Προς το περιεχόμενο

The Lord of the Rings: The Rings of Power (Amazon Prime, 2022)


thomasG4

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 4,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Spoiler

Εδώ προσπαθούν να κοπιάρουν FOTR με μουσική από τα LIDL...

Screenshot2024-09-06195955.png.79f995bd20dd728712ae87cc819a9a35.png

 

... και εδώ (που αποκαλύπτονται τα μέλη της συντροφιάς για τα οποία κανείς δε νοιάζεται) προσπαθούν να προσφέρουν γέλιο, αλλά ούτε αυτό δεν καταφέρνουν οι άχρηστοι!
Screenshot2024-09-06200136.png.142a596d93ff94542e3a590bc7f849ee.png

To βλέπω στο Stremio, παρόλο που έχω Prime. Ή μήπως να το δω στο Prime για να νομίσουν ότι υπάρχει κόσμος που βλέπει το σκουπίδι τους και να σπαταλήσουν μερικά ακόμα μύρια; Δεν έχω αποφασίσει ποιο από τα 2 τους αξίζει περισσότερο...

 

 

  • Like 1
  • Haha 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 minutes ago, kirileman said:
  Hide contents

Εδώ προσπαθούν να κοπιάρουν FOTR με μουσική από τα LIDL...

Screenshot2024-09-06195955.png.79f995bd20dd728712ae87cc819a9a35.png

 

... και εδώ (που αποκαλύπτονται τα μέλη της συντροφιάς για τα οποία κανείς δε νοιάζεται) προσπαθούν να προσφέρουν γέλιο, αλλά ούτε αυτό δεν καταφέρνουν οι άχρηστοι!
Screenshot2024-09-06200136.png.142a596d93ff94542e3a590bc7f849ee.png

 

To βλέπω στο Stremio, παρόλο που έχω Prime. Ή μήπως να το δω στο Prime για να νομίσουν ότι υπάρχει κόσμος που βλέπει το σκουπίδι τους και να σπαταλήσουν μερικά ακόμα μύρια; Δεν έχω αποφασίσει ποιο από τα 2 τους αξίζει περισσότερο...

 

 

Η δευτερη φωτο αν δεν ηξερα σε ποιο νημα βρισκομαι θα πιστευα οτι ειναι παρωδια , χωρις πλακα . 

  • Like 5
  • Haha 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, noFEARgr είπε

Η δευτερη φωτο αν δεν ηξερα σε ποιο νημα βρισκομαι θα πιστευα οτι ειναι παρωδια , χωρις πλακα . 

Ναι ρε συ, οι φατσες απλα δεν. Και μιλαμε για πολεμους κτλ και ολοι ειναι λες και βγηκαν μετα απο σπα 5 ημερων με φουλ εξτρα προγραμμα με happy ending

  • Haha 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

On 06/09/2024 at 20:30, noFEARgr said:

Η δευτερη φωτο αν δεν ηξερα σε ποιο νημα βρισκομαι θα πιστευα οτι ειναι παρωδια , χωρις πλακα . 

Όλα τα ρούχα της σειράς είναι λες και ήρθαν να τα ψωνίσουν μουσαμάδες από τη λαϊκή που γίνεται κάθε Πέμπτη στου Ζωγράφου. 

Η έκφραση του τυπά που κρατάει το χάρτη ανεκτίμητη. 

  • Haha 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 6/9/2024 στις 8:59 ΜΜ, kirileman είπε

Parody, εντελώς.

Ναι, το 4ο είναι ο ορισμός της παρωδίας. Παρωδία "επιπέδου" Σεφερλή και ίσως να αδικώ και τον Σεφ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
15 hours ago, fasttam said:

Όλα τα ρούχα της σειράς είναι λες και ήρθαν να τα ψωνίσουν μουσαμάδες από τη λαϊκή που γίνεται κάθε Πέμπτη στου Ζωγράφου. 

Είδα φωτογραφία, κράτησαν ίδια την "πανοπλία" του Elendil και στη 2η σεζόν.

 

Oh Come On GIF

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξεκινησα να βλεπω το 1ο επεισόδιο και κατέληξα να έχω κανει build ένα demo της Raylib στο Dreamcast 😍 

image.png.967aac5524f50c2f7a9e942d2223127c.png

Για καποιο λόγο, το να βλεπω για 30 λεπτά τον compiler να φτύνει ένα κάρο γραμμές σε C ήταν προτιμότερο. Δεν παιζει να δω αλλο επεισοδιο. Ισως δω το τελευταιο οταν βγει.

  • Like 1
  • Haha 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 hours ago, Thanasis159 said:

Μόνο εγώ απολαμβάνω τη σειρά καταλαβαίνω, ε; Το 4ο ήταν όντως κάτω των προσδοκιών, αλλά τα 3 πρώτα τα απόλαυσα ιδιαίτερα!

Μα όχι, και μάλιστα για εμένα κανένα επεισόδιο δεν ήταν κατώτερο των προσδοκιών μου.

Ήταν όσο παρωδία - trash tv τα περίμενα.

ΥΓ αν έκοβαν κυριολεκτικά οποιαδήποτε σκηνή και έδιναν τα λεφτά για μαθήματα ηθοποιίας στους πρωταγωνιστές κάτι μπορεί να γινόταν αλλά πού...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
14 ώρες πριν, anonymous999 είπε

αν έκοβαν κυριολεκτικά οποιαδήποτε σκηνή και έδιναν τα λεφτά για μαθήματα ηθοποιίας στους πρωταγωνιστές κάτι μπορεί να γινόταν αλλά πού...

Οι υπέθυνοι του casting είναι για εκτελεστικό απόσπασμα.

Επεξ/σία από {TDi}Dj2k..infc
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...