Προς το περιεχόμενο

Cosmote : Προγράμματα Double Play Fiber για νοικοκυριά και εταιρείες με ταχύτητες 100 και 200 Mbps


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 160
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Πχ είδα περιπτώσεις που από 60Mbps attainable πήγε στα 115, σε μένα που είμαι 126 ήδη χωρίς Vectoring δεν νομίζω ότι θα αυξηθεί τόσο (+50) το attainable...

 

Thanks! Για να δούμε πότε θα μας το ενεργοποιήσουν.. Είμαστε και στην ίδια περιοχή ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1mDiPB0wHyVtkrSpzS5ypq0J8qGyMJERbrPP5xWM9a5U/edit#gid=390961627

 

Αν ξέρεις τον αριθμό του ΚΑΦΑΟ σου ψάχνεις εδώ. Συγκεντρωμένες όλοι οι πάροχοι σε όλες τις περιοχές τους.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1mDiPB0wHyVtkrSpzS5ypq0J8qGyMJERbrPP5xWM9a5U/edit#gid=390961627

 

Αν ξέρεις τον αριθμό του ΚΑΦΑΟ σου ψάχνεις εδώ. Συγκεντρωμένες όλοι οι πάροχοι σε όλες τις περιοχές τους.

Δεν ειναι απολυτες οι ημερομηνιες αυτες ειναι ομως ενδεικτικες .Εμενα π.χ  αργησαν ενα Q.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Δεν σημαίνει όμως ότι θα αργήσουν κι οι επόμενες. Μπορεί να έπεσε καθυστέρηση λόγω αναμονής έγκρισης από ΕΕΤΤ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν σημαίνει όμως ότι θα αργήσουν κι οι επόμενες. Μπορεί να έπεσε καθυστέρηση λόγω αναμονής έγκρισης από ΕΕΤΤ.

Ναι προφανως και το παραδειγμα το δικο μου δεν σημαινει πως θα συμβει σε ολες απλα   το αναφερα σαν ενδειξη .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ευχαριστώ! Q7 2014 γράφει το δικό μου.. Λες να έχει ενεργοποιηθεί ήδη; Γιατί έπιανα 45Κ και μόλις εδώ και 1-2 μήνες με πήγε στα 50Κ.. ITU-T G.993.5 G.Vector γράφει το router και σε σας; 

 

post-289428-0-41857700-1512078306_thumb.png

Επεξ/σία από Philippe
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως το σύστημα διαθεσιμότητας του ΟΤΕ βγάζει το διπλανό διαμέρισμα ΟΚ ενώ το δικό μου όχι. Μυστήριο, ε; Και στο τηλέφωνο που τους πήρα το ίδιο είδαν και αυτοί, χωρίς να μπορούν να το εξηγήσουν. Δευτέρα θα πάω από κατάστημα μήπως βγάλω άκρη (χλωμό). Ίσως να φταίει ότι έχω κρατήσει δικό μου εξοπλισμό και δεν έχω γυρίσει σε voip αλλά είμαι ακόμα με Netmod σε ISDN - who knows.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι modem router δίνει στο 200αρι?

 

Ιδέα δεν έχω γιατί θα γίνει αποστολή απευθείας σπίτι/μαγαζί των πελατών με τεχνικό για σύνδεση και με συναγερμό. Το ρούτερ θα το πάει απευθείας ο τεχνικός για να κάνει και την συνδεσμολογία. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...