Προς το περιεχόμενο

Αγορά action cam...


Mixalis.85

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημερα παιδια, ενδιαφερομαι για αγορά μιας action cam. Να πω οτι γενικα ειμαι άσχετος με το αντικείμενο της «φωτογραφίας/βίντεο» δεν εχω ξαναααχοληθει..περα απο φωτογραφίες με ενα ταπεινό iPhone 6s..αλλα μου αρέσουν φωτογραφίες που βλεπω τραβηγμένες απο action cams που ειναι εντυπωσιακές και πολυ όμορφα επεξεργασμένες μιας κ μαρεσει να πειράζω φωτογραφίες με προγράμματα κλπ..Στο δια ταυτα, σαν μη σχετικός με το αντικείμενο - μπήκα σκρουτζ και «σκρουτζαρα» κατευθείαν «gopro».. γιατι το εχω στο μυαλό μου οτι action cam= gopro..τσεκαρα την πιο φθηνή αυτη την εποχή και διάβασα καλές κριτικές..την GoPro hero5 session. έβαλα να τη χαζέψω στο YouTube για να δω review κλπ κ παρατηρησα οτι δεν εχει οθόνη και με απομάκρυνε στο θέμα επιλογής..ειπα να δώσω αν ειναι 80€ παραπανω να παω στην hero5 Black..γιατι χωρις οθόνη δε ξερω κατα ποσο μπορει να ειανι βολική οπως το χω στο μυαλό μου..μιας κ σαν ασχετος Που η τελευταία φωτογραφική που εχει πιάσει στα χέρια του κ εχει στο μυαλό του ειναι μια κλασσικη ψηφιακή..εχουν κάποιες μικρόδιαφορες οι δυο τους και η Black εχει οθόνη..και μου κανει οτι ειανι και πολυ «μινιον» η session εκτός του οτι φαντάζομαι οτι δε θα βολευει στο χειρισμό λόγο απουσίας οθόνης. Τωρα αυτο π θελω να ρωτήσω- επειδη κάποιοι λένε οτι οι gopro δεν αξίζουν για τα λεφτα τους και οτι αν αποφασισεις να τα δωσεις ειναι για αυτους που θέλουν βίντεο & μονο και Οχι φωτογραφίες (εχω διαβάσει & πολυ κακα σχόλια για τις φωτογραφίες)..γενικα δε θα ημουν αρνητικός εννοείται να δώσω λιγοτερα λεφτα αν υπήρχε κατι όμοιο σε λιγοτερα χρήματα τύπου 150-200€ (με οθόνη).. διαβαζω απο πολλούς κ εδω στο φόρουμ για την xiaomi yi..αυτη ειναι απλα μια value for money λύση ή κοντράρει την hero 5 Black στα ισα; (Ενδιαφερομαι κυριως για τις φωτο/ μελλοντικά βεβαια μπορει να μου ερθει να τη χρησιμοποησω όμοια και για βίντεο)..

Ευχαριστώ εκ των προτέρων

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...