Προς το περιεχόμενο

Ποιος είναι ο κάτοχος ενός Xbox One X


Ocelote

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Και αυτό το χειριστήριο πότε δεν μπόρεσα να το συνηθίσω!Δεν βολεύει με τίποτα αν έχεις μάθει με PLAYSTATION.

Νομιζω μόνο παιδάκια με μικρά χεράκια συμφωνουν με σενα :P

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 165
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Και αυτό το χειριστήριο πότε δεν μπόρεσα να το συνηθίσω!Δεν βολεύει με τίποτα αν έχεις μάθει με PLAYSTATION.

 

Εγώ πάλι τα τελευταία 15 χρόνια έχω ακριβώς το αντίθετο πρόβλημα... :)

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τo PS4 εχει τα καλυτερα exclusive και το XBOX την καλυτερη κονσολα. Οποιος ειναι σωστος gamer και εχει την δυνατοτητα να παρει και τα 2 θα παιζει τα multi platform στο XBOX και τα exclusives στο PS4. Απλο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τo PS4 εχει τα καλυτερα exclusive και το XBOX την καλυτερη κονσολα. Οποιος ειναι σωστος gamer και εχει την δυνατοτητα να παρει και τα 2 θα παιζει τα multi platform στο XBOX PC και τα exclusives στο PS4. Απλο

Fixed :P

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πιστευω ότι μεγάλο κομμάτι παιζει και το γεγονός ότι για να πάρεις μια καλή πλέον κάρτα γραφικών θές 300-400€ , συν ότι για να παίξεις όλους τους σύγχρονους τίτλους θές πολύ δυνατό Pc. Εχω και Pc Aρκετά καλο , αλλά και PS4, αλλά σκέφτομαι ότι για να παίζω τα παιχνίδια που βγαίνουν τώρα , θα προτιμουσα να πάρω το XBOX ONE X το οποίο μια 5ετία-6ετία θα μου την βγάλει σίγουρα, ενώ για να φτιάξεις ένα PC που να τρέχει ικανοποιητικά τα σημερινά παιχνίδια θες 700-800 τουλάχιστον. 

 

Ξέρω ότι σε κάποιους μπορει να μην αρέσουν τα επιχειρήματά μου, αλλά προσωπικά σκέφτομαι να κρατήσω το PC για δουλεια, βίντεο και κανενα Strategy και αντί για καρτουλα να πάρω το XBOX.. Όσο για το PS4 ειναι το απλό , και οι διαφορές στην εικόνα και στην απόδοση ειναι εμφανής, συν ότι το πήρα σε τιμή χώμα, οπότε πιστευω αυτό χρυσώνει το χάπι του XBOX περιεεότερο.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μακάρι να βρει το κοινό του το One X και να το υποστηρίξει με exclusives και hardware (VR) η Microsoft. Σίγουρα όχι εμένα (δεν έχω 4Κ μέσο αναπαραγωγής) και σίγουρα όχι σε αυτή τη γενιά κονσολών όπου η Sony κυριαρχεί με μεγάλη διαφορά και δικαίως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σαν φανατικός της Sony και του playstation σαν κονσόλα, οφείλω να πω συγχαρητήρια στην Microsoft το καινούργιο

Χ-Box είναι απλά ΑΠΙΘΑΝΟ.   

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ετσι οπως εχουν φτασει οι τιμες στις καλες καρτες γραφικων νομιζω οτι μονοδρομος ειναι πλεον οι κονσολες για τους gamers ,με ενα 400-500 αρι ευρω και εισαι σχετικα κομπλε για αρκετα ετη να παιζεις ...το εχουν παρα@#$σει με τις τιμες στις καρτες που σε λιγο θα θες δανειο για να παρεις κατι αξιολογο !!

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και αυτό το χειριστήριο πότε δεν μπόρεσα να το συνηθίσω!Δεν βολεύει με τίποτα αν έχεις μάθει με PLAYSTATION.

Ο μόνος πρέπει να είσαι! :P :D

 

Για μένα είναι η καλύτερη επιλογή για κάποιον που έχει την κατάλληλη τηλεόραση! Πολύ ωραία κονσόλα!

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρκετα ισαξιο και με ενα PC καρτας γραφικων ταξης 980ti/1070

..ναι μεν αλλα.. δεν ανταλλαζω τα 144hz και την ακριβεια-αποκριση που σου δινει το ποντικι. Εαν ομως μιλαμε καθαρα για console gamers τοτε ναι ειναι η καλυτερη κονσολα προς το παρον!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

ετσι οπως εχουν φτασει οι τιμες στις καλες καρτες γραφικων νομιζω οτι μονοδρομος ειναι πλεον οι κονσολες για τους gamers ,με ενα 400-500 αρι ευρω και εισαι σχετικα κομπλε για αρκετα ετη να παιζεις ...το εχουν παρα@#$σει με τις τιμες στις καρτες που σε λιγο θα θες δανειο για να παρεις κατι αξιολογο !!

Και δε θα αλλάξει κάτι σύντομα καθώς ο πυρετός του mining συνεχίζεται χωρίς τέλος στον ορίζοντα. Αυτό θα λειτουργήσει υπέρ της Microsoft.

Επεξ/σία από DrFreeman
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...