Προς το περιεχόμενο

iPhone X. Το μέλλον του smartphone κατά Apple


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ειλιγκρινα δεν σε καταλαβαινω 

εσυ καταλαβαινεις τι λες?δεν μπορεις απλα να εχεις εναν φορτιστη και στις ρυθμισεις να βαλεις γρηγορη η μη φορτιση?

http://www.samsung.com/uk/support/skp/faq/1074414

 

για αυτον εδω μιλάς ? Στον χαριζω φιλε μου.....Τα ματακια μου και την ασφαλεια μου την θελω. Να εισαι καλα ,,,,εγω προσωπικα απολαμβανω το γουστο σας......

Για ποιόν λόγο δεν περιμένεις να καταλάβω;

 

Επίσης, ποιός είπε οτι χρειάζεται να δίνεται και φορτιστής για "κανονική φόρτιση";

καλα ενταξει....με επεισες τωρα

καλη συνεχεια και καλες εκρηξεις.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παντως φετος δεν με εντυπωσιασε καμια ναυαρχιδα.

Ουτε τα galaxy και note 8 που ειναι σαν τηλεκοντρολ (αληθεια τι σκεφτοντουσαν; )

Ουτε τα χιλιοφορεμενα πια σε σχεδιο iphone 8 (αληθεια τι σκεφτοντουσαν; ) ,ουτε το iphone x .

Ουτε και το LG G6

Οικονομια με το ζορι φετος και 1η φορα φορα που εμεινα με 1 κινητο πανω απο χρονο.Αθανατο S7 edge...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να 'σαι καλά, αλλά το αστείο θέλω να μου πεις όποτε μπορέσεις. 

Το αστειο ειναι οτι οι φορτιστες που πουλιουνται απο τα κινητα πρεπει να εχουν κοινο βυσμα το οποιο ειναι το απλο usb.

Εγω μπορει να μπερδευτω και να βαλω να φορτισω τον κινητο μου στον ταχυφορτιστη της samsung, ενω δεν θελω για λογους που εχουν να κανουν με την μπαταρία μου.

Αλλα επειδη η samsung δινει ταχυφορτιστη στην συσκευασια του κινητου θα πρεπει με το ζορι να το κανουν και υπολοιποι?

Πατε καλα? Μηπως ειστε λιγο αστειοι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το αστειο ειναι οτι οι φορτιστες που πουλιουνται απο τα κινητα πρεπει να εχουν κοινο βυσμα το οποιο ειναι το απλο usb.

Εγω μπορει να μπερδευτω και να βαλω να φορτισω τον κινητο μου στον ταχυφορτιστη της samsung, ενω δεν θελω για λογους που εχουν να κανουν με την μπαταρία μου.

Αλλα επειδη η samsung δινει ταχυφορτιστη στην συσκευασια του κινητου θα πρεπει με το ζορι να το κανουν και υπολοιποι?

Πατε καλα? Μηπως ειστε λιγο αστειοι?

Να βάλουν ένα poll εδώ "Το κινητό σου έχει δυνατότητα γρήγορης φόρτισης. Θέλεις να παρέχεται με τη συσκευασία ταχυφορτιστής ή απλός φορτιστής;". Θα σου αρέσει η μοναξια

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να βάλουν ένα poll εδώ "Το κινητό σου έχει δυνατότητα γρήγορης φόρτισης. Θέλεις να παρέχεται με τη συσκευασία ταχυφορτιστής ή απλός φορτιστής;". Θα σου αρέσει η μοναξια

Εχεις δικιο τα προβατα ειναι περισσοτερα...

ΥΓ. Τελικα δεν τρωνε σανο μονο οι apple φανς

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχεις δικιο τα προβατα ειναι περισσοτερα...

Ακριβώς. Γι'αυτό και η Apple έδωσε δυνατότητες fast charging στο 8 και το X για μερικούς κουλτουριάρηδες της τεχνολογίας. Θεωρώ οτι οι αναλυτές εκεί στις συσκέψεις είπαν στο Tim

 

-"Tim, οι έρευνές μας δείχνουν οτι ο κόσμος προτιμά κανονική φόρτιση. Σε συντριπτικό ποσοστό, απευθυνόμαστε σε πελάτες που θέλουν να κρατήσει η μπαταρία τους μέχρι τα 4 χρόνια και όχι τα 3. Αυτοί που τους απασχολεί να βάλουν τη συσκευή στην πρίζα για μισή ώρα μέχρι να ετοιμαστούν το πρωί, είναι 5 γραφικοί σε ένα ελληνικό φόρουμ. Οπότε, να μη βάλουμε fast charging στις νέες συσκευές".

-"Και τί με αυτό Phil (σ.σ. ο Schiller); Εμείς γι'αυτούς τους 5 γραφικούς αγωνιζόμαστε. Τhat's Steve's legacy! Σου έχω πει πως ήταν μέλος του insomnia.gr; Από τα πρώτα"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραιο κινητο σε τιμη εξωπραγματικη(αν νομιζετε οτι εξω απλα πετανε 1200 για ενα κινητο απλα κανετε λαθος).

 

Αστειο το γεγονος οτι το fast charge δεν προσφερεται μαζι με την συσκευη αλλα χρειαζονται εξτρα αγορες.

