Προς το περιεχόμενο

Σε 130 χώρες πλέον η εφαρμογή YouTube Go


deligkos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 ώρες πριν, aris1986 είπε

YouTube go Hellas έπρεπε να λεγόταν...! Ακριβά τα mb εδώ μάστορα....! Άντε να σπάσει η δυναστεία εδώ με τις εταιρίες κινητής. Δεν μπορεί η Ταυλανδη με 10€ κάρτα να έχεις 8GB data και 2000 Λέτα προς όλους...!

Μην σου πω και εδώ κοντά μας στην Πολωνία. 

Ναι αλλά το μεροκάματο έχει κάτω από τα 10 ευρώ και πάλι πολλά είπα.

Η Ταϊλάνδη έχει πολλή καλή υποδομή και σε σταθερή σύνδεση και δεν κάνω λόγο μόνο για πόλεις.

Αυτά τα καλώδια όμως βγάζουν μάτι...

6 ώρες πριν, SPANK είπε

Θα το δοκιμάσω σίγουρα γιατι το κανονικό app του youtube δεν ξέρω εκτός μου φαίνεται βαρύ νομίζω ειναι και λίγο δύσχρηστο

Μπα δεν είναι βαρύ κάτι άλλο συμβαίνει.

4 ώρες πριν, Kromax είπε

Στη ταυλανδη με 10 ευρω αγοραζεις αυτοκινητο ομως...

 

Μπα αργεί να πέσει η τιμή των αυτοκινήτων μη σου πω ότι γίνεται το αλλόκοτο να έχουν σχεδόν ίδια τιμή δεν έχω βγάλει άκρη με πρώτη ευκαιρία θα ρωτήσω πάντως το πώς και το γιατί.

.............

 

Αυτόπου θέλω από YouTube είναι να επιτρέπει τη ταχύτερη προβολή βίντεο όταν το πετάω στο chromecast γιατί μερικά αναγκάζομαι να τα ακούω στο τάμπλετ κινητό όταν η ομιλία είναι αργή  και άστα να πάνε όταν ξεπερνούν το δεκάλεπτο.

Επεξ/σία από thepoint
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

49 λεπτά πριν, thepoint είπε

Ναι αλλά το μεροκάματο έχει κάτω από τα 10 ευρώ και πάλι πολλά είπα.

Η Ταϊλάνδη έχει πολλή καλή υποδομή και σε σταθερή σύνδεση και δεν κάνω λόγο μόνο για πόλεις.

Αυτά τα καλώδια όμως βγάζουν μάτι...

Μπα δεν είναι βαρύ κάτι άλλο συμβαίνει.

Μπα αργεί να πέσει η τιμή των αυτοκινήτων μη σου πω ότι γίνεται το αλλόκοτο να έχουν σχεδόν ίδια τιμή δεν έχω βγάλει άκρη με πρώτη ευκαιρία θα ρωτήσω πάντως το πώς και το γιατί.

.............

Αυτόπου θέλω από YouTube είναι να επιτρέπει τη ταχύτερη προβολή βίντεο όταν το πετάω στο chromecast γιατί μερικά αναγκάζομαι να τα ακούω στο τάμπλετ κινητό όταν η ομιλία είναι αργή  και άστα να πάνε όταν ξεπερνούν το δεκάλεπτο.

Το γνωρίζω για αυτούς ότι είναι πολλα για μας δεν είναι εκεί τους τουρίστες εκεί της Δύσης. 

Τωρα κάποιος που είπε με 10€ αγοράζεις αμαξι (παρατραβηγμένο ακόμα και για σχήμα λόγου) γελάω. Σκούτερ κινεζικό δεν θυμάμαι μάρκα είχε 5€ την ημέρα ενοικίαση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, aris1986 είπε

Το γνωρίζω για αυτούς ότι είναι πολλα για μας δεν είναι εκεί τους τουρίστες εκεί της Δύσης. 

Τωρα κάποιος που είπε με 10€ αγοράζεις αμαξι (παρατραβηγμένο ακόμα και για σχήμα λόγου) γελάω. Σκούτερ κινεζικό δεν θυμάμαι μάρκα είχε 5€ την ημέρα ενοικίαση.

Ναι μπορείς με κάτω από 300 baht ημερησίως για scooter για ιδιώτη όχι εταιρεία ενοικιάσεως, έχω την εντύπωση ότι είναι ακριβότερες οι τιμές τους ελάχιστα.

