Προς το περιεχόμενο

Ip camera


toykaki

Προτεινόμενες αναρτήσεις

σε ευχαριστω πολυ φιλε. παντως η sricam στο σκρουτζ εχει φαει θαψιμο ε. https://www.skroutz.gr/s/9634577/Sricam-SP012.html

βγηκα και η plus εκδοση αλλα δεν ειδα κατι διαφορετικο με μια πρωτη ματια...

Ετσι ειναι παντα, οι μισοί θα που καλα οι αλλοι μισοί το αντίθετο, εγω παντα μιλάω απο προσωπική εμπειρία :) και αφου την εχω δουλέψει καιρο τωρα χωρις κανένα πρόβλημα θα στη πρότεινα ( εχω την plus) δεν ξέρω ουτε κ εγω ποιες οι διάφορες, αυτη βρηκα, αυτη πηρα XD

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 130
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

σας ευχαριστω και τους 2 παιδια. θα την παρω. αρκει βεβαια να μπορω να δω μεσα απο καποιον μπροουσερ. που αποτι λετε γινεται. θα διαβασω και κανα μανιουαλ κτλ κτλ. σας ευχαριστω πολυ. εχει και ενα παλιο αντροιντ η κοπελα μου για το σεταπ (τωρα το εμαθα), οποτε ολα μπομπα. με γλιτωσατε απο περιττα εξοδα. χιλια ευχαριστω.

υγ. φανταζομαι εχει κουμπι να ανοιγει κλεινει η καμερα ε? δεν την θελω ανοιχτη συνεχεια. μονο οταν φευγω απο το σπιτι. να στε καλα

Επεξ/σία από burnin
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σας ευχαριστω και τους 2 παιδια. θα την παρω. αρκει βεβαια να μπορω να δω μεσα απο καποιον μπροουσερ. που αποτι λετε γινεται. θα διαβασω και κανα μανιουαλ κτλ κτλ. σας ευχαριστω πολυ. εχει και ενα παλιο αντροιντ η κοπελα μου για το σεταπ (τωρα το εμαθα), οποτε ολα μπομπα. με γλιτωσατε απο περιττα εξοδα. χιλια ευχαριστω.

υγ. φανταζομαι εχει κουμπι να ανοιγει κλεινει η καμερα ε? δεν την θελω ανοιχτη συνεχεια. μονο οταν φευγω απο το σπιτι. να στε καλα

Δεν εχει κανενα κουμπι on-off

 

Απλα την βγαζεις απο το ρευμα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν εχει κανενα κουμπι on-off

 

Απλα την βγαζεις απο το ρευμα

εφοσον δεν χανει τις ρυθμισεις ολα καλα. χιλια ευχαριστω και παλι. την παραγγελνω μεσα στη βδομαδα. μολις τη δουλεψω θα ενημερωσω για την αποψη μου. πιστευω θα ειναι τελεια. ειδικα για τα λεφτα της. να ειστε ολοι καλα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα ,

 Γνωρίζει κάποιος φίλος αν υπάρχει ip camera που να συνεργάζεται με την εφαρμογή St Panel ??

 https://play.google.com/store/apps/details?id=com.smartpanel&hl=el

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοιτάζω αυτή εδώ:https://www.gearbest.com/ip-cameras/pp_627543.html ,όμως δε βλέπω να έχει priority line οπότε φοβάμαι για τελωνείο.Την ίδια σε άλλο κατάστημα είναι στη διπλή τιμή.Τι λέτε θα έρθει ή θα πληρωσω τη διαφορά σε τελωνεία?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Κοιτάζω αυτή εδώ:https://www.gearbest.com/ip-cameras/pp_627543.html ,όμως δε βλέπω να έχει priority line οπότε φοβάμαι για τελωνείο.Την ίδια σε άλλο κατάστημα είναι στη διπλή τιμή.Τι λέτε θα έρθει ή θα πληρωσω τη διαφορά σε τελωνεία?

Θα πληρωσεις τελωνειο + οτι την συγκεκριμενη την ειχα και ειχε βγαλει διαφορα θεματα με wifi connection

 

Κοιτα προς ESCAM QF001

Επεξ/σία από stelios18120
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Αυτες που εχω σπιτι (sricam/escam 720p) σε συνθηκες με απολυτο ακοταδι βλεπω αψογα απο εκει που ειναι η καμερα σε αποσταση τουλαχιστον 12 μετρων σε ευθεια

 

Βεβαια απο φως σε εναλλαγη σε νυχτερινη οραση με τα led ακουγεται ο χαρακτηριστικος ηχος (κλικ) αλλαγης σε νυχτερινη χωρις βεβαια να ειναι κατι δυνατο απλα αν εχει ησυχια ακουγεται.

 

 

 

 

Προς ολους το λεω αυτο!!

 

Αν θελετε να μου πειτε κατι η να με ρωτησετε quote/παραθεση δηλαδη το μηνυμα για να το δω.

Δεν ειμαι παντα μεσα σε ολα τα τοπικ να απανταω χωρις να μ ερθει ειδοποιηση εστω ;)

οι παραπανω λυσεις πυ αναφερεις ειναι για οικονομικες επιλογες για camera σωστα; Υπαρχει εφαρμογη που να υποστηριζεται απο iphone?
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Επειδή δεν έχω παραγγείλει ακόμα τις κάμερες και στο σύνολο θα χρειαστώ 3 τελικά,υπάρχει κάποιο νεότερο,κάποι προσφορά που αξίζει να κοιτάξω?Ευχαριστώ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...