Προς το περιεχόμενο

Το Apple A11X SoC θα διαθέτει πιθανότατα οκταπύρηνο επεξεργαστή


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Super Moderators

Άλλο ios έχει το iPhone X και άλλο το iPhone 7; Ρωτάω γιατί to ios 11 στο iPhone 7 μόνο τέλειο δεν είναι.

 

 

:-D Πες τα ρε gRim, γιατί θα ξεχάσουμε κι αυτά που ξέραμε! Ακριβώς το ίδιο λειτουργικό είναι. 

 

Έχει διαφορετικό χειρισμό και διαφορετική απόκριση σε σχέση με το 7plus. Που και στο plus δεν ειχα θέματα αλλά τώρα είναι ακόμη πιο smooth. 

Μόνο που θυμάμαι τι λέγανε για τους πυρήνες οι "γνωστοί" και πιστοί στρατιώτες της apple με πιάνει σπαστικό γέλιο.

Απο 2 πήγαν σε 4, μετά σε 6 και οσονούπω σε 8...

Ότι χρησιμοποιεί η apple είναι "Innovation".

Αυτή είναι η γραμμή για τα μαντρωμένα... :P

 

Μόνο που όσο εσύ γελάς εμείς απολαμβάνουμε τον πιο γρήγορο επεξεργαστή της αγοράς και το πιο σταθερό λειτουργικό. Δεν θα γκαζώσω πολύ για να μη σου μπει σκόνη στα μάτια μιας και έχεις και ανοιχτά παράθυρα! :P

  • Like 8
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατι τι προβλημα εχει ?

 

Θα σου πω αυτά που έχω αντιμετωπίσει από την αρχή

  • Χάλια μπαταρία ακόμα και ύστερα από restore. Καινούργιο κινητό έχασε 1-2 ώρες χρήσης αμέσως με το που έγινε αναβάθμιση.
  • Bug όπου τα εικονίδια φαίνονται "πατημένα".
  • Bug με την αυτόματη επιδιόρθωση στα αγγλικά ύστερα από το update σε 11.1.
  • Πατάω να μεταφέρω 2-3 αρχεία μαζί από το files σε οποιαδήποτε εφαρμογή και περνάει μόνο ένα από τα αρχεία.
  • Lag και ιδιαίτερα στο 3D touch µενού (δεν ξέρω πως ακριβώς λέγεται) αν και διορθώθηκε σε τεράστιο βαθμό με την 11.1.
  • Σκαλώματα με εφαρμογές με αποτέλεσμα τρομερή κατανάλωση μπαταρίας. Για παράδειγμα να ξυπνάω το πρωί και η μπαταρία να έχει πέσει 30-40%. Να πηγαίνω ρυθμίσεις για να δω εάν έφαγε σκάλωμα καμία εφαρμογή όπως το youtube και να βλέπω να μου λέει ότι η κατανάλωση ήταν από τον φακό! Da faq.. Ναι από τον φακό ο οποίος φυσικά ήταν κλειστός... Πάμε πάλι ένα hard reset...
  • Δεν μου κρατούσε icloud backup αυτόματα κάτι το οποίο πήρα τυχαία χαμπάρι και όταν το έγραψα σε άλλο φόρουμ το παρατήρησαν κι άλλοι. Αναγκάστηκα να διαγράψω το υπάρχων και μετά να περιμένω κοντά μία μέρα για να κάνει upload καινούργιο και να στρώσει.
  • Δεν ξέρω εάν είναι bug αλλά πλέον μου ανοίγει τα youtube videos στον safari αντί της εφαρμογής και παίζουν μόνο στα 480p (χωρίς δυνατότητα αλλαγής) ανεξαρτήτως σύνδεσης (χρησιμοποιώ 4g και έχω vdsl σπίτι).
  • Ξαφνικά μου εμφάνιζε notifications 3-4 ημερών ενώ τα είχα διαγράψει.

Είμαι αρκετά χρόνια χρήστης ios και είναι η πρώτη φορά που εγκατέστησα beta στην συσκευή μου. Μετά από αυτό δεν νομίζω να αναβαθμίσω ποτέ ξανά day one και μου φαίνεται πολύ περίεργο που κάποιος βγαίνει και λέει ότι ήταν ένα λειτουργικό τέλειο και έγινε ακόμα καλύτερο στο X (???).

