Προς το περιεχόμενο

Η Apple θα δώσει έμφαση στη σταθεροποίηση του iOS φέτος και όχι σε νέα σημαντικά χαρακτηριστικά


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 minute ago, mtifosi said:

Αφου εμαθα πως γραφεται θα ανηκω στο target group στο μελλον...εχεις οδηγησει Porsche και ξερεις πως την οδηγικη συμπεριφορα που εχει μπορεις να την βρεις αλλου...?

Το επιχειρημα σου μπαζει απο παντου, γιατι προφανως και Porsche να εχω οδηγησει θα πρεπει να εχω οδηγησει και ολα τα υπολοιπα αυτοκινητα του πλανητη Γη για να ξερω αν την οδηγικη συμπεριφορα μπορω να την βρω αλλου....αλλα το ιδιο βεβαια ισχυει και για σενα, και μιας και εσυ εκανες το claim για την οδηγικη συμπεριφορα της Porsche, περιμενω. Εχεις οδηγησει τα παντα και ξερεις οτι δεν την βρισκεις αλλου? 

Τεσπα, το κουρασαμε. Εχεις δικιο, οταν ο Porsche σχεδιαζε κινητηρες εσενα ειχε στο μυαλο του 50 χρονια μετα με το ενα χερι στην carrera και το αλλο στο iphone.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, greekfox1 είπε

Ρε συ Porsche γραφεται;) Δεν νομίζω ο strawman  να είναι "εμπαθης" με την apple, παραδέχτηκε ισα ίσα ότι τα iphone είναι αξιοπρεπεστατες συσκευές και πάνε σφαίρα, αν και υπερτιμημένες, που είναι εδώ που τα λέμε. 

My bad αλλα το βρισκω καπως να την λες σε καποιον επειδη ξεχασε ενα γραμμα...

Ειναι υπερτιμημενες γιατι εχουν λογισμικο και οικοσυστημα που δεν μπορεις να το βρεις αλλου...το ιδιο μπορω να πω και για την porsche οτι ειναι υπερτιμημενη σε σχεση με την bmw για παραδειγμα ;)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, mtifosi είπε

My bad αλλα το βρισκω καπως να την λες σε καποιον επειδη ξεχασε ενα γραμμα...

Ειναι υπερτιμημενες γιατι εχουν λογισμικο και οικοσυστημα που δεν μπορεις να το βρεις αλλου...το ιδιο μπορω να πω και για την porsche οτι ειναι υπερτιμημενη σε σχεση με την bmw για παραδειγμα ;)

Ναι αλλά για το οικοσύστημα που λες, πρέπει να έχεις mac-ipad-iphone κλπ. Πόσοι χρήστες iphone τα έχουν όλα αυτά; Εγώ ας πούμε έχω μόνο το iphone μου και το apple watch. Οπότε μένει η σταθερότητα του ios και το πόσο καλά τρέχει, που με το ios 11 δέχτηκε πλήγματα, για αυτό λέει η apple ότι θα δώσει πλέον έμφαση και πάλι στην σταθερότητα και ομαλή λειτουργεία του ios...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, greekfox1 είπε

Ναι αλλά για το οικοσύστημα που λες, πρέπει να έχεις mac-ipad-iphone κλπ. Πόσοι χρήστες iphone τα έχουν όλα αυτά; Εγώ ας πούμε έχω μόνο το iphone μου και το apple watch. Οπότε μένει η σταθερότητα του ios και το πόσο καλά τρέχει, που με το ios 11 δέχτηκε πλήγματα, για αυτό λέει η apple ότι θα δώσει πλέον έμφαση και πάλι στην σταθερότητα και ομαλή λειτουργεία του ios...

