Προς το περιεχόμενο

Πρώτη επαφή με το "ευφυές" Huawei Mate 10 Pro [Video]


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ελα πες αληθεια ,νιωθετε την καυτη ανασα της Huawei

Το κακό ειναι οτι εχει δικιο σε οσα γραφει.. (αν διαβασες καν ολα οσα γραφει πριν σχολιάσεις) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 49
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Το κακό ειναι οτι εχει δικιο σε οσα γραφει.. (αν διαβασες καν ολα οσα γραφει πριν σχολιάσεις)

 

Έχει δίκιο. Γελοία παρουσίαση όντως.

Αντί να βάλουν εμοτικον με παπάκια. Κινέζοι ρε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κινητάρα μου φαίνεται παιδιά , βέβαια με τόσα λεφτά που ζητάνε είναι για ένα συγκεκριμένο κοινό που εγώ δεν ανήκω ,αν όντως το τσιπ τους συμπεριφέρεται τόσο πιο πολύ αποδοτικά με το ΑΙ το μέλλον θα είναι τρομερό με τα τσιπς

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει δίκιο. Γελοία παρουσίαση όντως.

Αντί να βάλουν εμοτικον με παπάκια. Κινέζοι ρε.

Οτι εξισου γελία ή και περισσότερο ηταν εκείνη η παρουσίαση δεν σημαίνει οτι και αυτη δεν ηταν γελία.. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακόμα πετάτε τα λεφτά σας για να διαβάσετε δύο email και μισή ανάρτηση στο Facebook...

 

€70 παίρνεις ένα μτχ Νέξους 5 και είσαι άρχοντας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει δίκιο. Γελοία παρουσίαση όντως.

Αντί να βάλουν εμοτικον με παπάκια. Κινέζοι ρε.

Όσο γελοίο και να ήταν το κομμάτι με τα Animoji. Βάλε τις δύο παρουσιάσεις δίπλα δίπλα και δες ποια από τις δύο ήταν οργανωμένη και επαγγελματική, γιατί δεν μιλάμε για περίπτερα αλλά για μεγάλες εταιρίες κολοσσούς. Έχω δει παρουσιάσεις και παρουσιάσεις, Google, Samsung, Apple, Microsoft. Αυτό το πράγμα δεν έχει ξαναγίνει. Όσο για τους κινέζους, σιγά, τι να τα κάνουν τα παπάκια αυτοί έχουν Beauty Selfies με Anime μάτια  :ph34r:

huawei-mate-8-beauty.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν το πλάσαραν σαν απλώς μια καλή συσκευή γύρω στα 500€ για όσους δεν έχουν ή δε γουστάρουν να ξοδέψουν κοντά στο χιλιάρικο για κινητό θα ήταν αυτόματα instant sucess. Το να το παρουσιάζουν σαν iphone ή galaxy killer χρεώνοντάς το 7-8 κατοστάρικα... δεν ξέρω τι γίνεται στις ανατολικές χώρες αλλά για Ευρώπη-Αμρική είναι instant fail! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...Και το είναι αυτό το 112% του εύρους του χρωματικού πρότυπου NTSC?? 112???

Δεν καταλαβαίνεις? Πετάνε ένα "112%" με τη λογική ότι εφόσον είναι πάνω από 100% είναι πολύ καλύτερο. Ποιος θα κάτσει να ψάξει τώρα τί εστί 112% και τι τελικά  σημαίνει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε μάγκες είστε σοβαροί...; Δηλαδή σας ενδιαφέρει η παρουσίαση...; και σε ένα χωράφι σε χωριό της Κίνας να την έκαναν στα τέτοια μου, δεν θα την δω όπως δεν έχω δει κανενός τηλεφώνου, εγώ προσωπικά όταν κάτι με ενδιαφέρει διαβάζω specs βλέπω την εμφάνιση το πιάνω σε ένα κατάστημα στα χέρια μου τρέχω ένα benchmark και αν εξακολουθεί να με καλύπτει το τσιμπάω, όλα τα άλλα είναι για αργόσχολους...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε μάγκες είστε σοβαροί...; Δηλαδή σας ενδιαφέρει η παρουσίαση...; και σε ένα χωράφι σε χωριό της Κίνας να την έκαναν στα τέτοια μου, δεν θα την δω όπως δεν έχω δει κανενός τηλεφώνου, εγώ προσωπικά όταν κάτι με ενδιαφέρει διαβάζω specs βλέπω την εμφάνιση το πιάνω σε ένα κατάστημα στα χέρια μου τρέχω ένα benchmark και αν εξακολουθεί να με καλύπτει το τσιμπάω, όλα τα άλλα είναι για αργόσχολους...

