Προς το περιεχόμενο

Ερωτήσεις και παρατηρήσεις για το αναβαθμισμένο Forum


Abudi

Προτεινόμενες αναρτήσεις

9 ώρες πριν, infin1tyGR είπε

@Snoob Σήμερα ξαναβρήκα τυχαία μέλος με Reputation -1. Αν θέλετε να το κοιτάξετε: https://www.insomnia.gr/profile/40495-lefteriz/

Κάτι σχετικό. Χθες που είχαμε αυτή τη συζήτηση για το πώς και πού μετράνε τα reactions είμαι σίγουρος πως είχα +54. Σήμερα βλέπω +52. Πως έγινε αυτό;

Σκέφτηκα ότι μπορεί να σβήστηκε κανένα παλιό μήνυμα που είχε +2 αντιδράσεις αλλά δεν μου ήρθε καμία τέτοια ειδοποίηση. Παίζει αυτό το σενάριο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

14 ώρες πριν, Federacion είπε

Δεν καταλαβαίνω τι σας αρέσει στην Mobile έκδοση. Κι εκεί με 3 bookmark είμαι...

Εμένα η mobile με βολεύει, χωρίς bookmarks, plugins κλπ είμαι. Απλά καμιά φορά δεν δίνει όλα τα αποτελέσματα η ροή και μέχρι να φτιαχτεί πρέπει να τσεκάρω τα θέματα.

16 λεπτά πριν, vasilk είπε

Κάτι σχετικό. Χθες που είχαμε αυτή τη συζήτηση για το πώς και πού μετράνε τα reactions είμαι σίγουρος πως είχα +54. Σήμερα βλέπω +52. Πως έγινε αυτό;

Σκέφτηκα ότι μπορεί να σβήστηκε κανένα παλιό μήνυμα που είχε +2 αντιδράσεις αλλά δεν μου ήρθε καμία τέτοια ειδοποίηση. Παίζει αυτό το σενάριο;

Νομίζω είπανε ότι και να σβηστεί μήνυμα δεν αλλάζει ο αριθμός των reactions.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

31 λεπτά πριν, rus είπε

Δεν τα εχει ολα αυτο λεω εδω και μερες ρε φιλε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 hours ago, vasilk said:

αλλά δεν μου ήρθε καμία τέτοια ειδοποίηση

Δεν έχουν ενεργοποιήσει μέχρι στιγμής τα notifications όταν σβήνονται posts μας, αλλά και πάλι όπως είπε ο zio δεν θα μειωνόταν.

Επεξ/σία από ThReSh
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί όταν μπαίνω App Store να ψάξω την εφαρμογή insomnia δεν την βρίσκω ή απλά μου λέει ότι δεν είναι διαθέσιμη στην δίκη σου χώρα (είμαι ελλλαδα) (iOS 11.2.5) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, o_hell_raiser_o είπε

Γιατί όταν μπαίνω App Store να ψάξω την εφαρμογή insomnia δεν την βρίσκω ή απλά μου λέει ότι δεν είναι διαθέσιμη στην δίκη σου χώρα (είμαι ελλλαδα) (iOS 11.2.5) 

Δεν υπάρχει πια εφαρμογή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

40 λεπτά πριν, ThReSh είπε

Δεν έχουν ενεργοποιήσει μέχρι στιγμής τα notifications όταν σβήνονται posts μας, αλλά και πάλι όπως είπε ο zio δεν θα μειωνόταν.

Τότε μάλλον δεν είναι και τόσο αξιόπιστο (προς το παρόν) το σύστημα που μετράει τα reactions.

Το σενάριο ότι κάποιο mod με έχει βάλει στο μάτι και μου τα σβήνει τη νύχτα λέω να το αποκλείσω προς το παρόν :lol::lol::lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
6 minutes ago, Snoob said:

Yπόψη, τίποτε δεν εμποδίζει ένα μέλος να αφαιρέσει μια αντίδραση από κάποιο μήνυμα

Yeah, το ανεπίσημο "dislike". Σου κάνω like για να το δεις στο notification και μετά το βγάζω... :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...