Προς το περιεχόμενο

Καθυστερηση επιδοματος ανεργιας ΟΑΕΔ


webparts

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Geia sas paraskeui simera kai eprepe na eixa plirothi alla thimithika oti eprepe na kanw parousiasi alla den thn ekana tha paw deutera na parousiasto ta leuta pou eprepe na mpoun simera pote tha ta parw??

Επεξ/σία από MonstaGr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
  • Απαντ. 254
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Στις 17/11/2018 στις 12:40 ΠΜ, MonstaGr είπε

Geia sas paraskeui simera kai eprepe na eixa plirothi alla thimithika oti eprepe na kanw parousiasi alla den thn ekana tha paw deutera na parousiasto ta leuta pou eprepe na mpoun simera pote tha ta parw??

τα χανεις αν δε πας στην παρουσιαση 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

38 λεπτά πριν, Annika 12345 είπε

Παιδιά καλησπέρα!έχει κάνει αίτηση για επίδομα ανεργιας στις 13/11/2018!πότε θα μου μπούνε τα λεφτά;η κατάσταση λέει ολοκληρώθηκε!

Κανονικα ενα μηνα μετα την αιτηση πληρωνεσαι το πρωτο επιδομα  οποτε μεσα στην εβδομαδα πρεπει να τα παρεις.Θα παρεις και δωρο χριστουγεννων (περιπου 1,5/8 του επιδοματος).Εισαι και σε περιεργη ημερομηνια αιτησης γιατι επιδομα και δωρο εχουν μπει απο την προηγουμενη εβδομαδα λογω γιορτων.Δες στις ηλεκτρονικες υπηρεσιες στον λογαριασμο σου τι γραφει στην επιλογη Πληρωμες για προγραμματα-Επιδοτησεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

καλησπερα παιδια , εκανα αιτηση 22/11/18 για επιδομα ανεργια εποχιακο. η παρουσια μου ξεκιναει 1/1/19 ξερει κανεις ποτε θα μπουν τα χρηματα? εχω μπει στην ιστοσελιδα του οαεδ αλλα δεν εχει εγκριθει καν..χθες ενα φιλος πηγε το πρωι στον οαεδ ροδου και του ειπαν οτι θα πιστωθουν τα χρηματα σε αυτους που καναν αιτηση μεχρι τελη νοεβριου  σημερα. και του ειπαν πως συνηθως μπαινουν 1 βδομαδα πριν την παρουσια του και δεν παιζει ρολο αν εγκριθηκε η αν δεν στο δειχνει στην ιστοσελιδα ευχαριστω πολυ .

Επεξ/σία από mixalisraf
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα και χρόνια πολλά.Εκανα και.Εκανα και εγώ εγγραφή 23/11.Στην κατάσταση μου λέει καταγραφή της αίτησης στο σύστημα.Γνωριζει κάποιος πότε θα πληρωθώ καθώς είναι ήδη 5 βδομάδες σημερα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, katsouras είπε

Καλησπέρα και χρόνια πολλά.Εκανα και.Εκανα και εγώ εγγραφή 23/11.Στην κατάσταση μου λέει καταγραφή της αίτησης στο σύστημα.Γνωριζει κάποιος πότε θα πληρωθώ καθώς είναι ήδη 5 βδομάδες σημερα;

ποτε γραφει οτι ειναι η πρωτη παρουσια σου? επισης πρωτη φορα μπαινεις ταμειο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω ξαναμπεί στο παρελθόν και πέρσι είχα μπει 3μηνες και πάντα έμπαιναν στην ώρα τους.Πρωτη παρουσία πρέπει να κάνω 23/01 με 23/02.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, katsouras είπε

Έχω ξαναμπεί στο παρελθόν και πέρσι είχα μπει 3μηνες και πάντα έμπαιναν στην ώρα τους.Πρωτη παρουσία πρέπει να κάνω 23/01 με 23/02.

Μετα απο εναν μηνα μπαινουν συνηθως (πρεπει να κλεισει μηνας απο την αιτηση για να θεωρηθει δεδουλευμενος μηνας) ,οποτε μαλλον εισαι ατυχος γιατι του δεκεμβρη (επιδομα+δωρο) μπηκαν νωρις γυρω στις 7/12 σε ολους.Στον ηλεκτρονικο λογαριασμο σου στον οαεδ, στην καρτελα Πληρωμες αναφερει κατι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν αναφέρει πέραν της τελευταίας μου πληρωμής πέρσι.Ναι αυτό φαντάζομαι και εγώ..αλλά από την άλλη 5 βδομάδες..ίσως μπουν την επόμενη Παρασκευή;γενικά μόνο Παρασκευή τα βάζουν;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αδερφε εγω εκανα αιτηση 22.11.18 και μπηκα στο συστημα σημερα και μου λεει επεξεργασια της αιτησης...δεν ειχα ποτε θεμα και η παρουσια μου ειναι απο 1.1.19 εως 31.1.19 ποτε θα τα βαλουν εχουμε κανενα νεοτερο?

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάλλον είναι αυτό που λέει ο φίλος ότι πέσαμε στον Δεκέμβρη που προπληρωσε αν και δεν καταλαβαίνω πως γίνεται να μπαίνουμε και εμείς μέσα σε αυτό και να φτάνουμε 6 βδομάδες για μια πληρωμή.Αφου δεν έχουν μπει ακόμα περισσότερο για την άλλη βδομάδα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...