Προς το περιεχόμενο

Που μπορώ να βρω εξωτερικη τροφοδοσια καμερας απο ελλαδα???


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ξέρει κανένας που μπορώ να βρω στην Ελλάδα μαγαζί που να πουλάει εξωτερικη τροφοδοσια καμερας

για sony mirrorless και αν ναι πια να επιλεξω????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πας σε ενα μαγαζι με ηλεκτρονικα και θα σου βρουν οτι θελεις και θα σου προσαρμωσουν οτι βυσμα χρειαζεται. Ενας απλος μετασχηματιστης ειναι.

Επεξ/σία από SeNNinhA
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ πολυ.μπορείς να μου στείλεις σε παρακαλώ πολυ  ενα λινκ??? για να δω περίπου πως θα ειναι εμφανισιακά αυτο αν θα  ειναι ολόκληρη κουμουτσα η οχι???.και να μου πεις  αν ξέρεις αν  ειναι βάρη αυτο η οχι???. Για να τα συμπεριλάβω ολα αυτα στην ακρη του μυαλου μου πριν την τελικη αποφαση. σε περιπτωση που καταληξω τελικα σε Sony Mirrorless  για να γραφω απροβλημάτιστα συνεχόμενα βίντεο χωρις προβληματα υπερθερμανσης κτλπ.και επίσης νασε ρωτήσω κάτι ακομα??? αν  μου βάλουν αυτο στην καμερα  θα χαθεί η εγγύηση της κάμερας ???   

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εξωτερικη τροφοδοσια ειναι και ενας μετασχηματιστης συνδεδεμενος στην πριζα και στην μηχανη σου σε περιπτωση πχ που την εχεις στημενη σε ενα τριποδο

 

 

 

Εξωτερικη τροφοδοσια ειναι και ενα απλο powerbank σε μια τσεπη που το εχεις συνδεδεμενο με καλωδιο στην μηχανή σου

 

Powerbank-to-charge-Sony-Alpha-A6000-01.

 

Εξωτερικη τροφοδοσια ειναι και ενα powerbank τοποθετημενο σε ενα εξωτερικο μεταλλικο cage συνδεδεμενο με καλωδιο στην μηχανή σου

 

IMG_4123a-300x225.jpg

 

s-l300.jpg

Επεξ/σία από SeNNinhA
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...