 

Οποιος του περισσευουν εχει επιλογες φετος, iphone X, note 8 κτλ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακριβώς. Γι'αυτό και η Apple έδωσε δυνατότητες fast charging στο 8 και το X για μερικούς κουλτουριάρηδες της τεχνολογίας. Θεωρώ οτι οι αναλυτές εκεί στις συσκέψεις είπαν στο Tim

 

-"Tim, οι έρευνές μας δείχνουν οτι ο κόσμος προτιμά κανονική φόρτιση. Σε συντριπτικό ποσοστό, απευθυνόμαστε σε πελάτες που θέλουν να κρατήσει η μπαταρία τους μέχρι τα 4 χρόνια και όχι τα 3. Αυτοί που τους απασχολεί να βάλουν τη συσκευή στην πρίζα για μισή ώρα μέχρι να ετοιμαστούν το πρωί, είναι 5 γραφικοί σε ένα ελληνικό φόρουμ. Οπότε, να μη βάλουμε fast charging στις νέες συσκευές".

-"Και τί με αυτό Phil (σ.σ. ο Schiller); Εμείς γι'αυτούς τους 5 γραφικούς αγωνιζόμαστε. Τhat's Steve's legacy! Σου έχω πει πως ήταν μέλος του insomnia.gr; Από τα πρώτα"

Φιλε μου κανεις πως δεν καταλαβαινεις? Η' εχεις προβλημα?

 

Ολοι οι φορτιστες εχουν κοινο βυσμα USB για καποιο λογο. Η apple θα δωσει fast charging στην συσκευασία, οταν το usb c γινει κοινο πρωτυπο για τους φορτιστες και οχι επειδη εσυ και η παρεα σου πλαθετε σεναρια επιστημονικης φαντασιας....

 

Αν εμενα τα 29W μου κανουν ζημια στο κινητο που δεν εχει fast charge  ή  παρει φωτια το σπιτι μου , θα πω δεν πειραζει γιατι εσυ και καποιοι αλλοι τρωτε οτι σας δινουν?

Ωραιο κινητο σε τιμη εξωπραγματικη(αν νομιζετε οτι εξω απλα πετανε 1200 για ενα κινητο απλα κανετε λαθος).

 

Αστειο το γεγονος οτι το fast charge δεν προσφερεται μαζι με την συσκευη αλλα χρειαζονται εξτρα αγορες.

 

Οποιος του περισσευουν εχει επιλογες φετος, iphone X, note 8 κτλ

Ναι εδωσε καποιος 1200 και θα κολησει στα 50-60 ευρω..... 

 

Το γελιο συνεχιζεται....

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι εδωσε καποιος 1200 και θα κολησει στα 50-60 ευρω..... 

 

Το γελιο συνεχιζεται....

Με εσενα σιγουρα.............αλλα δυστηχως εισαι πολυ ψηλα δεν φαινεσαι...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

[..........]

Αν εμενα τα 29W μου κανουν ζημια στο κινητο που δεν εχει fast charge  ή  παρει φωτια το σπιτι μου , θα πω δεν πειραζει γιατι εσυ και καποιοι αλλοι τρωτε οτι σας δινουν?

 

Χμμμμμμ..... Και γιατί να συνδέσεις το κινητό σου που δεν έχει fast charging με τον 29W φορτιστή;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με εσενα σιγουρα.............αλλα δυστηχως εισαι πολυ ψηλα δεν φαινεσαι...

ναι εγω και ο θεος....καλη συνεχεια και του χρονου με περισσοτερα ανεκδοτα για το νεο iphone..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χμμμμμμ..... Και γιατί να συνδέσεις το κινητό σου που δεν έχει fast charging με τον 29W φορτιστή;

Γιατί είσαι ο μέσος καταναλωτής που πιστεύει ότι όλες οι πρίζες δίνουν το ίδιο ρεύμα; Έχω εγώ για παράδειγμα το iPhone X με τον φορτιστή 29W και έρχεται ένας φίλος, άσχετος από τεχνολογία με το 6S του βλέπει την πρίζα μου στον τοίχο και καρφώνει πάνω το κινητό του. RIP.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί είσαι ο μέσος καταναλωτής που πιστεύει ότι όλες οι πρίζες δίνουν το ίδιο ρεύμα; Έχω εγώ για παράδειγμα το iPhone X με τον φορτιστή 29W και έρχεται ένας φίλος, άσχετος από τεχνολογία με το 6S του βλέπει την πρίζα μου στον τοίχο και καρφώνει πάνω το κινητό του. RIP.

Συγγνώμη, αποκαλείς τον Αθέατο άσχετο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χμμμμμμ..... Και γιατί να συνδέσεις το κινητό σου που δεν έχει fast charging με τον 29W φορτιστή;

Γιατι το πρωτυπο ειναι το απλο usb και ειναι αποδεχτο οτι φορτιζει κινητα.Αν δεν το καταλαβαινεις μαθε πρωτα και μετα γραψε την εξυπναδα σου. 

Στο ταχυφορτιστη της apple δεν μπορεις να βαλεις απλο usb. Ειναι usb c. Mε το αντιστοιχο καλωδιο .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...