Προς το περιεχόμενο

Μαγαζια με απεριοριστο φαγητο και ποτο με 13 euro! Aποψεις


eidikos33

Προτεινόμενες αναρτήσεις

5 ώρες πριν, VALLGOX είπε

😂 Καλα δε θα σου χαλασω χατιρι, οτι πεις 😂

Περα απο την πλακα τωρα, πες κανενα αλλο ταβερνακι που λες που να σκας με 10 το ατομο που να αξιζει το φαγητο. Τα ψαχνω κατι τετοια και δεν ειναι ευκολο να βρεις και αλλοι πολλοι που διαβαζουν το θεμα φανταζομαι τα ψαχνουν. Εκει στην περιοχη μονο τον Kiriko με τις μακαροναδες ξερω αλλα δεν ειναι ταβερνουλα.

Να σου κάνω μια ερωτηση.οταν το μοσχάρι έχει 13€/κιλο και βγάζει ας πούμε 6 μεγάλες μερίδες, πως μπορεί να πουλήσει φαγητό και να σκάσει ο άλλος με 10€/ατομο το οποίο περιέχει σέρβις, ρεύματα, ενοίκια, λάντζα και κέρδος του ιδιοκτήτη; όσο φθηνά και να παίρνει το κρέας, ε δεν βγαίνει. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 414
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Στις 1/8/2023 στις 6:58 ΜΜ, VALLGOX είπε

Δοκιμαστε πρωτα και μετα λιθοβοληστε με.

Εγω πιστευω οτι αργα ή γρηγορα θα τις ανεβασει τις τιμες, ισως ειναι κατι σαν τιμη γνωριμιας. Την ποιοτητα πιστευω δεν θα την ριξει. Οποτε το βρηκα σαν ευκαιρια. Ο λογος που το αναφερω ειναι γιατι εψαχνα πολυ καιρο με την παρεα μου να βρω ενα μαγαζακι που να εχει ποιοτικο φαγητο σε καλες τιμες αυτην την εποχη εν ετη 2023 που δεν υπαρχουν πια και πιστευω το ψαχνει και αλλος κοσμος. Αυτο το θεμα εχει ανοιξει για αυτον τον σκοπο. Το ηξερα οτι θα με κραξουν καποιοι και θα με πουν διαφημιστη κτλ κτλ, αλλα δεν με ενδιαφερει η γνωμη τους απο την στιγμη που δεν εχουν παει. Αν ειχαν παει θα τους ακουγα. Δεν εχω κανενα απολυτως λογο να διαφημισω το μαγαζι, λεω την εμπειρια μου απλα για να βοηθησω και αλλους στην αναζητηση. Οποιος δεν πιστευει, προβλημα του.

Οποιος εχει παει και δεν του αρεσε ή θεωρησε οτι πληρωσε στον μεσο ορο ή πολλα, ας μπει να το γραψει.

Το αναφερεις καλοπιστα και γιατι προφανως σε χαροποιει να στηριξεις/διαδωσεις σωστους επαγγελματιες και εκει που περιμενεις αν οχι έπαινο αλλα εστω ενα ευχαριστω εισπραττεις το αντιθετο!!!

ΥΓ. Ελληνα αυτος εισαι!!!

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 1/8/2023 στις 2:14 ΜΜ, PLACEBO_89 είπε

Κανονιστηκε σε λιγες ωρες θα το δειχνει και στο google maps οποτε και εκει θα ξεκινησουν οι αξιολογησεις!!!

Το δείχνει ηδη,για να δουμε... αν και παντα οι πρωτες ειναι και στημενες.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα.. Είχα πάει σε ένα τέτοιο κατάστημα μαζί με έναν φίλο μου μετά από παρότρυνση του για φαγητό... Δεν θα πω πολλά.. Ήταν πολυ Χαλ.... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, james01gr είπε

Να σου κάνω μια ερωτηση.οταν το μοσχάρι έχει 13€/κιλο και βγάζει ας πούμε 6 μεγάλες μερίδες, πως μπορεί να πουλήσει φαγητό και να σκάσει ο άλλος με 10€/ατομο το οποίο περιέχει σέρβις, ρεύματα, ενοίκια, λάντζα και κέρδος του ιδιοκτήτη; όσο φθηνά και να παίρνει το κρέας, ε δεν βγαίνει. 