Εχεις δικιο σε αυτο αλλα η apple προφανως παταει και στην τιμη με την εξελιξη του οικοσυστηματος που κανει ασχετα αν το χρησιμοποιουμε ή οχι. Σιγουρα το ios πρεπει να το προσεξει να τρεχει οσο ποιο απροβληματιστα γινεται και αν εχουν εντοπιστει κακως κειμενα σιγουρα να διορθωθουν...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, mtifosi είπε

Εχεις δικιο σε αυτο αλλα η apple προφανως παταει και στην τιμη με την εξελιξη του οικοσυστηματος που κανει ασχετα αν το χρησιμοποιουμε ή οχι. Σιγουρα το ios πρεπει να το προσεξει να τρεχει οσο ποιο απροβληματιστα γινεται και αν εχουν εντοπιστει κακως κειμενα σιγουρα να διορθωθουν...

Εννοείται ότι η apple θέλει να σε κάνει να θελεις να μπεισ στο οικοσύστημα της. Εγώ πάντως έχω το iphone 8 plus και ως κάτοχος του, σου λέω ότι το ios 11 έχει κάποια ασήμαντα bugs αλλά και πάλι απαράδεκτα μετά από τόσο καιρό που κυκλοφόρησε. Πρέπει οπωσδήποτε να δώσει και πάλι έμφαση στη ομαλή λειτουργία του ios...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 31/1/2018 στις 1:25 ΜΜ, Έλεος είπε

Αυτό το πράμα που κάποιοι ξέρετε πως σκεφτόταν, τι ήθελε, και τι θα έκανε ο Jobs σήμερα πάντα με διασκεδάζει.

Πολλοί οι έλληνες "Jobs", λίγες εώς καμία οι ελληνικές Apple.

Το φαινόμενο του προπονητή.
Ράδιο με αθλητική εκπομπή δεν έχεις ακούση; Βγαίνουνε 50 άτομα, και ο κάθε ένας ξέρει καλύτερα τι έπρεπε να γίνει και τι φτάει. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 hours ago, greekfox1 said:

Ναι αλλά για το οικοσύστημα που λες, πρέπει να έχεις mac-ipad-iphone κλπ. Πόσοι χρήστες iphone τα έχουν όλα αυτά; Εγώ ας πούμε έχω μόνο το iphone μου και το apple watch. Οπότε μένει η σταθερότητα του ios και το πόσο καλά τρέχει, που με το ios 11 δέχτηκε πλήγματα, για αυτό λέει η apple ότι θα δώσει πλέον έμφαση και πάλι στην σταθερότητα και ομαλή λειτουργεία του ios...

ασχετο αλλα πρεπει να εισαι ενας απο τους 5 που εχουν αγορασει apple watch στην ελλαδα!

Κυκλοφορω ολη μερα και δεν εχω ποτε καποιον να φοραει!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
23 minutes ago, azuli said:

ασχετο αλλα πρεπει να εισαι ενας απο τους 5 που εχουν αγορασει apple watch στην ελλαδα!

Κυκλοφορω ολη μερα και δεν εχω ποτε καποιον να φοραει!

Μάλλον δεν κοιτάς προσεκτικά... :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

40 λεπτά πριν, azuli είπε

ασχετο αλλα πρεπει να εισαι ενας απο τους 5 που εχουν αγορασει apple watch στην ελλαδα!

Κυκλοφορω ολη μερα και δεν εχω ποτε καποιον να φοραει!

Πες μας τωρα τους αλλους τέσσερις  :P :P Ονοματα διεύθυνσης και που τους ειδες να τα φοράνε :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, azuli είπε

ασχετο αλλα πρεπει να εισαι ενας απο τους 5 που εχουν αγορασει apple watch στην ελλαδα!

Κυκλοφορω ολη μερα και δεν εχω ποτε καποιον να φοραει!

Είναι λίγοι όντως αυτοί που έχουν apple watch, αλλά όχι και μόνο 5:lol::lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 hours ago, darkman said:

Πες μας τωρα τους αλλους τέσσερις  :P :P Ονοματα διεύθυνσης και που τους ειδες να τα φοράνε :P

Αμα ειχα δει ποτε κανεναν θα σου λεγα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...