Προς το περιεχόμενο

Θα δίνατε 78,67 την βραδυά για κάτι τέτοιο;


Manjaro

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ο ιδιοκτήτης πρέπει να είναι πολιτικός δεν εξηγείται αλλιώς τέτοιο χούφτωμα :P

 

Αυτό που μου κάνει ακόμη μεγαλύτερη εντύπωση είναι πως ο τουρίστας είναι μέσα στην τρελή χαρά το βλέπει σαν ρετρό εμπειρία του τύπου σαν να πηγαίναμε εμεις στην κούβα και οδηγούσαμε εκείνες τις κάντιλακ του 50  :P

 

https://www.youtube.com/watch?v=rErSbUb0Jqc

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στα 500 μπορεί... στα 78,67 βλέπω να σου έρχεται κάτι τέτοιο http://1.bp.blogspot.com/_1gU7JHt1E3Q/TDOlzWBa-MI/AAAAAAAAASM/np6tPMoBOy0/s320/ypothesi_diakoptou.jpg

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ααχχααχαχαχχαχα πραγματικα ποιος θεος τον εκλεψε ετσι, και μαλιστα το εβλεπα προχθες το βιντεακι, αλλα ειχα δει μονο οταν πηγαινε να φαει, και το αφησα ολο και οταν ακουσα 80 λεω ενταξει, ο τυπος που το νοικιασε κανει ηδη διακοπες. Απιστευτο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στα 500 μπορεί... στα 78,67 βλέπω να σου έρχεται κάτι τέτοιο http://1.bp.blogspot.com/_1gU7JHt1E3Q/TDOlzWBa-MI/AAAAAAAAASM/np6tPMoBOy0/s320/ypothesi_diakoptou.jpg

Ετοιμο αστειο σου εδωσα ασε τωρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδη ετυχε να δω βιντεο απο τον συγκεκριμενο για φαγητο του δρομου παντα αυτη την φατσα εχει, σαν χαζοχαρουμενος. Οσο για το διαμερισμα τον εκλεψαν κανονικα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πλάκα πλάκα δεν έχω ιδέα σε τι τιμές κυμάινονται στην Αθήνα airbnb/ξενοδοχεία αλλά όντως το θεωρώ λίγο ακριβό μιας και είναι παλιό αλλά είναι και ρετιρέ με μεγάλο(σχετικά) μπαλκόνι.

Πάντως εγώ δεν θα τα έδινα αλλά αφού αυτός την βρίσκει και είναι "classical" και "cool" μπράβο του.

 

On a side note 78*30 = 2340. Μιλάμε για πολλαπλάσια χρήματα από την πραγματική αξία (με την προυπόθεση ότι είναι full κλεισμένο αλλά κουκάκι+καλοκαίρι+τουρίστες=win)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Αυτό που μου κάνει ακόμη μεγαλύτερη εντύπωση είναι πως ο τουρίστας είναι μέσα στην τρελή χαρά..

 

έχω δει αρκετά βίντεο του συγκεκριμένου τύπου για διάφορα φαγητά, ο συγκεκριμένος αγγίζει τα όρια της προβληματικότητας σε οτι αφορά την τρελή χαρά, είναι πάντα χαρούμενος και εκστασιασμένος με τα πάντα 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ααχχααχαχαχχαχα πραγματικα ποιος θεος τον εκλεψε ετσι

 

Oποιος και να είναι πουλάει πάγο σε Εσκιμώο

 

 

ή ο τουρίστας είναι λίγο ζώο :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το κερασάκι στην τούρτα ήταν ότι του άρεσε η κουζίνα της κατοχής :P είχα μπεί σε μια γκαρσονιέρα προς ενοικίαση όταν ήμουν φοιτητής και είχε τέτοια μαρμάρινη κουζίνα και έφυγα έτσι όπως μπήκα χαχαχαχα

 

 

καλά εδώ και η αποθέωση δεν ξέρω αν είναι πολύ καλός ή πολύ απελπισμένος (Επειδή νόμιζε ότι θα κάνει ενα γαμάτο ντοκιμαντέρ της γραφικής Αθήνας και βρήκε Ζιμπάμπουε και προσπαθεί να το σώσει) ή πολύ χαζοχαρούμενος :P

 

https://www.youtube.com/watch?v=G0pVO8tqhlM

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έχω δει αρκετά βίντεο του συγκεκριμένου τύπου για διάφορα φαγητά, ο συγκεκριμένος αγγίζει τα όρια της προβληματικότητας σε οτι αφορά την τρελή χαρά, είναι πάντα χαρούμενος και εκστασιασμένος με τα πάντα

 

Ευτυχης Μπλέτσας απο τα λιντλ

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γενικα οσα βιντεο εχω δει και εγω εχει την ιδια αντιδραση οταν τρωει κατι, γερνει το κεφαλι του λιγο αριστερα και ψιλογελαει σαν χαζουλης :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενας youtuber με 1mil subs μπορει να γυρναει τον κοσμο ?!?

Τα 79δολαρια ειναι 65ε.τα εδωσε γιατι η περιοχη ηταν στην 5αδα κοσμου με τα περισσοτερα booking..

Μου κανε εντυπωση μονο ο καναλατος κλιματισμος σε τοσο παλιο σπιτι ..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για εμάς που ξέρουμε από Ελλάδα και Αθήνα φαίνεται κοροϊδία, για κάποιον όμως Αμερικανό ή Άγγλο που δε ξέρει , μέχρι και τζαμπε μπορεί να φανεί. Μιλάμε για εντελώς άλλους μισθούς και κόστος διαμονής σε τέτοιες χώρες. Επειδή έχω συγγενείς Άγγλους όταν τους λέω πόσα δίνω σε ενοίκιο με ρωτάνε " Τη βδομάδα ; " ( 300 ευρώ τη βδομάδα μόνο αν νοίκιαζα στην Εκάλη) και όταν λέω το μήνα τους φαίνεται περίεργο (φθηνό) γιατί με 300 το μήνα δε νοικιάζεις ούτε τη τουαλέτα σπιτιού στο Λονδίνο πχ.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σπιτι που σε ενοικιο δε θα έπαιρνε ούτε 250 το μήνα επιπλωμένο, το βάζει στο rbnb και τα βγάζει μέσα σε 3-4 μέρες.

Για οσους ψάχνουν να βρουν για μακροπρόθεσμο ενοικιο το airbnb ειναι καταστροφή,

αλλά για τους ιδιοκτήτες,εαν προσέχουν ειναι τρελή κονόμα. Και ψιλοαμφιβάλω για τη φορολόγισή του.

 

Ως σπιτι σε καμια περίπτωση δεν αξιζει τοσα χρηματα. Βέβαια ειναι προσεγμένο, έχει γινει μερικη ανακαίνιση.

Ειναι κατοικισιμο ρε παιδί μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...