Προς το περιεχόμενο

iPhone X. Το μέλλον του smartphone κατά Apple


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πηρε ενας απο τους κολητους μου το pixel 2 XL   .

Πολυ δυνατη συσκευη δεν το συζηταμε ,ναυαρχιδα  και το μονο που θα  επαιρνα μαζι με το Note  αν  μου αρεσε το λειτουργικο .

Αλλα ρε φιλε απο την αισθηση στην αφη που ειναι λες και πιανεις συσκευη των 500 ευρω  μεχρι την εμφανιση που ειναι σαν γομολαστιχα  ειναι απαραδεκτο  για συσκευη του χιλιαρικου .

Απο την αλλη εχεις το Χ  που ειναι στην κατηγορια κοσμημα,αψεγαδιαστο  δεν βαριεσαι να το κοιτας .

Επεξ/σία από Fotis13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Πηρε ενας απο τους κολητους μου το pixel 2 XL   .

Πολυ δυνατη συσκευη δεν το συζηταμε ,ναυαρχιδα  και το μονο που θα  επαιρνα μαζι με το Note  αν  μου αρεσε το λειτουργικο .

Αλλα ρε φιλε απο την αισθηση στην αφη που ειναι λες και πιανεις συσκευη των 500 ευρω  μεχρι την εμφανιση που ειναι σαν γομολαστιχα  ειναι απαραδεκτο  για συσκευη του χιλιαρικου .

Απο την αλλη εχεις το Χ  που ειναι στην κατηγορια κοσμημα,αψεγαδιαστο  δεν βαριεσαι να το κοιτας .

 

 

τι σε κανει να θελεις μονο τις ακριβοτερες συσκευες ολων των εταιρειων?

πχ φωτο μπαταρια εμφανιση ταχυτητα ...?

τι δε θα σε βολευε σε ενα κινητο των 500ε ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά και το LG V30 από 900 ευρώ αρχίζει αλλά δεν βλέπω να ασχολείται κανένας.

Ναι γιατι

ειναι πανακριβο για αυτα που προσφερει

γιατι ειναι LG με οτι αυτο συνεπαγεται(κακο android skin με αχρηστες εφαρμογες,τραγικα updates απο LG)

ανακοινωθηκε νωριτερα αλλα αργησε πολυ να κυκλοφορησει

LG Mobile Hellas δεν υπαρχει πλεον(κεντρικα ειναι στην Ιταλια) και εχουν αναφερθει αρκετα θεματα με την οθονη του

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κακο android skin με αχρηστες εφαρμογες,τραγικα updates

Λιγο πολυ η πραγματικοτητα στο χωρο του Android γενικοτερα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ολοι εκτος απο LG και Samsung δηλαδη εχουν καλα android skins με χρησιμες εφαρμογες και γρηγορα updates?

Οχι αλλα δεν ειναι και το πιο σωστο να τους τσουβαλιαζουμε ολους σε συγκριση με ορισμενους απο τους χειροτερους της αγορας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ολοι εκτος απο LG και Samsung δηλαδη εχουν καλα android skins με χρησιμες εφαρμογες και γρηγορα updates?

Πέρα απο τα Updates που δεν ισχύει για ολες, ναι. Motorola, Sony, HTC, Xiaomi, Oneplus, Google, Nokia, και οποια άλλη μου ξεφεύγει έχουν πολύ καλα Android Skins, και χρήσιμες εφαρμογές.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι σε κανει να θελεις μονο τις ακριβοτερες συσκευες ολων των εταιρειων?

πχ φωτο μπαταρια εμφανιση ταχυτητα ...?

τι δε θα σε βολευε σε ενα κινητο των 500ε ?

 

Προφανώς ο καθένας έχει τα δικά του θέλω. Αν κάποιος θέλει, το καλύτερο και "καθαρότερο" λειτουργικό σε συνδυασμό με την καλύτερη κάμερα τότε σίγουρα Pixel 2 και i-Phone είναι στην κορυφή, το καθένα για δικούς του λόγους. Εγώ παράδειγμα δεν θέλω το καλύτερο, θέλω σταθερά πολλά features τα οποία θεωρώ χρήσιμα και εύχρηστα που τόσο το Pixel όσο και το i-Phone είναι τέρμα κάτω στη λίστα των επιλογών μου. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Ταχύτατο, πανάλαφρο, η οθόνη εξαιρετική. Το FaceID προς το παρόν απροβλημάτιστο, αλλά αν κάποιος αρχίσει να παίζει μαζί του, το κλειδώνει και θέλει κωδικό.

Κι έτσι για την ιστορία, επειδή κάποια γατάκια λένε σε άλλο θέμα ότι τα παλιά iPhone χάνουν αξία, 6S Plus 64GB, μπήκε η αγγελία 12:05, βρέθηκε αγοραστής 12:24, λίγο μετά τις 2 το μεσημέρι ήρθε και το πήρε στα 370€. Not bad για τηλέφωνο που έχει κλείσει 2 χρόνια χρήσης (ξέρω, κορόιδο ήταν...)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αν και off topic, λογική τιμή αν ήταν σε άριστη κατάσταση για κινητό που έκανε 999€. Το 1/3 της αρχικής τιμής θα το έπιαναν όμως πολλά κινητά. 

Επεξ/σία από kifinas
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...