Προς το περιεχόμενο

MacBook eglobalcentral αγορά


tselehub

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

καλησπέρα, πρόσφατα έμαθα για ένα ευρωπαϊκό site το eglobalcentral. Eχει το "Apple Macbook Pro 15.4" Retina Quad-core i7 2.6Ghz 16GB 256GB"  στα 1600 ευρω ενω στην ελλαδα εχει 2500 ευρω...ξέρετε κάτι για αυτό το site?

20170609102951_af91df0f.jpeg

Επεξ/σία από tselehub
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αγγλικο Κινεζικο ειναι, δεν μοιαζει legit (ακομα και αν μπορεις να πληρωσεις με paypal...) - δεν ξερω που ειναι το catch, γιατι κατι πρεπει να υπαρχει ωστε να δινει 1Κ κατω τα macbook που δεν παιζουν ποτε σε αυτες τις τιμες :/

 

Εdit, πρωτο αποτελεσμα στο search https://www.techadvisor.co.uk/forum/consumerwatch-2/eglobal-central-uk-scam-warning-4645468/

Επεξ/σία από kuzko21
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

εγω δεν θα εδινα £1.5k για να παρω ενα MBP απο κινα (και ειδικα οταν αναφερομαστε σε τετοιο "bargain") για πολλους και διαφορους λογους. 

Ο γνωστος σου μπορει να ηταν στους τυχερους, εσυ μπορει να εισαι στους ατυχους απο πανω - σε καθε περιπτωση - δικα σου τα λεφτα, δικια σου η αποφαση :-)

 

Επεξ/σία από kuzko21
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, kuzko21 είπε

εγω δεν θα εδινα £1.5k για να παρω ενα MBP απο κινα (και ειδικα οταν αναφερομαστε σε τετοιο "bargain") για πολλους και διαφορους λογους. 

Ο γνωστος σου μπορει να ηταν στους τυχερους, εσυ μπορει να εισαι στους ατυχους απο πανω - σε καθε περιπτωση - δικα σου τα λεφτα, δικια σου η αποφαση :-)

Ναι καλά τα λες,  απλά έγω ρωτάω αν έχει κάποιος επαφή με το site...Οχι αν θα ρισκάρω τα χρήματα μου... Κατάλαβες τι εννοώ... Φιλικά πάντα 😁

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...