Προς το περιεχόμενο

Αναζήτηση οικονομικού laser


satsok2

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ψάχνω για οικονομικό laser εκτυπωτή. Οσο το δυνατότερο χαμηλότερο αρχικό κόστος - αλλά κυρίως κόστος αναλώσιμων (δε με απασχολεί να είναι γνήσια).

Ψάχνω για ασπρόμαυρο. Αν είναι δυνατό αυτόματης διπλής εκτύπωσης.

Οτιδήποτε παραπάνω (πχ wifi, έγχρωμη εκτύπωση) ευπρόσδεκτο.

Κόστος εώς 120ε.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μαζι σου ειμαι φιλε.σορρυ για τη σφηνα.αλλα μην ανοιγω ιδιο θεμα,κριμα το μελανι.απλα και κατω απο 100 ευρω καλα ναναι.επισης τι κοστος εξτρα σου βγαζουν οι laser? δεν ειπες στα παιδια για τι χρηση το θελεις.εγω ας πουμε ειμαι της οικιακης :D.ασπρομαυρο.για εκτυπωση λογαριασμων,εισιτηρια κλπ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για απλή χρήση όπως λεει ο ronnie7 πάρτε αυτόν https://www.skroutz.gr/s/6720232/Samsung-Xpress-M2026.html

Αν ντε και καλά θέλετε και wifi για τον  αντίστοιχο samsung Μ2026W, που είναι και ο φτηνότερος ,λένε πολλοί ότι τους δυσκόλεψε η σύνδεση με το δίκτυό τους

Συμβατό τόνερ από 12 ευρώ , οικιακή και όχι μόνον χρήση , μετά από δυο χρόνια άλλαξα το αρχικό τονερ και εκτυπώσεις έκανα, συνολικά στο ίδιο διάστημα, τριπλάσιες από ότι με τον inkjet που χρησιμοποιούσα παλιότερα

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε μου ο Samsung που σοθ πρότινε ο nik0laus είναι καλός αλλα δεν έχει εκτ΄υπωση διπλης όψης όπως θέλεις,

δες κανέναν Lexmark MS καλά μηχανήματα είναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Αν βρεις κανένα ξεχασμένο στοκ τον hp p1102 (παίζει στα 55-70€) ή σε κάποια καλή τιμή τον hp p1102 pro που έχει διπλή εκτύπωση.

Τα αναλώσιμα για 1200 πραγματικές εκτυπώσεις κοστίζουν 6-7€.

Ότι πιο φθηνό υπάρχει κατά την γνώμη μου. Κλείνω 3 χρόνια κοντά που το έχω με πάνω από 12.000 εκτυπώσεις κ ακόμα πηγαίνει άψογα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...