Προς το περιεχόμενο

Ζήτηση προγράμματος HD Writer AE2 για Panasonic HDC-SD60


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα σε όλους,


 


έχω μία κάμερα Panasonic HDC-SD60. Στη συσκευασία της συνοδεύεται από ένα πρόγραμμα HD Writer AE 2. Δυστυχώς για μένα χτύπησε ο σκληρός στο PC και τώρα δεν μπορώ να βρω το συγκεκριμένο CD για να το εγκαταστήσω πάλι. Όλο το σπίτι ανακάτεψα για να το βρω, αλλά τίποτα...


Έχω δοκιμάσει πολλά προγράμματα, αλλά το συγκεκριμένο είναι κατασκευασμένο από την Panasonic και δίνει την καλύτερη ποιότητα για τα avchd αρχεία που τραβάει η κάμερα. Η Panasonic το είχε στο site της αλλά τώρα έχει μόνο το update.


Υπάρχει περίπτωση κανένας φίλος να έχει το CD του HD Writer AE2 και να μην το χρειάζεται για να το πάρω (με το αζημίωτο φυσικά...). Ή να μου το δανείσει, να το εγκαταστήσω και να του το επιστρέψω; (πάλι με το αζημίωτο...).


 


Ευχαριστώ προκαταβολικά όποιον θα μπορούσε να με βοηθήσει


Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ, αλλά το έχω διαβάσει αυτό. Η Panasonic σε παραπεμπει στον τοπικό αντιπρόσωπο. Η Intertech που μίλησα δεν μπορεί να σου δώσει τίποτα. Γι'αυτό το ψαχνω από κάποιον άλλον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στείλε παράλληλα, ένα mail στους αντιπροσώπους Αγγλία μέσα σε Ευρώπη γενικότερα και κάποιος ''παίζει'' να σε εξυπηρετήσει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...