Προς το περιεχόμενο

Απόσυρση από το YouTube χιλιάδων βίντεο στρατολόγου τζιχαντιστών


deligkos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

Θα προτιμούσα να απαντάς με τα δικά σου νοήματα κι όχι με Links. Αν βαριέσαι να συζητήσεις εκτός του ότι είναι δυσάρεστο, τα Links δημιουργούν κενά επικοινωνίας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 48
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Οχι φιλοι μου κανετε μεγαλο λαθος. Με το να κατεβαζεις τετοια βιντεακια αρχιζεις σιγα σιγα να ελεγχεις την ελευθερια πανω στην οποια χτιστηκε το youtube και βουλιαξε την τηλεοραση. Οπως στον κανονικο κοσμο εγω εσυ και το 8χρονο παιδι σου θα τα συναντησει ολα και πρεπει να μαθει να φιλτ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι φιλοι μου κανετε μεγαλο λαθος. Με το να κατεβαζεις τετοια βιντεακια αρχιζεις σιγα σιγα να ελεγχεις την ελευθερια πανω στην οποια χτιστηκε το youtube και βουλιαξε την τηλεοραση. Οπως στον κανονικο κοσμο εγω εσυ και το 8χρονο παιδι σου θα τα συναντησει ολα και πρεπει να μαθει να φιλτ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι φιλοι μου κανετε μεγαλο λαθος. Με το να κατεβαζεις τετοια βιντεακια αρχιζεις σιγα σιγα να ελεγχεις την ελευθερια πανω στην οποια χτιστηκε το youtube και βουλιαξε την τηλεοραση. Οπως στον κανονικο κοσμο εγω εσυ και το 8χρονο παιδι σου θα τα συναντησει ολα και πρεπει να μαθει να φιλτ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι φιλοι μου κανετε μεγαλο λαθος. Με το να κατεβαζεις τετοια βιντεακια αρχιζεις σιγα σιγα να ελεγχεις την ελευθερια πανω στην οποια χτιστηκε το youtube και βουλιαξε την τηλεοραση. Οπως στον κανονικο κοσμο εγω εσυ και το 8χρονο παιδι σου θα τα συναντησει ολα και πρεπει να μαθει να φιλτ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

-Interlaced Video (ο διπλασιασμός του frame για να ξεγελάει το μάτι και να δείχνουν τα 25frames/s σαν 50.

Το interlaced video δεν ειναι αυτο το πραγμα και ουτε δημιουργηθηκε γι αυτον το σκοπο.

και επισης ειναι χειροτερο απο το progressive

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρα και ο ίδιος δε δέχεται την αντίθετη άποψη. Infinite loop. Η κότα έκανε το αβγό ή το αβγό την κότα;

https://www.youtube.com/watch?v=z3IPpkjXLqg 

Οπως τα λεει ο Κατμαν ειναι :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα προτιμούσα να απαντάς με τα δικά σου νοήματα κι όχι με Links. Αν βαριέσαι να συζητήσεις εκτός του ότι είναι δυσάρεστο, τα Links δημιουργούν κενά επικοινωνίας.

Το link αφορουσε αυτο

   reductio ad absurdum (οταν η εφαρμοφη ενος θεωρηματος  οδηγει σε παραλογισμο).

 

Τα υπολοιπα παραμενουν ως εχουν.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα βιντεο για τζιχατζιστες θελουν καποιοι να υπαρχουν οπως και πολλα αλλα βιντεο με ρατσιστικα,πολιτικα κτλ περιεχομενο και ολα εχουν καποιο σκοπο. Αφηνετε σε αυτα τα σχολια σας και μπαινετε αυτοματος σε λιστες. Το ιδιο ισχυει για fb κτλ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λογικό το βλέπω! τελείωσε πια.. οι ισλαμοφασίστες μαζί με τους υποστηρικτές τους έχασαν! και αυτοί που δημιούργησαν αυτό το πράγμα με θλίψη το αποβάλλουν από τα μέσα τους 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το interlaced video δεν ειναι αυτο το πραγμα και ουτε δημιουργηθηκε γι αυτον το σκοπο.

και επισης ειναι χειροτερο απο το progressive

Το ότι είναι χειρότερο, προφανώς είναι. Τόσα χρόνια όμως αυτό χρησιμοποιείται στην μετάδοση κι αναπαραγωγή του τηλεοπτικού περιεχομένου. Τώρα αν δεν είναι αυτό κι είναι κάτι άλλο... Υποστήριξέ το.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το link αφορουσε αυτο

   reductio ad absurdum (οταν η εφαρμοφη ενος θεωρηματος  οδηγει σε παραλογισμο).

 

Τα υπολοιπα παραμενουν ως εχουν.

 

Αν σταθώ σ΄ αυτό που πρωτοείπες δηλαδή:  «Η αναγνωριση δικαιωματος σε καποιον που προσπαθει να το καταστειλει οδηγει στην καταργηση του»... 

 

Μπορώ να σου πω ότι διαφωνώ καθώς η Δημοκρατία σου δίνει το δικαίωμα του στοχασμού στο ΓΙΑΤΙ συμβαίνει κάτι τέτοιο και τι ευθύνεται... Η Δημοκρατία επιτρέπει στην έκφραση να εκτίθεται ακόμα κι όταν αυτή είναι εναντίων της, για να αυτοβελτιώνεται.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν σταθώ σ΄ αυτό που πρωτοείπες δηλαδή:  «Η αναγνωριση δικαιωματος σε καποιον που προσπαθει να το καταστειλει οδηγει στην καταργηση του»... 

 

Μπορώ να σου πω ότι διαφωνώ καθώς η Δημοκρατία σου δίνει το δικαίωμα του στοχασμού στο ΓΙΑΤΙ συμβαίνει κάτι τέτοιο και τι ευθύνεται... Η Δημοκρατία επιτρέπει στην έκφραση να εκτίθεται ακόμα κι όταν αυτή είναι εναντίων της, για να αυτοβελτιώνεται.

Τα δικαιωματα ειναι αποκτηματα οσων τηρουν τις υποχρεωσεις που απο αυτα απορρεουν. Ανοχη σε οσους προσπαθουν να καταλυσουν την δημοκρατια υπαρχει μονο στους οικους της (Claudel)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...