  • Like 11
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Θα σου πω αυτά που έχω αντιμετωπίσει από την αρχή

  • Χάλια μπαταρία ακόμα και ύστερα από restore. Καινούργιο κινητό έχασε 1-2 ώρες χρήσης αμέσως με το που έγινε αναβάθμιση.
  • Bug όπου τα εικονίδια φαίνονται "πατημένα".
  • Bug με την αυτόματη επιδιόρθωση στα αγγλικά ύστερα από το update σε 11.1.
  • Πατάω να μεταφέρω 2-3 αρχεία μαζί από το files σε οποιαδήποτε εφαρμογή και περνάει μόνο ένα από τα αρχεία.
  • Lag και ιδιαίτερα στο 3D touch µενού (δεν ξέρω πως ακριβώς λέγεται) αν και διορθώθηκε σε τεράστιο βαθμό με την 11.1.
  • Σκαλώματα με εφαρμογές με αποτέλεσμα τρομερή κατανάλωση μπαταρίας. Για παράδειγμα να ξυπνάω το πρωί και η μπαταρία να έχει πέσει 30-40%. Να πηγαίνω ρυθμίσεις για να δω εάν έφαγε σκάλωμα καμία εφαρμογή όπως το youtube και να βλέπω να μου λέει ότι η κατανάλωση ήταν από τον φακό! Ναι από τον φακό ο οποίος φυσικά ήταν κλειστός... Πάμε ένα hard reset.
  • Δεν μου κρατούσε icloud backup αυτόματα κάτι το οποίο πήρα χαμπάρι και όταν το έγραψα σε άλλο φόρουμ το παρατήρησαν κι άλλοι. Αναγκάστηκα να διαγράψω το υπάρχων και μετά να περιμένω κοντά μία μέρα για να κάνει upload καινούργιο και να στρώσει.
  • Δεν ξέρω εάν είναι bug αλλά πλέον μου ανοίγει τα youtube videos στον safari αντί της εφαρμογής και παίζουν μόνο στα 480p ανεξαρτήτως σύνδεσης (χρησιμοποιώ 4g και έχω vdsl σπίτι).
  • Ξαφνικά μου εμφάνιζε notifications 3-4 ημερών ενώ τα είχα διαγράψει.

Είμαι αρκετά χρόνια χρήστης ios και είναι η πρώτη φορά που εγκατέστησα beta στην συσκευή μου. Μετά από αυτό δεν νομίζω να αναβαθμίσω ποτέ ξανά day one και μου φαίνεται πολύ περίεργο που κάποιος βγαίνει και λέει ότι ήταν ένα λειτουργικό τέλειο και έγινε ακόμα καλύτερο στο X (???).

 

Δεν είχα κάνενα τέτοιο θέμα με το 7plus μου ούτε και με το Χ τώρα. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα σου πω αυτά που έχω αντιμετωπίσει από την αρχή

