Προς το περιεχόμενο

Πολυμηχανημα με ink tank - Ποιό?


AGGANIS13

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αφου ο canon 725 εβγαλε μετα απο 2,5 χρονια προβλημα στην κεφαλη ειμαι στην αναζητηση πολυμηχανηματος

Λεω να παρω καποιον με Ink tank.

Ποιον ομως?

Epson?

Canon?

Εκτυπωσεις κανω παρα πολλες και έγχρωμες και μαυρες.

Μπορει να εκτυπωνω κ 1000 σελιδες το μηνα.....

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εγώ προσωπικά έχω έναν l210 epson και πάω για 4,5 με 5 χρόνια φέτος και δεν έχει βγάλει κανένα θέμα. Συγγενικό μου πρόσωπο έχει τον epson l550 πολυμηχάνημα με fax για επαγγελματική χρήση (ιατρείο) και την έχει βγάλει ασπροπρόσωπη. Βλέπω όμως ότι κυκλοφορούν και Hp εκτυπωτές αλλά δεν έχω εικόνα αξιοπιστίας κόστος μελανι περίπου 7 ευρώ και περίπου ενα ευρώ φθηνότερα του epson. Εγώ προσωπικά έχω τσακωθεί με Lexmark και HP, για παλαιότερα θέματα που μου είχαν προκύψει, κόστος ανταλλακτικών και μελανιών αντιπροσωπείες κλπ και τα φέρω ακόμα βαρέως. Νομίζω ότι ο Epson L565 είναι μια καλή λύση.   Έχει WIFI και φαξ, νομίζω ότι είναι η αναβάθμιση του l550.

 

Εγώ προσωπικά για την αλλαγή θα έπαιρνα hp gt 5820 ή ένα Canon Pixma G3400 που η τιμή του πλέον είναι απίστευτα χαμηλή.

Διαλέγεις και παίρνεις . . .  χρόνια πολλά και καλές αγορές :)

 

 

Επεξ/σία από aret1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Έχω τον L365 1 χρόνο. Μέχρι τώρα όλα καλά αλλά τον τελευταίο μήνα μου έχει φάει την Παναγία, όλο ξεραίνεται το μελάνι. Έχω κάνει 2 καθαρισμούς κεφαλών και 1 flush τα σωληνάκια και πάλι τα ίδια. Είχα εντυπωσιαστεί από την οικονομία αλλά θέλει την προσοχή του, από Δευτέρα παίρνω Epson να δω τι παίζει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...