Προς το περιεχόμενο

iPhone X. Το μέλλον του smartphone κατά Apple


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Είναι το πρώτο iPhone που μου αρέσει εμφανισιακά. Αν είχε 300€ και android μπορεί να το έπαιρνα

Νομίζω τα 300 είναι πολλά γι'αυτό το hardware. Προφανώς είναι φθηνότερο από τα υπόλοιπα iPhones. Γυαλί (τσάμπα), λιγότερα κουμπιά, δεν έχει αισθητήρα αποτυπώματος. Μια θύρα μόνο. Και η διπλή κάμερα είναι από αυτές που περίσσεψαν από τα 8άρια. 

 

250 μαξ και θα του έβαζα windows 

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Βγήκε πατς, αφού. 

Το πήραν τα αιφον το πατς αυτο; Είχα διαβάσει σε ένα σαιτ πως οι χακερ αυτοι ειχαν βαση στο Κουμπερτίνο. Λέγεται πως ήταν η απλ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Το πήραν τα αιφον το πατς αυτο; Είχα διαβάσει σε ένα σαιτ πως οι χακερ αυτοι ειχαν βαση στο Κουμπερτίνο. Λέγεται πως ήταν η απλ

 

 

Είναι βέβαιο ότι πρόκειται για σαμποτάζ με προσωπική εντολή του Κουκ, μετά από επικοινωνία με το πνεύμα του ΣτιβΤζομπς. Έτσι τυχαία; 

 

* Λίγη προσοχή ρε συ, να τα γράφεις όπως κάποιοι "ψαγμένοι" εδώ, με το σήμα του χρηματιστηρίου: aapl - αντίστοιχα και την γοογλε γράψτηνα goog, τη μικροσοφτε msft κλπ, κλπ 

 

Και καλά, εμείς παίζουμε το NASDAQ στα δάχτυλα να'ουμ', δεν είμαστε τίποτα καρμίρηδες χωριάτες να'ουμ'. 

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι βέβαιο ότι πρόκειται για σαμποτάζ με προσωπική εντολή του Κουκ, μετά από επικοινωνία με το πνεύμα του ΣτιβΤζομπς. Έτσι τυχαία; 

 

* Λίγη προσοχή ρε συ, να τα γράφεις όπως κάποιοι "ψαγμένοι" εδώ, με το σήμα του χρηματιστηρίου: aapl - αντίστοιχα και την γοογλε γράψτηνα goog, τη μικροσοφτε msft κλπ, κλπ 

 

Και καλά, εμείς παίζουμε το NASDAQ στα δάχτυλα να'ουμ', δεν είμαστε τίποτα καρμίρηδες χωριάτες να'ουμ'. 

Κάπελα, κέρνα ένα κατρούτσο και δυο αντζούγιες εδώ στο παλικάρι που ναι και πρίγκηπας

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Κάπελα, κέρνα ένα κατρούτσο και δυο αντζούγιες εδώ στο παλικάρι που ναι και πρίγκηπας

Σε έχουμε στριμώξει, δεν έχεις καμία τύχη! :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Γιατί είσαι ο μέσος καταναλωτής που πιστεύει ότι όλες οι πρίζες δίνουν το ίδιο ρεύμα; Έχω εγώ για παράδειγμα το iPhone X με τον φορτιστή 29W και έρχεται ένας φίλος, άσχετος από τεχνολογία με το 6S του βλέπει την πρίζα μου στον τοίχο και καρφώνει πάνω το κινητό του. RIP.

Τιποτα δεν θα γινει RIP.

Μια χαρα θα φορτισει το iphone 6s με τον δυνατό φορτιστη, απλα σε αργη ταχύτητα.

 

Μην παρασυρεσαι απο τις ανακριβειες περι προστασιας των καταναλωτών, δυο φορτιστων στο κουτι κλπ που γραφουν διαφοροι στο thread εδω.

Επεξ/σία από haHa
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τιποτα δεν θα γινει RIP.

Μια χαρα θα φορτισει το iphone 6s με τον δυνατό φορτιστη, απλα σε αργη ταχύτητα.

 

Μην παρασυρεσαι απο τις ανακριβειες περι προστασιας, δυο φορτιστων στο κουτι που γραφουν διαφοροι στο thread εδω.

Μου φαίνεται ούτε εσύ διάβασες την υπογραφή. Έλα τον Σεπτέμβρη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου φαίνεται ούτε εσύ διάβασες την υπογραφή. Έλα τον Σεπτέμβρη

Δεν μιλαω για σενα φιλε, μιλαω για αυτους που γράφουν τα περι 2 φορτιστων κλπ.
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μιλαω για σενα φιλε, μιλαω για αυτους που γράφουν τα περι 2 φορτιστων κλπ.

+ εχω ακουσει και εχω ακούσει αλλα αυτα περι 2 φορτιστές, πυρκαϊές, πλημμύρες καταστροφες πρωτη φορα ακουω τετοιες @@ ,φανταζομαι οτι δεν τα πιστευει κανενας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...