Η απλά για ανθρώπους που ασχολούνται με την τεχνολογία, Bloggers, Forums, Youtube Channels, Προγραμματιστές, ακόμα και χόμπι γκατζετάκιδες. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε μάγκες είστε σοβαροί...; Δηλαδή σας ενδιαφέρει η παρουσίαση...; και σε ένα χωράφι σε χωριό της Κίνας να την έκαναν στα τέτοια μου, δεν θα την δω όπως δεν έχω δει κανενός τηλεφώνου, εγώ προσωπικά όταν κάτι με ενδιαφέρει διαβάζω specs βλέπω την εμφάνιση το πιάνω σε ένα κατάστημα στα χέρια μου τρέχω ένα benchmark και αν εξακολουθεί να με καλύπτει το τσιμπάω, όλα τα άλλα είναι για αργόσχολους...

Οτιδήποτε με το οποίο δεν ασχολείται καποιος,  ειναι για αργοσχολους..  Το μονο χρήσιμο ειναι μονο οτι ενδιαφέρει τον καθενα.. 

Μονο που για καθε άνθρωπο ειναι διαφορετικά.. 

Οτι δεν μπορεις να το κατανοησεις εσυ,  είναι δικο σου πρόβλημα. 

Αν μας γράψεις τι θεωρεις εσυ σημαντικό και ασχολείσαι πολυ,  να είσαι σίγουρος θα πεσει πολυς κοσμος κατω και θα κραταει το στομαχι απ τα γέλια.. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οτιδήποτε με το οποίο δεν ασχολείται καποιος,  ειναι για αργοσχολους..  Το μονο χρήσιμο ειναι μονο οτι ενδιαφέρει τον καθενα.. 

Μονο που για καθε άνθρωπο ειναι διαφορετικά.. 

Οτι δεν μπορεις να το κατανοησεις εσυ,  είναι δικο σου πρόβλημα. 

Αν μας γράψεις τι θεωρεις εσυ σημαντικό και ασχολείσαι πολυ,  να είσαι σίγουρος θα πεσει πολυς κοσμος κατω και θα κραταει το στομαχι απ τα γέλια.. 

Συμαντικό θεωρώ την επιβίωση εμού και της οικογένειας μου καθώς και να έχω αξιοπρεπείς συνθήκες διαβίωσης... γελάει κανείς...; 

Καταννοώ όλα όσα λέγονται διότι το επάγγελμα μου είναι ηλεκτρονικός και μπορώ να κρίνω μια ηλεκτρονική συσκευή διαφορετικά από κάποιον γκατζετάκια που απλά διαβάζει τα specs άλλωστε αν δεν ήταν στον κλάδο μου δεν ή δεν με ενδιέφερε δεν θα ήμουν μέλος του forum αλλά γουστάρω την τεχνολογία, απλά αφήστε να το δούμε δεν μπορώ να βλέπω ανθρώπους να λένε μούφα το τηλέφωνο επειδή δεν ήταν καλή η παρουσίαση ούτε τον ανεβάζει μορφωτικά ότι αυτός το έμαθε 2-3-4 μέρες νωρίτερα από μένα, το θέμα είναι τι κατάλαβε και αφομοίωσε από αυτό που είδε καύλα του καθενός να είναι γκατζετάκιας και να την ψάχνει και μπράβο του η τεχνολογία είναι υπέροχη αλλά όπως εγώ που δεν έχω γνώσεις καλές αλλά βασικές μηχανολογίας δεν θα κρίνω μια φερράρι επειδή διάλεξε να είναι ατμόσφαιρα το μοτέρ πχ και όχι τούρμπο ούτε θα την κρίνω γιατί σε πολλά μοντέλα της δεν βάζει καν ραδιόφωνο, απλά πρέπει να σταματήσει να γίνετε αυτό, η τεχνολογία προχωράει ναι έβγαλαν την θύρα jack και...; σε 2-3 χρόνια το πολύ δεν θα υπάρχει και θύρα φόρτισης δεχτήτε το... Θυμάμαι ακόμα που οι γκατζετάκηδες κλαιγόντουσαν πριν μια 5ετία ότι το note 2 είναι μεγάλο και δεν βολεύει και μπλα μπλα μπλα και είναι αυτοί που τώρα παίρνουν iphone plus και galaxy s+ γιατί τους είναι μικρές οι οθόνες των βασικών μοντέλων, είναι η εξέλιξη των πραγμάτων και όσους την κράζουν (ενώ σε 2-3 χρόνια θα γουστάρουν που υπάρχει αυτή η τεχνολογία) δεν τους θεωρώ γκατζετάκιδες αλλά κατσαπλιάδες ουγκανους που δεν βλέπουν πέρα από το δάχτυλο τους.

