Προς το περιεχόμενο

USB flash ταχύτητα αντιγραφής


dub

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έχω ένα JetFlash Transcend 128gb . Ειχα πολύ χαμηλες ταχύτητες αντιγραφής περιπου 2MB/second. Το file system ήταν exFAT. Δοκιμασα και φορμαρισα σε NTFS και η ταχύτητα ανέβηκε γύρω στα 13ΜΒ/sec. Καλά έιναι η μπορώ να κάνω κατι άλλο? Ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 λεπτά πριν, dub είπε

Έχω ένα JetFlash Transcend 128gb . Ειχα πολύ χαμηλες ταχύτητες αντιγραφής περιπου 2MB/second. Το file system ήταν exFAT. Δοκιμασα και φορμαρισα σε NTFS και η ταχύτητα ανέβηκε γύρω στα 13ΜΒ/sec. Καλά έιναι η μπορώ να κάνω κατι άλλο? Ευχαριστώ

Ποιο jetflash εχεις ??? το βαζεις σε θυρα usb 3 η 2 ? αντιγραφη κανεις ενα ολοκληρο αρχειο η μικρα ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, darkman είπε

Ποιο jetflash εχεις ??? το βαζεις σε θυρα usb 3 η 2 ? αντιγραφη κανεις ενα ολοκληρο αρχειο η μικρα ?

το χρησιμοποιω για back up ενός φακέλου με υποφακέλους οι οποιοι περιέχουν mp3. Αυτή τη στιγμή είναι γύρω στα 4000 κομμάτια αλλά μεγαλώνει μέρα με τη μέρα.Τωρα που με ρωτάς καταλαβαίνω πως δεν ξέρω τι USB είναι η θυρα που χρησιμοποιώ!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, dub είπε

το χρησιμοποιω για back up ενός φακέλου με υποφακέλους οι οποιοι περιέχουν mp3. Αυτή τη στιγμή είναι γύρω στα 4000 κομμάτια αλλά μεγαλώνει μέρα με τη μέρα.Τωρα που με ρωτάς καταλαβαίνω πως δεν ξέρω τι USB είναι η θυρα που χρησιμοποιώ!!!

Αν ειναι μπλε μεσα ειναι λογικα ειναι usb 3 αν κανεις πολλα αρχεια λογικα η ταχύτητα ειναι ποιο μικρη . δεν μου ειπες ποιο transcend εχεις ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, darkman είπε

Αν ειναι μπλε μεσα ειναι λογικα ειναι usb 3 αν κανεις πολλα αρχεια λογικα η ταχύτητα ειναι ποιο μικρη . δεν μου ειπες ποιο transcend εχεις ?

δεν ξέρω ποιο είναι, πανω γράφει Τranscend , 128GB, USB 3.0

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, dub είπε

δεν ξέρω ποιο είναι, πανω γράφει Τranscend , 128GB, USB 3.0

ωραια εγω εχω το μαυρο μπλε 810 ,το ανώτερο που εχω δει ειναι 22

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, dub είπε

δεν ξέρω ποιο είναι, πανω γράφει Τranscend , 128GB, USB 3.0

Για τις θυρες του pc σε ρωταει αν ειναι μπλε. Αν ειναι μπλε, ειναι 3.0. Αν ειναι ασπρες 2.0

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...