Προς το περιεχόμενο

Dbrand


D.Dls

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έχει παραγγείλει κάνεις από dbrand ? Αν ναι, ποσες μέρες κάνουν να έρθουν ;

 

Καλημέρα, είχα παραγγείλει και θυμάμαι πως ήρθαν πολύ γρήγορα, σε φάση κάτω απο 10 εργάσιμες, μπορεί στις 7-8 μέρες δεν θυμάμαι ακριβώς.

Απλά μία συμβουλή, αν πάρεις για το κινητό φουλ κάλυμμα, δεν είναι εύκολη υπόθεση...μια φιλική προειδοποίηση πες το. XD

Οι γωνίες δεν κάθονται όπως στις φωτό αν δεν φας τουλάχιστον 1μιση ώρα και κάψιμο στα δάχτυλα απο το καυτό αέρα που μαλακώνει το υλικό (πιστολάκι κοινώς).

Αυτά, κατα τ'άλλα όμως ήρθαν γρήγορα και είναι πολύ καλή η ποιότητα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σας ευχαριστώ πολύ! Θα πάρω μόνο για το πίσω μέρος στο oneplus 5 που από ότι είδα πάει μονοκόμματο..

Επίσης, είναι από ευρωπαϊκή αποθήκη έτσι ; Δεν θα έχω θέμα με τελωνείο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σας ευχαριστώ πολύ! Θα πάρω μόνο για το πίσω μέρος στο oneplus 5 που από ότι είδα πάει μονοκόμματο..

Επίσης, είναι από ευρωπαϊκή αποθήκη έτσι ; Δεν θα έχω θέμα με τελωνείο;

 

Το δικό μου έγραφε Hawaii πάνω ή κάτι τέτοιο εξωτικό και ήταν φάκελος, οπότε δεν τον ανοίγουν γιατί δεν περνάει σαν δέμα αλλά σαν φάκελος, για αυτό και η αποστολή-λήψη είναι τόσο γρήγορη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το φέρνουν σπίτι ή το αφήνουν σε κάνα γραμματοκιβωτιο και θα το ψάχνω;; Με αγχωσατε τώρα ;/

 

Ταχυδρομείο κ πας κ τα παίρνεις τωρα το θυμήθηκα!

Επεξ/σία από FountinhoOP
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και κάτι ακόμα..εργάσιμες 7-8 μέρες έκανε η με σκ ;

 

Εγω παρήγγειλα Δευτέρα και μου ήρθε την επόμενη Πέμπτη. Δηλαδή 10 ημερολογιακές, αλλά μην το δένεις και κόμπο, μπορεί σε σένα να κάνει 8 μπορεί και 12 μπορεί και 14..αλλα σε γενικές γραμμές για αποστολή απο χώρα εκτός Ευρωπαικής Ένωσης είναι γρήγορη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Και τις τρεις φορές που παράγγειλα από dbrand ήρθαν σαν γράμμα και χωρίς τελωνείο μέσα σε 7-8 εργάσιμες.

Απλά όταν ήρθαν τα skins του laptop δεν χωρούσαν στο γραμματοκιβώτιο και έπρεπε να περάσω από ΕΛΤΑ να τα πάρω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...