Προς το περιεχόμενο

Αγορα καμερας


Alex-V

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπερα. Ψιλοασχετος με καμερες. Θελω να μου προτεινετε μια σχετικα απλη καμερα για φωτογραφιση προιοντων που θα κανω εγω. Δεν μιλω για επαγγελματικη δουλεια. Απλα με το κινητο ειναι ασχημο να βγαζω. Ε θελω λιγο πιο καλο αποτελεσμα. Καλα dslr την ξεχναω. Μιλαμε για budget 150-200 max. Αν υπαρχει κατι καλο πιο φθηνα ακομη καλυτερα

Επεξ/σία από Alex-V
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα. Ψιλοασχετος με καμερες. Θελω να μου προτεινετε μια σχετικα απλη καμερα για φωτογραφιση προιοντων που θα κανω εγω. Δεν μιλω για επαγγελματικη δουλεια. Απλα με το κινητο ειναι ασχημο να βγαζω. Ε θελω λιγο πιο καλο αποτελεσμα. Καλα dslr την ξεχναω. Μιλαμε για budget 150-200 max. Αν υπαρχει κατι καλο πιο φθηνα ακομη καλυτερα

Καλησπέρα φίλε

Για την φωτογράφηση προϊόντων εκτός απο Dslr χρειάζεσαι και αλλά πράγματα όπως φωτισμό , light box και ένα macro φακό σε κάποιες περιπτώσεις

Αν δεν εχεις κάτι απο αυτά δεν υπάρχει περίπτωση να βγάλεις καλό αποτέλεσμα

Αν επιτρέπεται γιατί προϊόντα μιλάμε ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξεχασα να το αναφερω. Καταλαβα τι λες. Φλας ομπρελες κτλ κτλ. Συνηθως θα τα φωτογραφιζω σε φυσικο φως. Μερα δηλαδη. Πανω σε καποιο τραπεζι ας πουμε. Lip balm

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξεχασα να το αναφερω. Καταλαβα τι λες. Φλας ομπρελες κτλ κτλ. Συνηθως θα τα φωτογραφιζω σε φυσικο φως. Μερα δηλαδη. Πανω σε καποιο τραπεζι ας πουμε. Lip balm

Φίλε μου δεν ειναι τόσο απλό όσο νομίζεις αλλα πες οτι το κανείς , περνεις μια Dslr και ξεκινάς να τραβάς φωτογραφίες , και τη ρυθμίσεις θα κανείς στην μηχανή ? η θα την εχεις στο αυτόματο....

Και ξανά ρωτάω τη προϊόντα θα φωτογραφίζεις? γιατί προϊόν με προϊόν δεν ειναι το ίδιο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ανεφερα πιο πανω το προιον. Lip balm για τα χειλη. Καταλαβαινω τι λες. Οπως ειπα στην αρχη, δεν θελω να βγαλω επαγγελματικο αποτελεσμα. Απλα θελω κατι λιγο πιο καλο απο καμερα κινητου. Ισα ισα για μια αρχικη τυπικη διαφημιση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε καλησπέρα , ψάξε να βρεις καμία μεταχειρισμένη μηχανή στα χρήματα που θέλεις να δόσεις , γράψε μας τη βρήκες και εδώ είμαστε να σου προτιμούμε την καλύτερη επιλογή!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...