Νομίζω ότι είναι μια πρακτική για δωρεάν διαφήμιση να αποφασίσει το κατάστημα να μπει μέσα τους πρώτους 1-2 μήνες λειτουργίας, προσφέροντας χαμηλές τιμές για να τραβήξει πελατεία. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
11 ώρες πριν, james01gr είπε

Να σου κάνω μια ερωτηση.οταν το μοσχάρι έχει 13€/κιλο και βγάζει ας πούμε 6 μεγάλες μερίδες, πως μπορεί να πουλήσει φαγητό και να σκάσει ο άλλος με 10€/ατομο το οποίο περιέχει σέρβις, ρεύματα, ενοίκια, λάντζα και κέρδος του ιδιοκτήτη; όσο φθηνά και να παίρνει το κρέας, ε δεν βγαίνει. 

 

10 ώρες πριν, Menelaos83 είπε

Το δείχνει ηδη,για να δουμε... αν και παντα οι πρωτες ειναι και στημενες.

Τελικά δεν ξέρω αν παίζει με χαμηλής ποιότητας κρέατος, γιατι....δεν βλέπω και πολύ κρέας στις φωτογραφίες. Όλα είναι μέσα στην γαρνιτούρα χωμένα (πατάτες, ρυζια, λαχανικά). Επίσης η κλασική χωριάτικη που μπαίνει το 1/3-1/2 της φέτας πάνω, και πάλι για να διατηρήσει την τιμή χαμηλή (και όπως και τις φώτο, καταλήγεις να πάρεις 2).

Τουλάχιστον να μην νιώθω άσχημα που προχθές πούλησα κότσι χοιρινό στα 12 ευρώ ενώ είχε αγορά 6.

@VALLGOX και μονο απο τις αντιδρασεις, φαινεται οτι εχεις σχεση με το μαγαζι :) 

Επεξ/σία από SabotazNic
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
10 ώρες πριν, SabotazNic είπε

 

Τελικά δεν ξέρω αν παίζει με χαμηλής ποιότητας κρέατος, γιατι....δεν βλέπω και πολύ κρέας στις φωτογραφίες. Όλα είναι μέσα στην γαρνιτούρα χωμένα (πατάτες, ρυζια, λαχανικά). Επίσης η κλασική χωριάτικη που μπαίνει το 1/3-1/2 της φέτας πάνω, και πάλι για να διατηρήσει την τιμή χαμηλή (και όπως και τις φώτο, καταλήγεις να πάρεις 2).

Τουλάχιστον να μην νιώθω άσχημα που προχθές πούλησα κότσι χοιρινό στα 12 ευρώ ενώ είχε αγορά 6.

@VALLGOX και μονο απο τις αντιδρασεις, φαινεται οτι εχεις σχεση με το μαγαζι :) 

😂

Δεν έχω κανένα λόγο να το διαφημίσω, ενώ εσύ αντίθετα ως επαγγελματίας οπως ειπες έχεις κάθε λόγο να το δυσφημήσεις και αυτό αλλά και όλα τα μαγαζιά τέτοιου είδους γενικά, εξού και η αστεία χολή που βγάζεις προς όλα. 

Γελάω πολύ με όλα αυτά που γράφουν ορισμένοι, συνεχίστε την καλή δουλειά 😂

Επεξ/σία από VALLGOX
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, VALLGOX είπε

😂

Δεν έχω κανένα λόγο να το διαφημίσω, ενώ εσύ αντίθετα ως επαγγελματίας οπως ειπες έχεις κάθε λόγο και να το δυσφημήσεις και αυτό αλλά και όλα τα μαγαζιά τέτοιου είδους γενικά, εξού και η αστεία χολή που βγάζεις προς όλα. 

