Προς το περιεχόμενο

Ip camera


toykaki

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Σε όλα αυτά που ρώτησες, η απάντηση είναι ναι,εκτός ότι κάνουν για εξωτερικό χώρο, πρέπει να επιλέξεις να είναι εξωτερικού χώρου η ip cam που θέλεις.

Επεξ/σία από stelios18120
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 130
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Και η ειδοποιηση γινεται με την κινηση;..... Καλα πως με ειδοποιει εφοσον δεν θα μαι συνδεμενος στο wifi του σπιτιου;

 

Μπορεις να μου υποδειξεις καποια για εξωτερικο χωρο;

Επεξ/σία από nickvas19
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Σε όλα αυτά που ρώτησες, η απάντηση είναι ναι,εκτός ότι κάνουν για εξωτερικό χώρο, πρέπει να επιλέξεις να είναι εξωτερικού χώρου η ip cam που θέλεις.

 

Αν ο χώρος που θα τοποθετηθει ειναι σκεπασμένος (για να μην βρεχεται δλδ) δεν εχει κανενα πρόβλημα, μπορει να χρησιμοποιησει και indoor. Εγω αυτό κάνω επι 1 χρονο τώρα.

 

 

Και η ειδοποιηση γινεται με την κινηση;..... Καλα πως με ειδοποιει εφοσον δεν θα μαι συνδεμενος στο wifi του σπιτιου;

 

Μπορεις να μου υποδειξεις καποια για εξωτερικο χωρο;

 

Θα σε ειδοποιει μεσω internet με push notification στην εφαρμογή της που θα έχεις στο κινητο σου η και μέσω email με τις επιμαχες φωτογραφιες που δειχνουν την κινηση που βλεπει.

Επεξ/σία από TheAccountant
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν ο χώρος που θα τοποθετηθει ειναι σκεπασμένος (για να μην βρεχεται δλδ) δεν εχει κανενα πρόβλημα, μπορει να χρησιμοποιησει και indoor. Εγω αυτό κάνω επι 1 χρονο τώρα.

 

 

 

Θα σε ειδοποιει μεσω internet με push notification στην εφαρμογή της που θα έχεις στο κινητο σου η και μέσω email με τις επιμαχες φωτογραφιες που δειχνουν την κινηση που βλεπει.

Aν είναι σκεπασμένος (ανάλογα πως το εννοεί ο καθένας το σκεπασμένος) ναι οκ.

 

Αλλά αν την έχεις έξω και βρέξει και στα φέρει τα νερά ο αέρας ανάποδα η οτιδήποτε την χάλασαν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν εχεις καταγραφικό η NAS εξαιρετικες επιλογες ειναι η hikvision και η dahua αν θελεις να τις χειρίζεσαι μεσω κινητου μονο οπως σου ειπε ο φιλος sricam  escam,τις βρισκεις και Ελλαδα.

εγω περιμενω 3 καμερες απο bangood με priority direct για δωρα το μοντελο ειναι Digoo DG-M1Z 1080P 23 ευρω τη μια .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ευχαριστω παιδια.

 

δεν εχω nas ή καταγραφικο.

 

Η escam και η sricam εχει ειδοποιηση με push εαν βρει κινηση; εαν ναι ποια απο τις δυο να προτιμησω.

 

θενξ και παλι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Τα καταφερα και σεταρα την sricam.

 

 

Ξερει κανεις εαν γίνεται να σβησω το φως απο την κάμερα που αναβει αυτοματα την νυχτα; xτυπαει στο τζαμι κ κανει αντανακλαση.

Επεξ/σία από nickvas19
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Παιδιά καλημέρα. Συνεχίζω το θέμα για να μην ανοίγω άλλο, ψάχνω Ip camera για εσωτερικό χώρο από bangood μέχρι 30 ευρώ και με βασική προϋπόθεση να βλέπω από το pc.. Τι έχετε να προτείνετε; Ευχαριστώ! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...