Προς το περιεχόμενο

Ερωτήσεις και παρατηρήσεις για το αναβαθμισμένο Forum


Abudi

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ευχαριστώ αλλά δεν είναι το θέμα να κατεβάσω και να αλλάζω θέματα και χρώματα. Είναι μία επιπλέον κίνηση που δεν θέλω να κάνω. Αυτό Που θέλω είναι να μπαίνω στο πραγματικό site και να βλέπω τα πράγματα με Καλη αισθητική  

Από την «μάνα του» που λέμε. Όχι με plugins άλλων 

Και επίσης δεν είμαι αντίθετος με το λευκό κ να περάσω στην αντίθετη πλευρα Του dark theme

Μου αρέσει το λευκό αλλάζω το τόσο λευκό παραπάει

 

Ειδικά αχταρμάς της πρώτης σελιδας και από υπολογιστή και από κινητό

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Υπαρχει τροπος να δει κανεις σε λιστα τα threads στα οποια εχει ποσταρει, όπως δηλαδη γινοταν προηγουμενως?

Στη σελιδα του προφιλ του μπορει να δει τα posts του, αλλα όχι όλα.

Εχω ποσταρει σε καποια threads που τωρα δε μπορω να θυμηθώ που βρίσκονται για να παω να δω τυχον απαντησεις... :unsure: :wacko:

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

προσωπικα η νεα αλλαγή δεν με βρισκει να συμφωνώ. Το παλιο το είμαμε μάθει. Ομαδα που κερδίζει δεν την αλλάζεις. Γιατί όλο αυτό;

Επεξ/σία από babis70
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, rus είπε

Υπαρχει τροπος να δει κανεις σε λιστα τα threads στα οποια εχει ποσταρει, όπως δηλαδη γινοταν προηγουμενως?

Στη σελιδα του προφιλ του μπορει να δει τα posts του, αλλα όχι όλα.

Εχω ποσταρει σε καποια threads που τωρα δε μπορω να θυμηθώ που βρίσκονται για να παω να δω τυχον απαντησεις... :unsure: :wacko:

 

Εδώ είσαι 

http://www.insomnia.gr/discover/82/?&stream_read=all&stream_club_select=undefined&stream_club_filter=undefined&stream_ownership=postedin&stream_date_type=all

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 1/1/2018 στις 9:16 ΜΜ, webstavros είπε

Ναι το καινούριο σιτε δεν είναι οργανωμένο καθόλου. Το άσπρο χρώμα είναι χάλια και η αγγελίες το μόνο που χρειαζόταν ήταν μια μικρή αναβάθμιση.

Συμφωνω απολυτα. Σκετο χάλι ειναι . Απο τα χειροτερα site. Μπραβο σε αυτον που σκεφτηκε να το κανετε ετσι.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, jogatore είπε

Συμφωνω απολυτα. Σκετο χάλι ειναι . Απο τα χειροτερα site. Μπραβο σε αυτον που σκεφτηκε να το κανετε ετσι.

Εαν αυτο που ενοχλει ειναι ο οπτικος τομεας, μπορεις να δοκιμασεις αυτο

Nέο Navi Blue Theme για το Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, gpgalanis είπε

Καλημέρα. Επιλογή για να πηγαίνουμε στο πρώτο μη αναγνωσμενο μύνημα υπάρχει;

Κλικ στη τελιτσα πριν απο το τιτλο του καθε θεματος.

13 ώρες πριν, pitimac είπε

ευχαριστώ αλλά δεν είναι το θέμα να κατεβάσω και να αλλάζω θέματα και χρώματα. Είναι μία επιπλέον κίνηση που δεν θέλω να κάνω. Αυτό Που θέλω είναι να μπαίνω στο πραγματικό site και να βλέπω τα πράγματα με Καλη αισθητική  

Από την «μάνα του» που λέμε. Όχι με plugins άλλων 

Μια φορα το κανεις και τελος... περα της αιθητικης δεν αλλαζει κατι, το ιδιο site ειναι με ακριβως τις ιδιες λειτουργιες και ακριβως το ιδιο περιεχομενο.
Εαν σε ενδιαφερει το περιεχομενο, σε ενοχλει η αισθητικη και θες να συνεχισεις να απολαμβανεις την παλια εμπειρια χρησης (ή σχεδον τη παλια), πραγματικα δε καταλαβαινω που ειναι το κολλημα.
Εαν και εφοσον τα τρεχον theme παραμεινουν ως εχουν, γιατι ετσι αποφασισαν οι ιδιοκτητες, δεν εχεις πολλες επιλογες :)

13 ώρες πριν, pitimac είπε

Και επίσης δεν είμαι αντίθετος με το λευκό κ να περάσω στην αντίθετη πλευρα Του dark theme

Δεν εκανες καν το κοπο να δεις τις εικονες, γιατι το μονο που δεν ειναι ειναι dark.

