Προς το περιεχόμενο

Ip camera


toykaki

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Kαλησπερα.ενδιαφερομαι να βαλω σπιτι μου ip cakera.με ενδιαφερει σαφως η αναλυση hd 1080 και να με ειδοποιει για ανιχνευση κινηση οπως και καταγραφη σε καρτα.εχετε να προτεινεται κατι?μου ειπαν για την vstarcam c38s

Επεξ/σία από toykaki
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 130
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Kαλησπερα.ενδιαφερομαι να βαλω σπιτι μου ip cakera.με ενδιαφερει σαφως η αναλυση hd 1080 και να με ειδοποιει για ανιχνευση κινηση οπως και καταγραφη σε καρτα.εχετε να προτεινεται κατι?μου ειπαν για την vstarcam c38s

Πόσα λεφτά είσαι διατεθειμένος να δώσεις ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Escam,sricam,vstarcam αυτες ειναι οι φθηνες κ αρκετα καλες με ωραια app

 

(Και σε 720p μια χαρα βλεπεις)

Επεξ/σία από stelios18120
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

τι εχεις να προτινεις?αυτες τις ειδα 100Ε στην ελλαδα απο το ebay με 100Ε παιρνω 2

Άμα ήθελες κάτι πιο Smart κοίτα την circle 2 της Logitech, 200€ έχει αλλά άμα αποφασίσεις να την πάρεις στείλε μου PM γιατί έχω έκπτωση στην Logitech και την παίρνεις με 121€ από το Γερμανικό site με δωρεάν έξοδα αποστολής.

Επεξ/σία από Neg
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με 100€ αυτες που σου προτεινα παιρνεις 4 και αξιζουν.

 

Όπως τα λέει ο φίλος stelios, sricam και vstarcam είναι δοκιμασμένες και με app που παίζει, μην πάρεις noname από ebay και έχει προβληματικό (ή στην καλύτερη μόνο Κινέζικο) app.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Με 100€ αυτες που σου προτεινα παιρνεις 4 και αξιζουν.

4ης αλλα τι μοντελο?γιατι εγω αυτο που κοιταω εξωτερικο εχει 50Ε η μια και ελλαδα 100Ε η μια

Όπως τα λέει ο φίλος stelios, sricam και vstarcam είναι δοκιμασμένες και με app που παίζει, μην πάρεις noname από ebay και έχει προβληματικό (ή στην καλύτερη μόνο Κινέζικο) app.

οπως εγραψα και στο 1ο ποστ μου.αυτες κοιταω και συγκεκριμενα την vstarcam c38s.απλα απο εβαυ εχει 100Ε οι 2 ενω εδω ελλαδα 100Ε η μια

 

Για αυτο και σας ρωταω τι να κανω

Επεξ/σία από toykaki
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν ξέρω γιατί θες 1080, εγώ έχω 720ρ και με την 6αρα μου γραμμή δεν τολμάω να δω σε FHD γιατί κολλάει, βλέπω σε απλό HD. Ούτε οι έξοδοι ακουστικού και μικροφώνου νομίζω σου χρειάζονται (είναι για να στήνεις videoconference room), άρα προτείνω να κοιτάξεις σε 720p και να γλυτώσεις περίπου τα μισά λεφτά!

 

Εγώ έχω πάρει vstarcam απο gearbest, και τώρα περιμένω μια απλή escam σε promo τιμή 17 ευρώ για τον αδελφό μου

 

**tps://www.gearbest.com/ip-cameras/pp_627543.html?utm_source=email_sys&utm_medium=email&utm_campaign=shipping 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Θα σε συμβουλευα την συγκεκριμενη μην την αγορασεις.

 

Εχει διαφορα θεματα με το λογισμικο και λειτουργικα θεματα.αν δεις κατα καιρους γραφουν σε banggood και alixpress για το συγκεκριμενο μοντελο αρνητικα.

 

Καλυτερα την ESCAM QF001 (την βρισκεις 22€ alixpress)

 

Αξιοπιστη 100%

Επεξ/σία από stelios18120
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Ψάχνω και εγώ για μια ρομποτική ip camera, αγορά από μαγαζί της Αθήνας και άμεσα διαθέσιμη, μέχρι 100 ευρώ. Ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψάχνω και εγώ για μια ρομποτική ip camera, αγορά από μαγαζί της Αθήνας και άμεσα διαθέσιμη, μέχρι 100 ευρώ. Ευχαριστώ.

Οταν λες ρομποτικη καμερα;

 

Να περιστρεφεται κτλπ; με τι αναλυση θελεις;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δεν χρειαζεται ν χαλασεις τοσα €€€

 

Παιρνεις μια 720p,ρομποτικη οπως θελεις και με ευκολο app να βλεπεις,να ακους κ να κανεις οτι θελεις μεσω κινητου.

 

Πχ

 

https://www.skroutz.gr/s/9634577/Sricam-SP012.html

 

Η

 

 

https://www.skroutz.gr/s/8659009/Escam-QF001.html

 

H

 

https://www.skroutz.gr/s/6559494/Vstarcam-C7824WIP.html

 

Τις εχω και τις 3 (βεβαια τις ειχα παρει απο εξωτερικο) απλα στις εστειλα να δεις πανω κατω τι να παρεις. ;)

 

Και θα κανεις ανετα την δουλεια σου και θα σ ερθει πιο φθηνα.

Επεξ/σία από stelios18120
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...