Σε φιλικό πάντα ύφος γιατί άλλωστε απόψεις ανταλλάζουμε εδώ και δεν ένιωσα ότι μίλησες άσχημα (η απάντηση πάει και για τον φίλο από πάνω)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμαντικό θεωρώ την επιβίωση εμού και της οικογένειας μου καθώς και να έχω αξιοπρεπείς συνθήκες διαβίωσης... γελάει κανείς...; 

Καταννοώ όλα όσα λέγονται διότι το επάγγελμα μου είναι ηλεκτρονικός και μπορώ να κρίνω μια ηλεκτρονική συσκευή διαφορετικά από κάποιον γκατζετάκια που απλά διαβάζει τα specs άλλωστε αν δεν ήταν στον κλάδο μου δεν ή δεν με ενδιέφερε δεν θα ήμουν μέλος του forum αλλά γουστάρω την τεχνολογία, απλά αφήστε να το δούμε δεν μπορώ να βλέπω ανθρώπους να λένε μούφα το τηλέφωνο επειδή δεν ήταν καλή η παρουσίαση ούτε τον ανεβάζει μορφωτικά ότι αυτός το έμαθε 2-3-4 μέρες νωρίτερα από μένα, το θέμα είναι τι κατάλαβε και αφομοίωσε από αυτό που είδε καύλα του καθενός να είναι γκατζετάκιας και να την ψάχνει και μπράβο του η τεχνολογία είναι υπέροχη αλλά όπως εγώ που δεν έχω γνώσεις καλές αλλά βασικές μηχανολογίας δεν θα κρίνω μια φερράρι επειδή διάλεξε να είναι ατμόσφαιρα το μοτέρ πχ και όχι τούρμπο ούτε θα την κρίνω γιατί σε πολλά μοντέλα της δεν βάζει καν ραδιόφωνο, απλά πρέπει να σταματήσει να γίνετε αυτό, η τεχνολογία προχωράει ναι έβγαλαν την θύρα jack και...; σε 2-3 χρόνια το πολύ δεν θα υπάρχει και θύρα φόρτισης δεχτήτε το... Θυμάμαι ακόμα που οι γκατζετάκηδες κλαιγόντουσαν πριν μια 5ετία ότι το note 2 είναι μεγάλο και δεν βολεύει και μπλα μπλα μπλα και είναι αυτοί που τώρα παίρνουν iphone plus και galaxy s+ γιατί τους είναι μικρές οι οθόνες των βασικών μοντέλων, είναι η εξέλιξη των πραγμάτων και όσους την κράζουν (ενώ σε 2-3 χρόνια θα γουστάρουν που υπάρχει αυτή η τεχνολογία) δεν τους θεωρώ γκατζετάκιδες αλλά κατσαπλιάδες ουγκανους που δεν βλέπουν πέρα από το δάχτυλο τους.

Σε φιλικό πάντα ύφος γιατί άλλωστε απόψεις ανταλλάζουμε εδώ και δεν ένιωσα ότι μίλησες άσχημα (η απάντηση πάει και για τον φίλο από πάνω)

Δεν γελαει,  κανεις οντως.  Η επιβίωση ειναι πανω απο ολα.  Ουτε εγω αλλαζω πολύ συχνα κινητά. 

Το πρόβλημα σου ειναι οικονομικο επομένως.  Ολα τα υπολοιπα που γραφεις με ολο το σεβασμο ειναι εντελώς ασχετα. 

Οποιος εχει λεφτα που δεν τα κλαιει,  και δεν εχει θεμα επιβιωσης και γουσταρει να παίρνει κινητα καλα κανει,  δεν τα κλεβει απο κανεναν ουτε ενοχλει κανεναν. 

Αν εχει θεμα επιβιωσης και αγοραζει κινητά συνέχεια αυτο πάλι είναι κυριολεκτικά δικό του προβλημα.. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...