13 ώρες πριν, pitimac είπε

Μου αρέσει το λευκό αλλάζω το τόσο λευκό παραπάει

Ακριβως αυτο διορθωνω.

13 ώρες πριν, pitimac είπε

Ειδικά αχταρμάς της πρώτης σελιδας και από υπολογιστή και από κινητό

Αυτο δε μπορω να διορθωσω :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Creta1 είπε

Εκείνο το κουμπάκι που πάει από κάτω που είμαστε στο τέρμα επάνω στην κορυφή της σελίδας σε πόσο καιρό θα το έχουμε πάλι; :rolleyes:

Βιαστικός είσαι. Ούτε 15 μέρες δεν το έχουμε ζητήσει σε αυτό το νήμα. Ας ενηλικιωθεί πρώτα το αίτημα και βλέπουμε :D Ως τότε μπορείς να μάθεις τα μυστικά του scrolling και να βρεις νέους τρόπους για να ανεβοκατεβαίνεις την σελίδα με το πληκτρολόγιο. Αν δεν χαλάσεις καμιά δεκαριά ροδάκια σε mouse, δεν υπάρχει λόγος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, jonkyr είπε

Βιαστικός είσαι. Ούτε 15 μέρες δεν το έχουμε ζητήσει σε αυτό το νήμα. Ας ενηλικιωθεί πρώτα το αίτημα και βλέπουμε :D Ως τότε μπορείς να μάθεις τα μυστικά του scrolling και να βρεις νέους τρόπους για να ανεβοκατεβαίνεις την σελίδα με το πληκτρολόγιο. Αν δεν χαλάσεις καμιά δεκαριά ροδάκια σε mouse, δεν υπάρχει λόγος.

Όταν είσαι στο pc , εντάξει ψιλοπαλεύεται . Όταν όμως μπαίνεις από κινητό εκεί χωλαίνει το πράγμα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 14/1/2018 στις 11:35 ΜΜ, corsair04 είπε

η Λίστα επιθυμιών εδώ και δυο μέρες δεν λειτουργεί 

Ακόμα δεν λειτουργεί η συγκεκριμένη λειτουργία .......

Screenshot_15.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, panoc είπε

Κλικ στη τελιτσα πριν απο το τιτλο του καθε θεματος.

Μια φορα το κανεις και τελος... περα της αιθητικης δεν αλλαζει κατι, το ιδιο site ειναι με ακριβως τις ιδιες λειτουργιες και ακριβως το ιδιο περιεχομενο.
Εαν σε ενδιαφερει το περιεχομενο, σε ενοχλει η αισθητικη και θες να συνεχισεις να απολαμβανεις την παλια εμπειρια χρησης (ή σχεδον τη παλια), πραγματικα δε καταλαβαινω που ειναι το κολλημα.
Εαν και εφοσον τα τρεχον theme παραμεινουν ως εχουν, γιατι ετσι αποφασισαν οι ιδιοκτητες, δεν εχεις πολλες επιλογες :)

Δεν εκανες καν το κοπο να δεις τις εικονες, γιατι το μονο που δεν ειναι ειναι dark.

Ακριβως αυτο διορθωνω.

Αυτο δε μπορω να διορθωσω :P

... Το θέμα είναι ότι δεν απευθύνθηκα σε εσένα αλλά στην διαχείριση. Ενώ όλιγης  δεν με νοιάζουν οι μικροαλλαγές των τρίτων άλλαζα οι ιδιρσ οι αλλαγές από την διαχείριση. Και επιπλέον ξαναλέω το θέμα δεν είναι το λευκό τι πρόβλημα αισθητικής, περισσότερο είναι θέμα χώροδιατάξης και κενών που είπα

όπου αυτά μπορεί να τα διορθώσει μόνο η Διαχείριση αν θέλει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 ώρες πριν, adi32 είπε

Eυχαριστω:)

Αρα να αποθηκευσω και να τρεχω αυτο το λινκ, ή μπορω να το εχω και με καποια συγκεκριμενα κλικ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...