Προς το περιεχόμενο

Ερωτήσεις και παρατηρήσεις για το αναβαθμισμένο Forum


Abudi

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παντως εμενα στο   http://www.insomnia.gr/discover      και εχοντας την επιλογη να μου φερνει νεες απαντησεις σε θεματα που εχω δημοσιευσει

2J9GrbW.jpg

δεν μου τα φερνει ολα ακομα και θεματα στα οποια εχω δημοσιευσει με την νεα πλατφορμα ........
Καποια εξηγηση ή λαθος δικο μου ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

2 λεπτά πριν, villasg είπε

Παντως εμενα στο   http://www.insomnia.gr/discover      και εχοντας την επιλογη να μου φερνει νεες απαντησεις σε θεματα που εχω δημοσιευσει

2J9GrbW.jpg

δεν μου τα φερνει ολα ακομα και θεματα στα οποια εχω δημοσιευσει με την νεα πλατφορμα ........
Καποια εξηγηση ή λαθος δικο μου ?

Είναι αυτό που γράφω και εγώ παραπάνω. Κάτι πρέπει να παίχτηκε το τελευταίο 2ήμερο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 20/1/2018 στις 1:52 ΜΜ, villasg είπε

Καλημερα , παρακολουθω τα θεματα που συμετεχω με το http://www.insomnia.gr/discover/205/   αλλα διαπιστωνω απο χθες οτι υπαρχουν απαντησεις σε καποια θεματα , αλλα δεν μου τα εμφανιζει στο "μη αναγνωσμενο περιεχομενο " , παιζει κατι ? 

το ειχα ξαναπει το Σαββατο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Sheogorath είπε

Αν αντιδράς με κάτι άλλο αντί για καρδούλα (τρομαρα μας) μετράει αρνητικά για το μέλος;

Νομίζω ότι ή μετράει θετικά ή καθόλου ανάλογα τι θα βάλεις. 

Στις 20/1/2018 στις 11:34 ΠΜ, kom είπε

ένα mark forum read ρε παιδιά τόσο δύσκολο είναι ; είναι πολύ βολικό από το να κάθεσαι να πατας μια μια τις ενότητες να μαρκάρονται σαν διαβασμένες

Αν πατήσεις το συννεφάκι δίπλα σε κάθε ενότητα το κάνει αυτό νομίζω.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ρε παιδια ημαρτον. Εχω φαει ενα μεροκαματο στο ταμπλετ αντρόιντ να καθαρισω τον επεξεργαστη κειμενου.

Παταω παραθεση (σποιλερ κτλ). Και για καποιο λογο δε μπορω να το αναιρεσω στον επεξεργαστη. Ποτε πιανει (βγαινει μια μαυρη μπαρα που μου λεει να τον καθαρισω), ποτε δεν πιανει.

Μου σπασανε τα φριδια βραδιατικα. Βαλτε ενα κουμπι μονιμα καρφωμενο με ενα Χ να τον καθαριζει, που πρεπει να βαλω πολιτικο μεσο για να κανω δουλεια μου. Απλα πραματα. Καθημερινα. 

Φτουουου. Παω για υπνο. Εκνευριστηκα.

Επεξ/σία από Le Perv
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, Le Perv είπε

Ρε παιδια ημαρτον. Εχω φαει ενα μεροκαματο στο ταμπλετ αντρόιντ να καθαρισω τον επεξεργαστη κειμενου.

Παταω παραθεση (σποιλερ κτλ). Και για καποιο λογο δε μπορω να το αναιρεσω στον επεξεργαστη. Ποτε πιανει (βγαινει μια μαυρη μπαρα που μου λεει να τον καθαρισω), ποτε δεν πιανει.

Μου σπασανε τα φριδια βραδιατικα. Βαλτε ενα κουμπι μονιμα καρφωμενο με ενα Χ να τον καθαριζει, που πρεπει να βαλω πολιτικο μεσο για να κανω δουλεια μου. Απλα πραματα. Καθημερινα. 

Φτουουου. Παω για υπνο. Εκνευριστηκα.

Όντως το κάνει αυτό. Να βγαίνεις από την απάντηση και μετά να επιστρέφεις και θα έχει το κουμπί για καθαρισμό.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρότι ακουλουθώ κάποια θέματα (σε κάποια από τα οποία γράφω κιόλας), σε ορισμένα από αυτά δεν μου χτυπάει ειδοποιήσεις το καμπανάκι αλλά λαμβάνω μονο email. έχει τύχει και σε κανεναν άλλο ;

 

Επίσης κουμπί για τα νέα θέματα/απαντήσεις γενικώς υπάρχει στην desktop version όπως στη mobile και δεν το βλέπω ή όντως λείπει ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, zanskou είπε

Παρότι ακουλουθώ κάποια θέματα (σε κάποια από τα οποία γράφω κιόλας), σε ορισμένα από αυτά δεν μου χτυπάει ειδοποιήσεις το καμπανάκι αλλά λαμβάνω μονο email. έχει τύχει και σε κανεναν άλλο ;

Επίσης κουμπί για τα νέα θέματα/απαντήσεις γενικώς υπάρχει στην desktop version όπως στη mobile και δεν το βλέπω ή όντως λείπει ;

Όπως και σε μενα ειπωθηκε, η λυση είναι αυτό το λινκ

Τα μπολντ θεματα ειναι αυτα με νεα αδιάβαστα ποστς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στην προηγούμενη έκδοση υπήρχε κουμπί μέσα στο θέμα που έλεγε μετάβαση στο πρώτο μη αναγνωσμένο μήνυμα. Ήταν χρήσιμο, τώρα πρέπει να βγείς και να πατήσεις την τελιτσα - αστεράκι.

Αλλά οκ λεπτομέρεια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 ώρες πριν, Gentleman88 είπε

Έχετε διαπιστώσει πτώση στα σχόλια στο forum γενικότερα ;

Πτωση ποιοτητας δηλαδη εμφανισης και λειτουργιας του φορουμ, σιγουρα.

Επεξ/σία από rus
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Βάλτε κανα φίλτρο στους τίτλους στα νέα θέματα, έχω βαρεθεί να διαβάζω "SOS" "βοήθεια" και παραλλαγές. Παλιότερα υπήρχε.

Επεξ/σία από Sheogorath
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...