο ψηλά...

Πρωτέργεια δεν συμφέρει ούτε για πλάκα να πας σταθερό (είναι,,,χειρότερο κι απ' το κυμαινόμενο - πώς τα καταφέρανε, δεν ξέρω), οπότε ξαναλέω : ΔΕΗ σταθερό, μονόδρομος. Εγώ αυτό βλέπω. και μάλιστα καλά θα κάνεις το αργότερο μέχρι τέλος της άλλης βδομάδας να κάνεις την μετάβαση, καθώς θα υπάρχουν με αυτές τις τιμές/όρους μέχρι 31/1 και όπως είπα η μετάβαση από άλλο πάροχο καθυστερεί, οπότε μην το τρενάρεις.

Ο μόνος λόγος για να μην βλέπεις ΔΕΗ είναι να υπάρχει παλιά οφειλή πάνω στην ΠΑΡΟΧΗ (και δυστυχώς, παρανόμως η ΔΕΗ δεν δέχεται σύνδεση αν δεν υπάρξει εξόφληση,,,ακόμη κι από τον νέο χρήστη της παροχής...!).

Τα 90 δώρο της Πρωτέργειας, ούτε γι' αστείο να μην τα υπολογίζεις. Πιο πολλά θα κερδίσεις πηγαίνοντας σταθερό ΔΕΗ. Ενδεικτικά αν πληρώσεις 890-90=800 τον χρόνο Πρωτέργεια, ΔΕΗ θα πληρώσεις 700...(και 12 μήνες και μικρή ρήτρα αποχώρησης κλπκλπ)

Τέλος, ψάξου αν δικαιούσαι και ΚΟΤ (κι αν ναι, πάνε στο Έντερ ΔΕΗ).

Καλημέρα! κάλεσα την elpedison να τους πω να μην προχωρήσουν την αίτηση γιατι θέλω να το δω και με άλλους παρόχους. Είχα στείλει τα δικαιολογητικά στις 4/01 και μου είπαν οτι ενεργοποιήθηκα στις 7/01! Το συμβόλαιο μου με την protergia λήγει 29/01! Μπορώ να κάνω κάτι για να αποχωρήσω απο elpedison εαν τελικά ενεργοποιήθηκε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, riverpx είπε

Καλημέρα! κάλεσα την elpedison να τους πω να μην προχωρήσουν την αίτηση γιατι θέλω να το δω και με άλλους παρόχους. Είχα στείλει τα δικαιολογητικά στις 4/01 και μου είπαν οτι ενεργοποιήθηκα στις 7/01! Το συμβόλαιο μου με την protergia λήγει 29/01! Μπορώ να κάνω κάτι για να αποχωρήσω απο elpedison εαν τελικά ενεργοποιήθηκε;

Καλημερα... Νομιζω οτι εχεις το δικαιωμα υπαναχωρησης εντος 14 ημερων.. Στειλε email.. Δες το.. Αλλα μπορει και απο την protergia να σου  ζητησουν καποια χρηματα για προωρη φυγη σου... Κοιταξε το..Μπορεις να παρεις τηλεφωνο και στον Δεδδηε να δεις αν υπαρχει καποια  αλλαγη παροχου... Γιατι η ενεργοποιηση γινεται μετα απο τον Δεδδηε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα!!! και εγώ βρίσκομαι στην αλλαγή παρόχου

το παρακάτω πρόγραμμα απο nrg https://www.nrg.gr/el/nrgfixed4U  το έχετε δει ? συμφέρει κάποιον ο οποίος χρειάζεται γύρω στις 400-500 κιλοβατώρες το μήνα

23 λεπτά πριν, transport_planner είπε

Καλημέρα σε όλους, πρόλαβα και μπήκα Protergia με σταθερό τιμολόγιο 8,8 λεπτα/KWH και χωρίς πάγιο

Άραγε στη λήξη του 12μηνου συμβολαίου συνεχίζει αορίστου με τα ίδια χαρακτηριστικά η πάμε σε ρήτρες και λοιπά ωραία;

Παρακάτω ο εκκαθαριστικός μου

image.png.7c0894f7646f5a74034d59735f3ea3e6.png

image.png.65cb8f23665b18a5d9c5c974c6be7341.png

Καλημέρα ! έχεις κάποιο σύνδεσμο απο το πρόγραμμα αυτό ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
9 λεπτά πριν, stiv67 είπε

Καλημέρα!!! και εγώ βρίσκομαι στην αλλαγή παρόχου

το παρακάτω πρόγραμμα απο nrg https://www.nrg.gr/el/nrgfixed4U  το έχετε δει ? συμφέρει κάποιον ο οποίος χρειάζεται γύρω στις 400-500 κιλοβατώρες το μήνα

Καλημέρα ! έχεις κάποιο σύνδεσμο απο το πρόγραμμα αυτό ?

Δες επανω το excel ψηλα...Δεν νομιζω οτι ειναι καλο προγραμα..Ολοι θελουν να αποχωρησουν... Εχει υψηλες ρητες..Κοιταξε και αλλου σε αλλους παροχους...Στις πισω σελιδες..

 

Επεξ/σία από takoulou
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

https://allazorevma.gr/i-agora-reymatos-i-dei-kai-to-allazorevma-gr/

χαχαχα

παιδιά τους εχετε κάνει μεγάλη ζημιά.

Χάνονται προμήθειες. χαχαχαχα

 

Ευχαριστουμε τους γνωστους χρηστες στο νημα αυτό,που μας ανοίγουν τα μάτια.

  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 λεπτά πριν, xraxra είπε

https://allazorevma.gr/i-agora-reymatos-i-dei-kai-to-allazorevma-gr/

χαχαχα

παιδιά τους εχετε κάνει μεγάλη ζημιά.

Χάνονται προμήθειες. χαχαχαχα

 

Ευχαριστουμε τους γνωστους χρηστες στο νημα αυτό,που μας ανοίγουν τα μάτια.

Όταν βλέπεις σε διαφημίσεις προγράμματων τύπου zero να υπάρχουν απο κάτω σχόλια "ενδιαφέρομαι-στειλτε μου προσφορά" καταλαβαίνεις ότι έχουμε ακόμα πάρα πολύ δρόμο μέχρι να ξυπνήσει ο κόσμος. 

Το θετικό είναι ότι με τις απανωτές σφαλιάρες της ΟΤΣ όλο και περισσότεροι ψάχνονται να δούνε τι έχουν υπογράψει και μη τυχόν και την ξαναπατήσουν. 

Η δουλειά που γίνεται εδώ μεσα από άτομα που δεν έχουν κανένα ώφελος είναι πραγματικά απίστευτη. Χίλια μπράβο!!

  • Like 4
  • Thanks 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...