  • Χάλια μπαταρία ακόμα και ύστερα από restore. Καινούργιο κινητό έχασε 1-2 ώρες χρήσης αμέσως με το που έγινε αναβάθμιση.
  • Bug όπου τα εικονίδια φαίνονται "πατημένα".
  • Bug με την αυτόματη επιδιόρθωση στα αγγλικά ύστερα από το update σε 11.1.
  • Πατάω να μεταφέρω 2-3 αρχεία μαζί από το files σε οποιαδήποτε εφαρμογή και περνάει μόνο ένα από τα αρχεία.
  • Lag και ιδιαίτερα στο 3D touch µενού (δεν ξέρω πως ακριβώς λέγεται) αν και διορθώθηκε σε τεράστιο βαθμό με την 11.1.
  • Σκαλώματα με εφαρμογές με αποτέλεσμα τρομερή κατανάλωση μπαταρίας. Για παράδειγμα να ξυπνάω το πρωί και η μπαταρία να έχει πέσει 30-40%. Να πηγαίνω ρυθμίσεις για να δω εάν έφαγε σκάλωμα καμία εφαρμογή όπως το youtube και να βλέπω να μου λέει ότι η κατανάλωση ήταν από τον φακό! Ναι από τον φακό ο οποίος φυσικά ήταν κλειστός... Πάμε ένα hard reset.
  • Δεν μου κρατούσε icloud backup αυτόματα κάτι το οποίο πήρα χαμπάρι και όταν το έγραψα σε άλλο φόρουμ το παρατήρησαν κι άλλοι. Αναγκάστηκα να διαγράψω το υπάρχων και μετά να περιμένω κοντά μία μέρα για να κάνει upload καινούργιο και να στρώσει.
  • Δεν ξέρω εάν είναι bug αλλά πλέον μου ανοίγει τα youtube videos στον safari αντί της εφαρμογής και παίζουν μόνο στα 480p ανεξαρτήτως σύνδεσης (χρησιμοποιώ 4g και έχω vdsl σπίτι).
  • Ξαφνικά μου εμφάνιζε notifications 3-4 ημερών ενώ τα είχα διαγράψει.

Είμαι αρκετά χρόνια χρήστης ios και είναι η πρώτη φορά που εγκατέστησα beta στην συσκευή μου. Μετά από αυτό δεν νομίζω να αναβαθμίσω ποτέ ξανά day one και μου φαίνεται πολύ περίεργο που κάποιος βγαίνει και λέει ότι ήταν ένα λειτουργικό τέλειο και έγινε ακόμα καλύτερο στο X (;; ;).

Εχω  παντως εχω τελειως διαφορετικη εμπειρια με το 7 plus ,εκτος απο το θεμα με τα πατημενα εικονιδια που το ειχα παρατηρησει 2-3 φορες και πλεον δεν υφισταται ,ολα τα υπολοιπα που αναφερεις δεν τα  εχω .

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω γιατί γίνεται τέτοιος σαματάς σε αυτό το άρθρο αλλά αυτό που ξέρω είναι ότι τα τσιπ της Apple δεν τα φτάνει κανείς. Αν αυτό που γράφει παραπάνω είναι αλήθεια τότε δεν θα υπάρχει ανταγωνισμός.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Εχω  παντως εχω τελειως διαφορετικη εμπειρια με το 7 plus ,εκτος απο το θεμα με τα πατημενα εικονιδια που το ειχα παρατηρησει 2-3 φορες και πλεον δεν υφισταται ,ολα τα υπολοιπα που αναφερεις δεν τα  εχω .

 

Αν τα προβλήματα αυτά τα είχαν όλοι (ή οι περισσότεροι) θα γινόταν χαμός παντού. Το ότι δεν τα έχουμε όλοι φαντάζομαι πως έχει να κάνει με το setup και τη χρήση που κάνει ο κάθε χρήστης. Εκτός αν πρέπει για μερικούς να έχουμε κι εμείς τα δικά τους προβλήματα με το ζόρι ώστε να νιώσουν καλυτερα! :)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω  παντως εχω τελειως διαφορετικη εμπειρια με το 7 plus ,εκτος απο το θεμα με τα πατημενα εικονιδια που το ειχα παρατηρησει 2-3 φορες και πλεον δεν υφισταται ,ολα τα υπολοιπα που αναφερεις δεν τα  εχω .

 

Δηλαδη δεν ειχες frame drops με το που ανοιγες το control center? η αμα εκανες swipe στα widgets κολουσε το συμπαν? Τοσο ευχαριστηση πλεον αυτο το ios 11? εγω θεωρω οτι ηταν το χειροτερο με διαφορα, ειχε πολυ καλυτερη εμπειρια χρησης το 6s με ios 9. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Δηλαδη δεν ειχες frame drops με το που ανοιγες το control center? η αμα εκανες swipe στα widgets κολουσε το συμπαν? Τοσο ευχαριστηση πλεον αυτο το ios 11? εγω θεωρω οτι ηταν το χειροτερο με διαφορα, ειχε πολυ καλυτερη εμπειρια χρησης το 6s με ios 9. 