Γελάω πολύ με όλα αυτά που γράφουν ορισμένοι, συνεχίστε την καλή δουλειά 😂

Δεν εχω κανενα λογο να το δυσφημισω, βρισκομαι 400 χλμ μακρια. Απλα παραθετω γεγονοτα, οπως και αλλοι. Οταν ξανα πας λοιπον, βγαλε φωτο τις μεριδες και τον καταλογο να μας λυθουν οι αποριες μας 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
8 λεπτά πριν, SabotazNic είπε

Δεν εχω κανενα λογο να το δυσφημισω, βρισκομαι 400 χλμ μακρια. Απλα παραθετω γεγονοτα, οπως και αλλοι. Οταν ξανα πας λοιπον, βγαλε φωτο τις μεριδες και τον καταλογο να μας λυθουν οι αποριες μας 

Κινείσαι κακοπροαίρετα εναντίων όλων αυτών των μαγαζιών για να τα δυσφημίσεις, υπάρχουν παντού και στην περιοχή σου θα έχει, υπάρχει ανταγωνισμός, καλά κανεις.

Να μας ποστάρεις εσύ φωτό τις μερίδες από το μαγαζί σου μαζί με τις τιμές να γελάσουμε κι άλλο 😂

Επεξ/σία από VALLGOX
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 λεπτά πριν, VALLGOX είπε

υπάρχουν παντού και στην περιοχή σου θα έχει, υπάρχει ανταγωνισμός, καλά κανεις.

Δεν υπαρχουν 100% :) 

4 λεπτά πριν, VALLGOX είπε

Να μας ποστάρεις εσύ φωτό τις μερίδες από το μαγαζί σου μαζί με τις τιμές να γελάσουμε κι άλλο 😂

Μπα, το ιντερνετ δεν ειναι πλεον για τετοια. Ωστοσο, το 4.5+ απο τις παρα πολλες αξιολογησεις που εχουμε σχετικα με τιμες, ποιοτητα και καθαριοτητα, μας αρκουν :) 

Επεξ/σία από SabotazNic
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, VALLGOX είπε

Κινείσαι κακοπροαίρετα εναντίων όλων αυτών των μαγαζιών για να τα δυσφημίσεις, υπάρχουν παντού και στην περιοχή σου θα έχει, υπάρχει ανταγωνισμός, καλά κανεις.

Να μας ποστάρεις εσύ φωτό τις μερίδες από το μαγαζί σου μαζί με τις τιμές να γελάσουμε κι άλλο 😂

Πληρωμή με κάρτα, δέχεται το κατάστημα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Acan στο Μοσχατο, απεριοριστα τακος συν απεριοριστη μπυρα ή απεριοριστα κοκτέιλ μαργαριτα με 20 ευρω το ατομο, καθε Πεμπτη.

https://www.noupou.gr/food-drink/ta-taco-tales-xekinoun-kathe-pempti-sto-acan-sto-mosxato/

😂 Και λιγο Μπαμπίνο για τον χαβαλε, με μπαμπατσικες Θεσσαλονικιες μεριδες μαγεριου με 3 ευρωπουλα να γουσταρουν οι μερακληδες  😂
 



 

Επεξ/σία από VALLGOX
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 hours ago, VALLGOX said:

Acan στο Μοσχατο, απεριοριστα τακος συν απεριοριστη μπυρα ή απεριοριστα κοκτέιλ μαργαριτα με 20 ευρω το ατομο, καθε Πεμπτη.

https://www.noupou.gr/food-drink/ta-taco-tales-xekinoun-kathe-pempti-sto-acan-sto-mosxato/

😂 Και λιγο Μπαμπίνο για τον χαβαλε, με μπαμπατσικες Θεσσαλονικιες μεριδες μαγεριου με 3 ευρωπουλα να γουσταρουν οι μερακληδες  😂
 



 

Ξεκάρφωμα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

On 04/08/2023 at 10:17, PLACEBO_89 said:

Το αναφερεις καλοπιστα και γιατι προφανως σε χαροποιει να στηριξεις/διαδωσεις σωστους επαγγελματιες και εκει που περιμενεις αν οχι έπαινο αλλα εστω ενα ευχαριστω εισπραττεις το αντιθετο!!!

ΥΓ. Ελληνα αυτος εισαι!!!

εγώ πάντως τον ευχαριστώ για το ποστ. Έσκασα στα γέλια

Με τις τέλειες τιμές, τα τεράστια πιάτα, τα ολόφρεσκα λαχανικά και κρέατα που λιώνουν στο στόμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...