Προς το περιεχόμενο

Ξεπούλησε μέσα σε λίγα λεπτά το Apple iPhone X στη Ν. Κορέα


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Θα πω κάτι που ίσως ενοχλήσει κάποιους εδώ μέσα. Για κάποιους ψιλά είναι τα κέρματα στην τσέπη και για κάποιους το 50€. Δεν δουλεύουν όλοι και αμοιβονται με βασικό μισθό. Για αυτούς είναι ακριβό αυτό το τηλ. Κάποιοι αμοιβονται χιλιάδες ευρώ το μήνα. Για αυτούς είναι της πλάκας έξοδο να πάρουν αυτό το τηλ. Ο Έλληνας αντί να προσπαθήσει να μοιαξει στον πετυχημένο θέλει να αποτύχει και να έρθει στα δικά του μίζερα επίπεδα. Γι αυτό δεν θα πάμε ποτέ μπροστά. Μας κυβερνάνε αυτοί που μας αξίζουν.

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 89
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Πάντως του χρόνου, αν το βγάλει με 6.5" οθόνη... θα το σκεφτώ. Να ενοποιήσω τις συσκευές μου. Αφού πρώτα πουλήσω και το χωράφι στο χωριό....

 

Και θα συμφωνήσω με κάποιον στην αρχή:

 

Είναι ακριβό, poul mour, marketing....  προσθέστε και ότι άλλο θέλετε. Δεν μπορεί όμως, δεν μπορούν να "κοροϊδεύουν" τόσο κόσμο, κάνει κάτι ΣΩΣΤΑ.

 

Και αν κρίνω από το macbook μου (που ΔΕ θα ξαναγυρίσω ΠΟΤΕ σε windows)....  σίγουρα κάτι κάνουν σωστά.

 

Τώρα αν αυτό αρκεί για να ξεπεράσει την υψηλότατη τιμή... αυτό θα το κρίνει ο καθένας που το πληρώνει.

Αντίστοιχη εμπειρία είναι και το iphone....απλά δεν πάς σε android !!!!!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι Πωλήσεις Αγαθών Είναι ¨Ένας Μαραθώνιος κι Όχι μια Κούρσα Ταχύτητας. Ο Απολογισμός Γίνεται στο Τέλος Ποτέ στη Αρχή.  

Είναι Πολύ Απλό για να Φύγουν σε 3 λεπτά Τότε Όλα Ήταν Προπαραγγελειες  Έτσι δε Μετράς την Τάση της Αγοράς γιατί Κανένας Δε μας Λέει σε Πόσο χρόνο Έφτασαν οι Παραγγελίες Αυτές πχ σε 1 Μήνα Τότε τα 150.000 κομμάτια Έφυγαν σε 1 Μήνα κι Όχι σε 3 (είναι για γέλια) Λεπτά. Σε 3 Λεπτά τα Παρέδωσαν, και Μιλάμε για μια Αγορά 51.000.000 κατοίκων.

Καλά τα Μαρκετίστικα Τρικ Αλλά δε Λένε Όλη την Αλήθεια.

180 δεύτερα / 150.000 μονάδες = 0,0012 δεύτερα / μονάδα Χρόνος Παράδοσης....ή 8.333,33 Τηλέφωνα / Δευτερόλεπτο Για Πολλά Γέλια..

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είδα το μαύρο, η οθόνη ώραία αλλά το σώμα και δεν μου άρεσε καθόλου. Έβαψαν το μέταλο σε χρώμα που το κάνει να φάινετε σαν φτινό κινέζικο πλαστικό.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είδα το μαύρο, η οθόνη ώραία αλλά το σώμα και δεν μου άρεσε καθόλου. Έβαψαν το μέταλο σε χρώμα που το κάνει να φάινετε σαν φτινό κινέζικο πλαστικό.

Έτσι το Είδα Φίλε κι Εγώ...Από της Φωτό μου Άρεσε ειναι η Αλήθεια από Κοντά Ομως το Είδα "Ψεύτικο". 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Ξεπούλησε μέσα σε λίγα λεπτά το Apple iPhone X στη Ν. Κορέα

 

!!!!!!!1111!!!!!111 ΤΙ ΑΙΣΧΗ ΕΙΝ' ΑΥΤΑ!!!111

ΠΡΟΚΗΤΑΙ ΓΙΑ ΕΜΦΥΛΙΟ; ΤΙ ΜΑΣ ΚΡΥΒΟΥΝ!!!11 ΝΑ ΒΓΕΙ Η SAMSUNG ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΘΕΣΗ ΥΠΕΥΘΗΝΑ!!!!11111

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι πανεμορφο παντος , Τωρα για να πουλαει τοσο πολύ προφανος και κατι κανει σωστα που εγω δεν μπορω να καταλαβω .

Σέβομαι ότι για πολους είναι ότι καλυτερο υπαρχει , απλα για μενα δεν κανει το λειτουργικό  .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όντως από κοντά φαίνεται σαν φθηνό κινεζικό κινητό , δεν παίζει αυτό το κίνητο να κάνει 1500 χιλιάρικο.απο κάθε κινητό που πουλάνε το κέρδος είναι 1000 ευρώ , μπράβο η aple ξέρει να απευθυνθείτε στο κοινό της

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορεί να ξεπουλάει αλλά απο κοντά δείχνει φτηνιάρικο! Δεν λέει τίποτα που ξεπούλησε αυτά είναι μαρκετίστικα κόλπα στο τέλος θα δούμε πόσα πούλησε! Είναι πολλά τα λεφτά που κοστίζει πλέον με 47 ευρώ κινητό κάνεις μια χαρά την δουλειά σου! Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί έβαλαν το notch να κόβει την οθόνη πολύ άσχημο!!! Ξέρει να απευθύνεται στο κοινό της!!!! Ξέχασα κάτι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...