 

Εγώ τίποτα από αυτά (7plus)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είχα κάνενα τέτοιο θέμα με το 7plus μου ούτε και με το Χ τώρα. 

 

Εχω  παντως εχω τελειως διαφορετικη εμπειρια με το 7 plus ,εκτος απο το θεμα με τα πατημενα εικονιδια που το ειχα παρατηρησει 2-3 φορες και πλεον δεν υφισταται ,ολα τα υπολοιπα που αναφερεις δεν τα  εχω .

 

Αν τα προβλήματα αυτά τα είχαν όλοι (ή οι περισσότεροι) θα γινόταν χαμός παντού. Το ότι δεν τα έχουμε όλοι φαντάζομαι πως έχει να κάνει με το setup και τη χρήση που κάνει ο κάθε χρήστης. Εκτός αν πρέπει για μερικούς να έχουμε κι εμείς τα δικά τους προβλήματα με το ζόρι ώστε να νιώσουν καλυτερα! :)

 

Ήμουν σίγουρος billdanos ότι δεν θα είχες αντιμετωπίσει ούτε ένα πρόβλημα και είμαι σίγουρος ότι δεν θα αντιμετωπίσεις ούτε και στο μέλλον :) .

Έχεις δίκιο ότι αλλάζουν αρκετά πράγματα σύμφωνα με τη χρήση αλλά κάποια bug από αυτά που ανέφερα ίσως να τα είχες κι εσύ και απλά να μην τα παρατήρησες (όπως το icloud backup).

 

Έχετε δοκιμάσει να αντιγράψετε παραπάνω από ένα αρχείο ταυτόχρονα μέσω του files σε άλλη εφαρμογή; Για δοκιμάστε να αντιγράψετε πχ 2 αρχεία κειμένου σε οποιαδήποτε 3d party εφαρμογή...

Σας ανοίγουν τα youtube videos μέσω της εφαρμογής ή κατευθείαν μέσα από safari χωρίς να δίνεται η δυνατότητα αλλαγής ανάλυσης;

 

Και πίστεψε με billdanos εμένα προσωπικά αυτό που θα με έκανε να νιώσω καλά θα ήταν να λειτουργεί απροβλημάτιστα η συσκευή μου και όχι και άλλοι να αντιμετωπίζουν τα ίδια προβλήματα με εμένα. Εσένα από ότι κατάλαβα θα σε έκανε να νιώσεις καλά να έλεγαν όλοι ότι στο ios 11 τα πάντα είναι τέλεια και στο X έγινε ακόμα καλύτερα κάτι που μακάρι να ίσχυε αλλά δεν..μία βόλτα σε forums όπως του macrumors.com ή iphonehellas αρκεί.

 

Συγγνώμη για το offtopic.

  • Like 8
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω  παντως εχω τελειως διαφορετικη εμπειρια με το 7 plus ,εκτος απο το θεμα με τα πατημενα εικονιδια που το ειχα παρατηρησει 2-3 φορες και πλεον δεν υφισταται ,ολα τα υπολοιπα που αναφερεις δεν τα  εχω .

 

Δηλαδη δεν ειχες frame drops με το που ανοιγες το control center? Η αμα εκανες swipe στα widgets κολουσε το συμπαν? Τοσο ευχαριστηση πλεον αυτο το ios 11? Εγω θεωρω οτι ηταν το χειροτερο με διαφορα, ειχε πολυ καλυτερη εμπειρια χρησης το 6s με ios 9. 

Εγώ τίποτα από αυτά (7plus)

 

Και εγω με 7 plus ημουν, τι να πω, ισως παιζει ρολο οτι πηγα σε  ios 7 plus μετα απο oneplus 5 stock android.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Ήμουν σίγουρος billdanos ότι δεν θα είχες αντιμετωπίσει ούτε ένα πρόβλημα και είμαι σίγουρος ότι δεν θα αντιμετωπίσεις ούτε και στο μέλλον :) .

Έχεις δίκιο ότι αλλάζουν αρκετά πράγματα σύμφωνα με τη χρήση αλλά κάποια bug από αυτά που ανέφερα ίσως να τα είχες κι εσύ και απλά να μην τα παρατήρησες (όπως το icloud backup).

