Προς το περιεχόμενο

ερωτηση για μινι σομπα


Elysian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

https://m.youtube.com/watch?v=qATBLRvb4ls καλησπερα παιδια ενας γνωστος μου θελει να αγορασει το συγκεκριμενο προιον το εχει κανεις αξιζει? Εγω του ειπα οχι παντως αλλα δεν θελω να ειμαι απολυτος γ αυτο ρωταω και εδω αμα το εχει κανεις να πει αν αξιζει? Ευχαριστω πολυ
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 37
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Tι να πρωτοσχολιάσω από αυτό το αριστούργημα διαφήμισης? Μερικά από τα αγαπημένα μου είναι η κακομοίρα που φοράει τρύπια και κρυώνει, εκεί που βγαίνει από το μπάνιο και κάνει να πετάξει την πετσέτα, εκεί που η λήψη πιάνει το μισό τουρλωτό κωλομέρι, ο χαλβάς με το γύφτικο τατουάζ και το εφαρμοστό βρακί και φυσικά το ότι ένα σκατό 350w ζεσταίνει 25τμ.

  • Like 10
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρα παιδια να του πω οχι γιατι δεν θα κανει αυτο που λενε ? Και τσαμπα τα 30 ευρω κτ μεχρι 40 να του πω υπαρχει ? Για 20 τμ να ζεσταινει το μπανιο κλτπ η εστω το δωματιο και να μην καιει πολυ σας ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βγάζει την ίδια ζεστή με το μικρό ματάκι που φτιάχνεις καφέ. Αν πιστεύει ότι μπορεί να ζεσταθεί με το ματάκι που φτιάχνεις καφέ ας το πάρει. Πεταμένα λεφτά δηλαδή.

Ένα σεσουάρ βγάζει 5 φορές περισσότερη ζέστη.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρα παιδια να του πω οχι γιατι δεν θα κανει αυτο που λενε ? Και τσαμπα τα 30 ευρω κτ μεχρι 40 να του πω υπαρχει ? Για 20 τμ να ζεσταινει το μπανιο κλτπ η εστω το δωματιο και να μην καιει πολυ σας ευχαριστω

 

Ρε φίλε πες του να πάει  στο leroy και με αυτά τα λεφτά θα πάρει μία πολύ καλή ρεύματος μέχρι 2800 watt.

 

 

Να πληρώσει τον τουρλωτό 30 ευρώ και να μην τον πιάσει τουλάχιστον είναι κρίμα. :P  

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια χαρα ειναι, σκεφτομαι και εγω να αγορασω μια τετοια σομπα για να ζεσταινω τα @@ μου οταν κρυωνουν.

Εγώ έκατσα και είδα όλο το βίντεο μπας και βγάλει τίποτα παραπάνω το γκομενάκι

 

Τζίφος η δουλειά

Ειναι λιγα τα βαττ ρε και δεν ζεσταθηκε πολυ ο χωρος, σε κανα μηνα που θα βγει και μεγαλο μοντελο με 500βαττ και θα βραζει ο τοπος τοτε θα βγαλει και το σουτιεν της... Οποτε αναμονη στους δεκτες σας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το για εως 25 τμ είναι αντίστοιχο με το έως 24 mbps. :D

 

Καλά έχουμε δει αηδιες και αηδιες σε τελεμαρκετινγκ αλλά αυτό νομίζω τα ξεπερνάει όλα. Δηλαδή πουλάει ένα κεραμικο αεροθερμο 350 watt, 30 ευρώ όταν μπορείς να βρεις με κανα δεκαρικο αεροθερμο 1500-2000 watt να σου ζεστανει έστω το μπάνιο όταν βγαινεις βρεγμενος. Αυτό δε ξέρω αν ζεσταινει καν εσωτερικό αμαξιου τοσο μικρο που ειναι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά το τηλεμάρκετινγκ αυτό είναι.Να σε πείσει ότι κάποιο πράγμα κάνει πολύ περισσότερα από αυτά 

που στην πραγματικότητα κάνει.

 

Υπάρχουν άνθρωποι και γνώστες του ίντερνετ μάλιστα που δίνουν 70 ευρώ να αγοράσουν π.χ. μία σόμπα 

kumtel  όταν στο ίτνερνεντ  ακόμη και σε καταστήματα όπως το leroy υπάρχουν σόμπες με ανάλογα watt 

με τιμή έως 30 ευρώ.

Και δεν είναι μόνο αυτό έχουν και την εντύπωση ότι μία τέτοια σόμπα θα τους ζεστάνει σπίτι 60 και 70

τετραγωνικών μέτρων που ακούνε από τη διαφήμιση.

Ο Αμερικάνικος τρόπος προώθησης ενός προιόντος μπήκε για καλά στη ζωή μας όταν υπάρχουν αρκετά

κανάλια που συντηρούνται και κάνουν μόνο αυτό το πράγμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να τους δεις πως ουρλιάζουν όταν έρχεται ο εκκαθαριστικός λογαριασμός ρεύματος .

Η μεγάλη πλάκα είναι ότι ακόμα και τότε δεν πιστεύουν ότι η αύξηση είναι από την σούπερ σόμπα . Επιμένουν ότι κάτι άλλο φταίει αφού η τηλεόραση το λέει καθαρά , η σόμπα καίει 10 λεπτά την ημέρα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...