Προς το περιεχόμενο

iPhone X. Το μέλλον του smartphone κατά Apple


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

:-D

 

 

iPhone X Named One of the '25 Best Inventions of 2017' by TIME

 

 

 

The iPhone X is just one of 25 products that were named the best inventions of the year. Other items that were highlighted by TIME include the Jibo robot, Halo Top low calorie ice cream, the heated Ember mug that keeps coffee warm, a multi-directional elevator3D printed Adidas shoes, the Tesla Model 3, the DJI Spark, the Nintendo Switch, and fidget spinners.

 

 

 

http://time.com/5023212/best-inventions-of-2017/

 

https://www.macrumors.com/2017/11/16/iphone-x-best-invention-of-2017/

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

https://9to5mac.com/2017/11/16/vimeo-launches-hdr-video-hosting-playable-on-iphone-x-ipad-pro-and-apple-tv-4k/

 

Vimeo launches HDR video hosting, playable on iPhone X, iPad Pro, and Apple TV 4K

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρωτες εντυπωσεις :

To  face id  ειναι υπερανω κριτικης γρηγορο απροβληματιστο σαν  να το ειχα παντα δεν μου αλλαξε καθολου την  εμπειρια χρησης.Το ιδιο ειναι και τα νεα gestures   πολυ  smooth  και γρηγορα .Για οθονη καμερα δεν εχω αποψη ακομα  θελω να τα δουλεψω λιγο .

Η αισθηση στην αφη ειναι ο ορισμος του premium ειχα να την νιωσω απο τα πρωτα iphones  ποσο μαλλον σε αυτο που ειναι πολυ πιο λεπτο .

Ενα παραπονο εχω μονο  μου φαινεται το μεγεθος μικρο ειχα συνηθισει με τα plus  μοντελα ,βεβαια το εχω στα χερια μου μονο μιση μερα και αυτο ειναι λογικο .

Φανταζομαι το ιδιο σε plus  και δεν νομιζω να κρατηθω του χρονου .

Πηρα ομως και μια  δερματινη θηκη γιατι  με αυτα που κανω τις outdoor δραστηριοτητες  δεν θα την βγαλει καθαρη  η συσκευη .Οποτε θα  την βγαζω και θα την βαζω.

 

 

 

post-237837-0-98914500-1510900275_thumb.jpg

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Πρωτες εντυπωσεις :

To  face id  ειναι υπερανω κριτικης γρηγορο απροβληματιστο σαν  να το ειχα παντα δεν μου αλλαξε καθολου την  εμπειρια χρησης.Το ιδιο ειναι και τα νεα gestures   πολυ  smooth  και γρηγορα .Για οθονη καμερα δεν εχω αποψη ακομα  θελω να τα δουλεψω λιγο .

Η αισθηση στην αφη ειναι ο ορισμος του premium ειχα να την νιωσω απο τα πρωτα iphones  ποσο μαλλον σε αυτο που ειναι πολυ πιο λεπτο .

Ενα παραπονο εχω μονο  μου φαινεται το μεγεθος μικρο ειχα συνηθισει με τα plus  μοντελα ,βεβαια το εχω στα χερια μου μονο μιση μερα και αυτο ειναι λογικο .

Φανταζομαι το ιδιο σε plus  και δεν νομιζω να κρατηθω του χρονου .

Πηρα ομως και μια  δερματινη θηκη γιατι  με αυτα που κανω τις outdoor δραστηριοτητες  δεν θα την βγαλει καθαρη  η συσκευη .Οποτε θα  την βγαζω και θα την βαζω.

 

 

 

Εγώ χάρηκα περισσότερο για το μέγεθός του που για τα δικά μου γούστα είναι πιο σωστό από το plus. Plus συσκευή με μεγαλύτερο μέγεθος θα ξαναπάρω μόνο αν βγάλει ποτέ κάποια που τα  spec της θα είναι καλύτερα από το μικρότερο μοντέλο (ότι έκανε με τα  plus μέχρι τώρα που τους έβαζε καλύτερη κάμερα, μπαταρία, κλπ ). :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

:lol: 

Πού τις βρίσκεις ρε σατανά αυτές τις σελιδες?

Γκουγκλαρα most apple dedicated pages και δεν ήταν καν στις πρωτες 5 σελιδες αναζήτησης.

Oύτε bot να ήσουν!!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

:lol: 

Πού τις βρίσκεις ρε σατανά αυτές τις σελιδες?

Γκουγκλαρα most apple dedicated pages και δεν ήταν καν στις πρωτες 5 σελιδες αναζήτησης.

Oύτε bot να ήσουν!!

 

Τα αποτελέσματα προσαρμόζονται στο προφιλ του κάθε χρήστη! :)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

αρκετά πιο decent από το S8/Note 8 της τωρινής γενιάς, αλλά έχει ακόμα δρόμο να καλύψει  :X

single core πάντως κοιτάει στα μάτια.......

.......

......

.....

....

...

το 6s  :cry:

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Fotis13 και Billdanos έχετε πάρει κανέναν wireless charger? Αυτό με τα 7.5 W που θα ενεργοποιηθούν από την 11.2 παίζει?

Λέω να πεταχτώ από golden σήμερα να πάρω έναν μαζί με την άσπρη silicone.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Fotis13 και Billdanos έχετε πάρει κανέναν wireless charger? Αυτό με τα 7.5 W που θα ενεργοποιηθούν από την 11.2 παίζει?

 

Λέω να πεταχτώ από golden σήμερα να πάρω έναν μαζί με την άσπρη silicone.

Eγω οχι ακομα ,περιμενω να βγαλει η apple   τον δικο της .Aν επαιρνα ομως τωρα θα επαιρνα της Belkin   λογω γνωστου κατασκευαστη και συμβατοτητας με τα προιοντα .

 

Btw  υπαρχει κανενα gesture  που να κανει kill ολα  ταυτοχρονα τα  apps   που ειναι ανοιχτα στο background ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eγω οχι ακομα ,περιμενω να βγαλει η apple   τον δικο της .Aν επαιρνα ομως τωρα θα επαιρνα της Belkin   λογω γνωστου κατασκευαστη και συμβατοτητας με τα προιοντα .

 

Btw  υπαρχει κανενα gesture  που να κανει kill ολα  ταυτοχρονα τα  apps   που ειναι ανοιχτα στο background ?

Ναι περίμενε το αυθεντικό που θα το τιμολογεί 200! χαχα

 

Δεν υπάρχει τέτοιο gesture δυστυχως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...