Προς το περιεχόμενο

Ip camera


toykaki

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

καλησπέρα 

θα ήθελα να αγοράσω μια ip camera από εξωτερικό (Κίνα) και έχω βρει την παρακάτω:

 https://www.aliexpress.com/item/ESCAM-G02-Dual-Antenna-720P-Pan-Tilt-WiFi-IP-IR-Camera-Support-ONVIF-Max-Up-to/32806565018.html?spm=a2g0s.8937460.0.0.3f9f2e0eGF0AtD

 

Την έχει κάποιος για να μου πει εντυπώσεις;;; Η τιμή της από aliexpress είναι 16,54€ που σημαίνει λογικά ότι δεν περνά τελωνείο.

Μπορείτε να μου προτείνετε κάποιες στα 720p και η τιμή τους να είναι μέχρι του ορίου αποφυγής τελωνείου;;;

 

Επεξ/σία από marsele
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...
  • Απαντ. 130
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Υπαρχει εστω και μια ip camera που να δουλευει απροβληματιστα μεσω wifi στην επικοινωνια με το app της?

Sricam 009 ,tplink ptz,tenvis ptz ολες ειχαν θεμα μετα απο μερικες μερες ηθελαν restart ..

Επεξ/σία από kage
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

41 λεπτά πριν, aenaos15 είπε

Sricam που εχω εδω και 1 χρονο και  πλεον μια χαρα δουλευουν και  συνεργαζονται  αψογα με το app τους.

Ποιο μοντέλο έχεις εσύ;

 

Εγώ έχω sp012 και είναι άψογο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Εχω 4 SP 012 Plus στο δικτυο , και  τωρα ψαχνω να βρω και 2 της ιδιας εταιρειας για εξωτερικους χωρους. Εχεις να προτεινεις κανενα μοντελο;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν έχω να προτείνω κατι,καθώς μετα τις sp012 και escam qf001 που τις ευχαριστιεμαι,δεν έψαξα περαιτέρω,καθώς κάλυψαν πλήρως τις ανάγκες μου.

😁

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με ethernet την εχετε σερι χρονια ή με wifi?

στην sp009 με wifi κάθε λιγες μερες θελει ρεσταρτ αλλιως την βγαζει Offline και ας φαινετε κανονικα στο ρουτερ με ip...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τωρα ψαχνω για να βαλω 2 καμερες με wifi αλλα της ιδιας εταιρειας και για αυτο ρωτησα το φιλο πιο πανω αν εχει δουλεψει καποια να μου προτεινει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...