Προς το περιεχόμενο

27 Μαρτίου ανακοινώνεται ο διάδοχος του Huawei P10


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 ώρες πριν, Alphaleader είπε

Σιγουρα τοτε δεν εχεις δοκιμάσει το Mate 10 B) Ξερω ξερω... το Pro τεμεκ και καλα το λανσαρανε για καλυτερο... το σκέτο ομως κερδιζει στα σημεια.

Να σου πω τη  αλήθεια αν το έβρισκα το 10 θα έπαιρνα, μόνο και μόνο για το 3.5 Jack, αλλά πουν το; τόσα λεφτά για αγορά χωρίς εγγύηση δυστυχώς δε δίνω 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Της το παραδέχομαι πάντως της Huawei, επειδή έχω σε καθημερινή βάση μπροστά μου να πειράζω ένα Huawei Nova με έχει αφήσει λαμάκα το πόσο "βούτυρο" πάει. Το ίδιο το φιλαράκι μου που είναι γενικά από αυτούς που δεν μπορείς να τον ευχαριστήσεις με τίποτα ή θα φάει τρελό κόλλημα με κάτι πολύ συγκεκριμένο που δεν του αρέσει και μόνο και μόνο γι αυτό θα ψάχνεται αλλού και όμως έχει το Nova τόσο καιρό και ούτε καν σκέφτηκε να βρει αντικαταστάτη του. Πολύ μεγάλη πρόοδος το UI της τόσο σε δυνατότητες όσο και σε smooth feeling. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Ναι και έρχετε η αμερικάνικη κυβέρνηση η οποία φοβίζει τους χρήστες με το να τους αποτρέπει να αγοράσουν Hauwei για λόγους ασφαλείας λένε προσωπικών δεδομένων.ΧΑΧΑΧΑΧΑ δε μας είπαν για την apple και τα καμάρια τους, τα IPhone πρώτα. Καλύπτουν συμφέροντα και ξέρουν πολύ καλά ότι αν εισχωρήσει για τα καλά θα κάνει ζημιά στις εν λόγω εταιρίες η θα χάσουν μέρος των πολύτιμων πληροφοριών.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...