 

Έχετε δοκιμάσει να αντιγράψετε παραπάνω από ένα αρχείο ταυτόχρονα μέσω του files σε άλλη εφαρμογή; Για δοκιμάστε να αντιγράψετε πχ 2 αρχεία κειμένου σε οποιαδήποτε 3d party εφαρμογή...

Σας ανοίγουν τα youtube videos μέσω της εφαρμογής ή κατευθείαν μέσα από safari χωρίς να δίνεται η δυνατότητα αλλαγής ανάλυσης;

 

Και πίστεψε με billdanos εμένα προσωπικά αυτό που θα με έκανε να νιώσω καλά θα ήταν να λειτουργεί απροβλημάτιστα η συσκευή μου και όχι και άλλοι να αντιμετωπίζουν τα ίδια προβλήματα με εμένα. Εσένα από ότι κατάλαβα θα σε έκανε να νιώσεις καλά να έλεγαν όλοι ότι στο ios 11 τα πάντα είναι τέλεια και στο X έγινε ακόμα καλύτερα κάτι που μακάρι να ίσχυε αλλά δεν..μία βόλτα σε forums όπως του macrumors.com ή iphonehellas αρκεί.

 

Συγγνώμη για το offtopic.

 

Και πάλι μου το γυρνάς κάπως στην ειρωνεία και πρακτικά πιστεύεις πως αντιμετωπίζω θέματα και δεν τα λέω για να μη θίξω την  apple και το ios. Anyway, δεν μπορώ να κάνω κάτι για αυτό. Ποτέ δεν είπα σε κανέναν πως δεν πιστεύω πως έχει τα προβλήματα που περιγράφει. 

 

Πάντως μόλις μετέφερα 2 έγγραφα στο files απο το Gdrive στο icloud.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κλασική αντιγράφη του δεκαπυρηνου της MediaTek....

Ελπίζω να το είπα πρώτος πριν πλακώσουν , οι ψυχοπαθείς με την Apple.

από παρθενογένεση δεν έχει βγει τίποτα μετά τον τροχό 

ελπίζω να είσαι καλά εσύ και άσε τους άλλους να πλακώνουν  :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και πάλι μου το γυρνάς κάπως στην ειρωνεία και πρακτικά πιστεύεις πως αντιμετωπίζω θέματα και δεν τα λέω για να μη θίξω την  apple και το ios. Anyway, δεν μπορώ να κάνω κάτι για αυτό. Ποτέ δεν είπα σε κανέναν πως δεν πιστεύω πως έχει τα προβλήματα που περιγράφει. 

 

Πάντως μόλις μετέφερα 2 έγγραφα στο files απο το Gdrive στο icloud.

 

Όπως σωστά είπες εξαρτάται από την χρήση που κάνει ο καθένας το εάν θα αντιμετωπίσει ή θα παρατηρήσει bugs. Εάν κάποιος παίρνει μόνο τηλέφωνο, τραβά καμιά φωτογραφία και μπαίνει facebook τότε όλα τέλεια είναι (μην παρεξηγηθώ δεν λέω ότι αυτή είναι η χρήση που κάνεις ένα παράδειγμα έγραψα) και σίγουρα δεν θα αντιμετωπίσει bugs στη χρήση του files. Εκεί που διαφωνούμε είναι στο αφού όλα λειτουργούν τέλεια στον ίδιο τότε το λειτουργικό είναι τέλειο. Γράφει κάποιος προβλήματα που αντιμετώπισε για να σου δείξει ότι δεν είναι τέλειο λειτουργικό και η απάντηση είναι ότι εγώ δεν αντιμετώπισα κάτι τέτοιο, το λειτουργικό είναι τέλειο και ψάχνεις να βρεις ότι και άλλοι αντιμετωπίζουν προβλήματα για να αισθανθείς καλύτερα..

