Προς το περιεχόμενο

Προταση πολυμηχανηματος εως 80 ευρω


mironas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα, ενδιαφερομαι να αγορασω καποιο πολυμηχανημα, το οποιο να δεχεται μη γνησια (ή ξαναγεμισμενα μελανια).

Η χρηση θα ειναι πιο πολυ για εκτυπωσεις κειμενων της σχολης και μερικες φορες για φωτογραφιες. Με ενδιαφερει επισης να μπορει να λειτουργησει ως φωτοτυπικο, χωρις να χρειαζεται να ειναι ο υπολογιστης ανοιχτος.

 

(Πληροφοριακα, μεχρι τωρα ειχα ενα Hp photosmart plus b209a, το οποιο χαλασε. Σε αυτο επαιρνα απ το ebay μελανια μαυρο με 2 ευρω το οποιο εβγαζε 200+ σελιδες και εγχρωμο με 4).

 

Ευχαριστω!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ξεκίνα "ανάποδα"

δες ποια φθηνά-ξαναγεμισμένα κυκλοφορουν από τους πωλητές που εμπιστεύεσαι

και μετά δες για ποιο μοντέλο κάνει και αγόρασε το

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι το ειχα σκεφτει και το εκανα αυτο που προτεινες! Αλλα υπηρχαν μελανια κυριως για μοντελα πολυμηχανηματων τα οποια ειχαν εξαντληθει ή δεν πωλουνταν στην Ελλαδα. Επισης στα περισσοτερα καινουρια, δε βρηκα μελανια που ξαναγεμιζουν. Οποιος εχει ή ξερει καποιο καινουριο πολυχημανημα το οποιο δεχεται μελανια που γεμιζουν ας το αναφερει! :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μπορείς να κάνεις και το άλλο.

Να πας σε κάποιο κατάστημα νόμιμο που γεμίζει μελάνια και να ρωτήσεις τον υπεύθυνο λέγοντάς του ότι είσαι

γείτονας και ενδιαφέρεσαι για εκτυπωτή που να παίζει με αναγεμισμένα μελάνια που όταν τον πάρεις φυσικά

θα τα γεμίζεις σε αυτόν. :-D

 

Εγώ έτσι πήρα τον τελευταίο μου πριν 2 και κάτι χρόνια και το έγχρωμο γεμίζω με τη σύριγγα ακόμη το μαμίσιο.

Το μαύρο σταμάτησε μετά από αρκετά γεμίσματα και πήρα άλλο.

Βέβαια  και το δικό μου δεν βγαίνει.Τότε ήταν στα τελευταία κομμάτια και ήταν σε προσφορά.

 

Ένας λόγος που οι εταιρείες δεν αφήνουν τέτοια μοντέλα στην αγορά πάνω από 2-3  χρόνια είναι και αυτός.

 

Edit.

Αν και στο skroutz πάντα βλέπειw αξιολογήσεις της πλάκας κοιτάζοντας γενικά γιατί και η κόρη μου 

ενδιαφέρεται να πάρει έναν βρήκα αυτόν που στην πρώτη αξιολόγηση χρήστης του skroutz γράφει

ότι παίζει με αναγεμισμένα μελάνια (παίρνει δύο).

Βγαίνει και σε άσπρο που μου άρεσε καλίτερα. :P

 

https://www.skroutz.gr/s/7304014/Canon-Pixma-MG3650.html

Επεξ/σία από papoys1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...