Ασφάλεια σε καλύπτει αυτή που έχει η μηχανή αλλά καλό για εμένα είναι να κάνεις ταξιδιωτική ασφάλιση γιατί από Ελλάδα δεν έχει καμία κάλυψη εκτός ΕΕ. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 ώρες πριν, Kromax είπε

Στη ταυλανδη με 10 ευρω αγοραζεις αυτοκινητο ομως...

Ναι εκεί 10 ευρώ είναι 3 μεροκάματα. δηλαδή σαν να δίνουμε εμείς 60 με 75 ευρώ με 3 μεροκαματά μας. 

 

Θα δώσω άλλο παράδειγμα, με 10 ευρώ αγοράζεις στην Δανία 30 gb. Eκει είναι το μισό ή το ένα τρίτο της ώρας εργασία σε μια νορμαλ δουλεία. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ίντερνετ είναι συγκριτικά πολύ φθηνότερο, σε σχέση με τη Γερμανία. Εγώ πληρώνω σύνδεση 30€, με ελεύθερα προς κινητά κ σταθερά, και 2gb! Μόνο αυτό! Και όταν τελειώνουν, σου στέλνουν ειδοποίηση για Daten snack, όπως το λένε, 50mb έναντι 4€!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλή σαν ιδέα, αλλά δυστυχώς δοκιμάζοντας τα βίντεο όλων των καναλιών στα οποία είμαι subscribed, σε κανένα δεν επιτρέπεται το download... Άρα τι να το κάνω;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Είναι πολύ ωραίο που οι συγκρίσεις γίνονται όπως μας συμφέρει. Στην προκειμένη η Ελλάδα θεωρείται από πολλούς τριτοκοσμική και θα έπρεπε να είναι σε αυτή τη λίστα. Αν ήταν αφορούσε την κυκλοφορία κάποιας hi end συσκευής όπου η Ελλάδα δεν θα ήταν στις πρώτες χώρες, θα το θεωρούσαμε πάλι απαράδεκτο γιατί δε μας υπολογίζουν.

Δεν λέω πως δεν υπάρχει καρτέλ στις τιμές και ότι οι πάροχοι χρεώνουν ότι θέλουν, σίγουρα όμως για να υπάρξει οποιαδήποτε αλλαγή (γενικότερα) πρέπει πρώτα να αλλάξουμε εμείς νοοτροπία, (και ξέρω πως πολλοί θα πέσουν να με φάνε), και ας ξεκινήσουμε αφήνοντας τη μιζέρια στην άκρη!

Επεξ/σία από kastorakos84
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 3/2/2018 στις 9:08 ΜΜ, kingjulien11_ είπε

Μάλιστα, δηλαδή αυτοί θα κατεβάζουν τα βίντεο και εμείς δεν μπορούμε ούτε από την εφαρμογή να βγούμε και να παίζει στο background... 

Lucky Patcher δοκιμασες ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 3/2/2018 στις 9:08 ΜΜ, kingjulien11_ είπε

Μάλιστα, δηλαδή αυτοί θα κατεβάζουν τα βίντεο και εμείς δεν μπορούμε ούτε από την εφαρμογή να βγούμε και να παίζει στο background... 

Βαλε το floatube

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 12/2/2018 στις 12:05 ΜΜ, risingsun είπε

Lucky Patcher δοκιμασες ?

 

Στις 12/2/2018 στις 5:28 ΜΜ, adi32 είπε

Βαλε το floatube

Δεν ξέρω για αυτές τις εφαρμογές, έχω ακουστά όμως ότι γίνεται με 3rd party. Αλλά το θέμα είναι ότι δεν μπορείς να έχεις επισήμως σαν εταιρεία πολιτική δεν αφήνω background play στον απλό χρήστη και μετά σε άλλους να επιτρέπεις ακόμα και τα downloads.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, kingjulien11_ είπε

Δεν ξέρω για αυτές τις εφαρμογές, έχω ακουστά όμως ότι γίνεται με 3rd party. Αλλά το θέμα είναι ότι δεν μπορείς να έχεις επισήμως σαν εταιρεία πολιτική δεν αφήνω background play στον απλό χρήστη και μετά σε άλλους να επιτρέπεις ακόμα και τα downloads.

Δεν διαφωνω αλλα επειδη αν θα το επιτρεψουν η οχι καποια στιγμη εσυ βρες διαφορους τροπους να κανεις τη δουλεια σου!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...