 

Όσο για το bug που έγραψα μάλλον δεν ήμουν ξεκάθαρος. Επιλέγεις για παράδειγμα 2 αρχεία txt και ύστερα πατάς το εικονίδιο με το βελάκι τέρμα αριστερά και διαλέγεις να το ανοίξει για παράδειγμα στο word (Αντιγραφή σε word) ή στο Documents κτλ. Ακόμα και εάν πατήσεις για παράδειγμα αντιγραφή σε Dropbox δεν γίνεται αλλά τουλάχιστον εκεί η εφαρμογή υποστηρίζει το files και μπορείς να χρησιμοποιήσεις το εικονίδιο με τον φάκελο όπου σου εμφανίζει όλες τις τοποθεσίες.

To youtube που το έχω άχτι γιατί μου αρέσει να βλέπω από το κινητό εσένα λειτουργεί όπως περιέγραψα ή πατάς το link και ανοίγει η εφαρμογή διαλέγοντας ότι ανάλυση θέλεις όπως παλιότερα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Όπως σωστά είπες εξαρτάται από την χρήση που κάνει ο καθένας το εάν θα αντιμετωπίσει ή θα παρατηρήσει bugs. Εάν κάποιος παίρνει μόνο τηλέφωνο, τραβά καμιά φωτογραφία και μπαίνει facebook τότε όλα τέλεια είναι (μην παρεξηγηθώ δεν λέω ότι αυτή είναι η χρήση που κάνεις ένα παράδειγμα έγραψα) και σίγουρα δεν θα αντιμετωπίσει bugs στη χρήση του files. Εκεί που διαφωνούμε είναι στο αφού όλα λειτουργούν τέλεια σε αυτόν τότε το λειτουργικό είναι τέλειο. Γράφει κάποιος προβλήματα που αντιμετώπισε για να σου δείξει ότι δεν είναι τέλειο λειτουργικό και η απάντηση είναι ότι εγώ δεν αντιμετώπισα κάτι τέτοιο το λειτουργικό είναι τέλειο.

 

 

Το ότι αναφέρω πως δεν είχα το ίδιο θέμα με κάποιον άλλο, δε νομίζω πως είναι κάτι περίεργο!

 

Για το θέμα με τα files νομίζω πως είναι κάποιος περιορισμός και όχι bug. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

από παρθενογένεση δεν έχει βγει τίποτα μετά τον τροχό 

ελπίζω να είσαι καλά εσύ και άσε τους άλλους να πλακώνουν  :-D

 

Ναι, ότι κοινό έχει η Φεράρι με το λαντα (4 ρόδες) έχει και η mediatek με την σιλικόνη της Apple..

Μην τα λέτε δημόσια αυτά ,γελάει ο κόσμος..

 

Βρε εσείς αν σας χαλάει μην τα αγοράζετε και κυριότερο μην μας πριζεται τα ουμπαλα σε οποίο thread γράφει Apple .

Ψυχολογικά σας έχει προκαλέσει ;

 

Μπήκε ο άλλος και πόσταρε όλη την σελίδα των bug fixes της Apple σαν «προβλήματα» για να μας πει τι;

Τόσο τυχερός είσαι φιλε μου και σου έκατσαν όλα μαζί;

 

Κάτοχος τριών 7αριών στην φαμιλια και ενός 6s και σε beta κανα 6μηνο όλα αυτά μαζί δεν τα είδα.. τι στον μπιπ;

Μην απαντήσεις ξέρεις το θα λάβεις. Είναι καθαρά ρητορική η ερώτηση .

Και εγώ που δοκιμάζω την τύχη μου με το iOS η πρώτη εικόνα που βγάζει windows phone τύπου ο explorer να μην συνεργάζεται σωστά π.χ. Με το YouTube ! Επίσης άλλο ένα κακό είναι ότι οι αντίστοιχες εφαρμογές στο iOS είναι πίτα στις διαφημίσεις

 

μιλάμε φίλος, αυτά είναι προβλήματα  :cry: iphone 4s να υποθέσω?

ειδικά αυτό το ωραίο με τις διαφημίσεις στο iOS, έκανες πετυχεσιά  :cry:

περιμένετε τώρα να σας πάρουμε στα σοβαρά :D τσίμπησε και like με το εμπεριστατωμένο του σχόλιο  :cry:

 

tizen φίλος ή κανα sympian και θα πετάει το αργαλείο

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...