Προς το περιεχόμενο

Αφορά φακού απο eglobal


MrWhite

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, pnsdls είπε

Παιδια καλησπερα ενδιεφερομαι και εγω να παρω δυο φακους, ολοι με paypal πληρωσατε και γιατι οχι κατευθειαν μεσω πιστωτικης???

Εγώ με paypal πλήρωσα, πάντα πλήρωνα με paypal γιατί σε περίπτωση που στραβώσει κάτι με οποιονδήποτε πωλητή , μου φαίνεται πιο εύκολο να συννενοηθείς με την Paypal παρά με την οποιαδήποτε τράπεζα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το PayPal δεν πληρώνει άμεσα τον πωλητή μεσολαβεί ένα διάστημα που ξεπερνάει τον ένα μήνα, αυτό διασφαλίζει τον αγοραστή για τη περίπτωση που η αποστολή δεν είναι ανάλογη της περιγραφής της.

Είναι μια δικλείδα ασφαλείας.

Επίσης δεν επιβαρύνει τη τιμή χρέωσης.

Οπότε γιατί όχι.

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιας και λέτε για paypal . Τα χρήματα που έχω στο λογαριασμό paypal , είναι όλα από πωλήσεις πραγμάτων που είχαν κάνει εγώ στο ebay και με πλήρωσαν οι αγοραστές. Για να μεταφερθούν χρήματα από χρεωστική κάρτα δική μου σε ελληνική τράπεζα , στο λογαριασμό του paypal , ΧΡΕΩΝΕΙ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ Η ΒΡΩΜΕΡΗ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΡΑΠΕΖΑ ;

(η πειραιώς συγκεκριμένα) .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

34 λεπτά πριν, Dr_73 είπε

Μιας και λέτε για paypal . Τα χρήματα που έχω στο λογαριασμό paypal , είναι όλα από πωλήσεις πραγμάτων που είχαν κάνει εγώ στο ebay και με πλήρωσαν οι αγοραστές. Για να μεταφερθούν χρήματα από χρεωστική κάρτα δική μου σε ελληνική τράπεζα , στο λογαριασμό του paypal , ΧΡΕΩΝΕΙ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ Η ΒΡΩΜΕΡΗ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΡΑΠΕΖΑ ;

(η πειραιώς συγκεκριμένα) .

Χωρίς να είμαι σίγουρος νομίζω πως όχι εγώ έχω συνδέσει την δικιά μου κάρτα με paypal(aplhabank) και κάθε φορά που πληρώνω φαίνεται οτι πληρώνω στην paypal όχι οτι γίνεται μεταφορά χρημάτων , τώρα εάν θές να μεταφέρεις χρήματα απο τον τραπεζικό σου λογαριασμό στην paypal η το αντίστροφο και οι 2 κρατάνε προμήθεια απο όσο ξέρω.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...